Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Melo nie ma życia w Brazylii już :]

 

Fartem bo fartem ale awansowali :D No ciekawe Urugwaj rzeczywiście ma duże szanse na Mistrzostwo :D

 

Jakim fartem czy ty kogoś widziałeś w drugiej połowie oprócz Holandii

Widziałem ...dwie drużyny,której jednej sprzyjało większe szczęście a byli nią Oranje :) No a szczęście sprzyja lepszym...oby VdV zagrał w next matchu...De Jong nie zagra więc jest szansa :D

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nooo, Holandia w pelni wypoczeta moze zaczac walczyc o final, bo przeciwnik nie byl wymagajacy. Pierwsza polowa na 20%, druga na 50%. W polfinale z Urugwajem moze im sie zachce zagrac na 60% mozliwosci. Natomiast 11 lipca nastapi to czego prawie nikt sie nie spodziewal (oprocz mnie), mianowicie futbol zmartwychwstanie, po smiertelnym ciosie jaki mu zadala tegoroczna LM. Holandia mistrzem swiata.

Odnośnik do komentarza

HUP HUP HOLLAND!!

 

o (pipi)a, co za mecz, jaja huntelar robi, że kino niezłe drewniak odstawi to wiedziałem, czego nie było !! smolarek, gole , kaka, jak strzelił,WIDZILEIŚCI!E!!!??? w pierwszej połowie okno leciało, ale ten dupek z ajaxu,wixaaa!!!

 

hup hup!!!! robben, ty kutasie , wracaj do Realu !! snejder tez,!!

 

a komentator debil, zle czyta nazwiska, ja mu place !?

 

huntelar wiochę zrobił.

Odnośnik do komentarza

Holandia przegrywa, po raz pierwszy na tym Mundialu. Jaka jest taktyka Van Marwijka, kiedy zespół przegrywa? Taka sama jak zawsze. Bronimy się! Gratuluję wszystkim kibicom tej wcale-nie-będącej-śmiercią-futbolu drużyny.

 

chille pieknie pokazalo co sie dzieje jak atakujesz brazylie

Odnośnik do komentarza

ŁAŁ Holendrzy grali piękny, porywający futbol na tym turnieju przez... 45 minut. I to wystarczyło na ekipę Dungi, który bucem jest, bo na własne życzenie nie miał na ławce jakiegokolwiek wartościowego zmiennika. Tak to jest jak się nie zabiera Pato i Ronaldinhio a zabiera się Grafite i Nilmara. Mam tylko nadzieję, że w 1/2 Holendrzy nie wrócą do stylu gry z fazy grupowej i z 1/8 bo to był czerstwy futbol. Skuteczny ale nudny jak flaki z olejem. Jak chcą ten turniej wygrać to muszą wykazac się finezją jak w drugiej połowie ćwierćfinału.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

ŁAŁ Holendrzy grali piękny, porywający futbol na tym turnieju przez... 45 minut. I to wystarczyło na ekipę Dungi, który bucem jest, że nie miał na ławce jakiegokolwiek wartościowego zmeinnika. Tak to jest jak się nie zabiera Pato i Ronaldinhio. Mam tylko nadzieję, że w 1/2 Holendrzy nie wrócą do stylu gry z fazy grupowej i z 1/8 bo to był czerstwy futbol. Jak chcą ten turniej wygrać to muszą wykazac się finezją jak w drugiej połowie ćwierćfinału.

Czerstwy futbol to jutro o 20:30

Odnośnik do komentarza

Nooo, Holandia w pelni wypoczeta moze zaczac walczyc o final, bo przeciwnik nie byl wymagajacy. Pierwsza polowa na 20%, druga na 50%. W polfinale z Urugwajem moze im sie zachce zagrac na 60% mozliwosci. Natomiast 11 lipca nastapi to czego prawie nikt sie nie spodziewal (oprocz mnie), mianowicie futbol zmartwychwstanie, po smiertelnym ciosie jaki mu zadala tegoroczna LM. Holandia mistrzem swiata.

 

Oby tak było, Sneijder dostanie złota piłkę, zamiast tego karła z Barcelony. Finał już Holendrzy mają pewny. Sam im kibicowałem w tym meczu, jednak przyznaję, nie wierzyłem, że z taką grą pokonają Brazylię (dałem nawet 2:1 dla kanarów), ale mile zaskoczyli i w końcu w drugiej połowie zaczęli grać znacznie lepiej.

 

Coś w tym jest, że jak Holandia gra brzydko, to dalej przechodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...