Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie widziałem. W ogóle mundialu nie oglądam, tak se tylko pisze. Wybacz, przegrali mecz, więc są gorsi, na tym polega piłka nożna, żeby strzelić co najmniej bramkę więcej od przeciwnika. Za styl, czas posiadania piłki i inne pierdoły punktów póki co nie przyznają. Jeszcze dowalił, że bezsprzecznie. Teraz są na czele grupy i można powiedzieć, że są najlepsze.

Odnośnik do komentarza

No Del Bosque juz zaczyna grac jak ze Szwajcaria. Niech mi ktos wytlumaczy te bezsensowna zmiane.

 

Junkhead, czasem zastanawiam sie co bierzesz, bo chyba zdrowy mozg nie tworzylby takich bzdur. Na pewno jest tak ze z grupy na pierwszym miejscu wyjdzie zespol gorszy od tego ktory odpadnie... LOL. Tak samo jak lige wloska i puchar Wloch wygrywa druzyna gorsza od zespolu ktory ograla jak chciala w kluczowych meczach...

Odnośnik do komentarza

Ktoś tam nazwał hiszpanów panienkami . Nie wiem skąd to sie wzieło , bo nigdy nie bylo i dalej nie widze podstaw zeby ich tak nazywac , ale to chyba powiedzial gosc który ruchałby rooneya i sądzi że anglia zdobedzie miszcza wiec mu sie wybacza.

 

Tak jak przewidywałem Hiszpania dalej jednym z faworytów , no ale szacunek dla chile, bo jak wyjdą helweci zamiast nich to naprawde sr.aka

Odnośnik do komentarza

Portugalia to chyba na dzień dzisiejszy spadkobiercy catenaccio po odpadnięciu makaronu, no ale jak marny trener jest to czego oczekiwać. Paradoksalnie to może pomóc w konfrontacji z Hiszpanią. A co do Chile to problemem tej drużyny w starciach z Canarinios to body balance. Brazylijczycy nastrzelali im mnóstwo goli, ponieważ wygrywali pojedynki bark w bark z krępej budowy stoperami, którzy dodatkowo nie zagrają za żółte. Jak Bielsa ich przejdzie to modlitwy, które zostały o nim napisane będą jak najbardziej na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...