Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie w 100% z Sylvanem - gra jest naprawde cudna. Polecam dla kazdego - nawet dla osob nie lubiacych gier RTS (ta gra jest tak zabawna, tak przystepna i prosta w obsludze, oraz tak rajcowna ze masakra).

powiem tak: jeśli ktoś gra w darmowe gry flashowe na stronach typu kongregate itp. to w tej grze nie znajdzie nic nadzwyczajnego...

a jeśli ktoś gra tylko na PS3 to można spróbować, mnie trial nie przekonał ze względu na małą ilość zabawy na poszczególnych planszach, krótko mówiąc nudy...

Odnośnik do komentarza

xylaz, jednego nuży RDR, innego S&S. Taka kolej rzeczy. Przypominam jednak, iż to nie pozycja, w którą gracz będzie się godzinami dziennie zagrywał. Ot taka, misja, może dwie (a jak wciągnie, to oczywiście i więcej) do zaliczenia i odpoczynek.

 

Ja, oraz Słupek podobnie graliśmy w My Aquarium. Na dłuższą metę by nie przeszło, ale tak chwilę spędzić przy niej przed wyjściem - pierwsza klasa.

 

Komu nie odpowiada ów RTS powinien się zainteresować CC, które już można kupić u nas. Co ciekawe, na PSS USA, bodaj kosztowała tyle samo co DS, a u nas 4zl drożej.

 

Od siebie dodam, że PSS+ rozkręca się coraz bardziej. Można się o tym dobitnie przekonać wchodząc na PSS właśnie.

Odnośnik do komentarza

ale ja bardzo lubię właśnie takie gry jak Swords & Soldiers, po prostu odniosłem wrażenie, że jak na grę w której zbiera się surowce, buduje wieże i jednostki wojskowe jest dosyć mało zabawy. Może trochę za krótko grałem i jeszcze to sprawdzę, ale poziomy z triala polegały na puszczeniu jednostek w drogę i tyle. Podobne gry darmowe np. The Great Siege pomimo, że nie wyglądają tak ładnie, mają więcej wciągających elementów - budowanie osady, budżet, zarządzanie surowcami (również poza walką), ulepszenia itp.

Wiem, że każdy lubi coś innego. Strategy & Defense to chyba mój ulubiony gatunek (zwłaszcza wśród gier mini), ale gdy miałbym oceniać np. Mushroom Wars to dałbym maks. 2/10, a gra ogólnie podoba się graczom...

Odnośnik do komentarza

Sejwy mi w sumie zwisaja, bo jakbym mial przechodzic jeszcze raz sobie GoWa, to cala trylogie, ale nie chcialbym miec zdublowanych trofeow w zakladce, wkurzyloby mnie to niesamowicie. Nie cierpie syfu.

 

Tylko u jednego gracza kiedys widzialem, ze ma 4 platyny z GoW Collection i to pewnie zaliczyl europejska i amerykanska wersje.

Odnośnik do komentarza

Dead Nation również będzie zlokalizowany. Choć akurat w takiej grze to raczej nie potrzebne, to i tak zawsze miło. Może kiedyś doczekamy się polskiego pss i Vidzone..... marzenia :whistling:.

 

A co do DN, to podoba mi się jak rozwiązali globalne statystyki:

Stylizacja menu na program informacyjny nie jest przypadkiem. Dead Nation motywuje do walki globalnymi statystykami, pokazującymi, procent wirusa wyeliminowany rękoma graczy z każdego kraju. Polska aktualnie znajduje się na 10 pozycji w rankingu państw z prawie 70 tysiącami zabitych zombie i powierzchnią oczyszczoną w prawie 4%. Miły dodatek. Niby w samej rozgrywce nic nie zmienia, ale mam nadzieję, że szybko uda nam się "łyknąć" Włochów.

 

http://polygamia.pl/...ation.html?bo=1

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Ejj fajne to to a wiadomo coś więcej o tym co to będzie? Kiedy premiera itd.?

 

Tak samo co z grą Jurassic Park? Miała wyjść jakaś przygodówka podzielona na epizody i cisza ;/.

 

A już niedługo (grudzień) Powroty do Przyszłości ;]. Ale jestem ciekaw co to będzie, liczę na co najmniej KILLERA ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...