Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Absoltunie nowa ręka Boga. TO jest idealne określenie na to jak wybronił swój zespół przed niechybna porażką. I co z tego, że nie zagra w 1/2 przynajmniej się pochwali mamie, że jego zespół jest jednym z czterech najlepszych zespołów MŚ.

 

EDYTA: Ciekawe ile dostanie meczów pauzy od FIFY.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Haha i to jak perfidnie wybił :D

Nie wiem, nie miałem jeszcze okazji grać 120 minut w ćwierćfinale Mistrzostw Świata, ale podejrzewam, że przy takim napięciu i w kluczowych chwilach decyduje raczej instynkt, a nie kalkulacja. Jak na to nie spojrzeć, to zrobił najlepsze co dla jego drużyny i kraju, ale nie sądzę by w tamtej chwili miał jakiekolwiek myśli.

Odnośnik do komentarza

Jak Mensah stanal przy karnym to jakbym mogl postawilbym cale pieniadze swiata, ze nie strzeli. Idiota, naukowcy siedza miesiacami probujac rozkminic jak strzelac karne, a ten podchodzi i strzela z miejsca :blink: Suarez MVP turnieju, najpierw on płakal, potem płakał Gyan i cala Afrika. Abreu strzelajac panenke w ostatnim karnym pokazal, ze normalny nie jest :potter:

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole. widziałbym na miejscu Ghany Nigerię, ale i tak do Stefana i spółki żywiłem chyba największą sympatię spośród drużyn pozostałych w grze. A tu taki wał -_- No ale wpierd.ol ponownie ewidentnie na własne życzenie. Czyli finał będzie Paragwaj - Urugwaj, ewentualnie miszczem zostaje Urugwaj po finale z Niemcami.

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole. widziałbym na miejscu Ghany Nigerię, ale i tak do Stefana i spółki żywiłem chyba największą sympatię spośród drużyn pozostałych w grze. A tu taki wał -_- No ale wpierd.ol ponownie ewidentnie na własne życzenie. Czyli finał będzie Paragwaj - Urugwaj, ewentualnie miszczem zostaje Urugwaj po finale z Niemcami.

A obstawiłeś juz u buka taki finał? To leć jutro z rana zanim skwasi się śmietana.

Odnośnik do komentarza

1. znowu przysnalem na meczu w pubie

 

2. koncowka dogrywki to zrekompensowala

 

3. nie bylo nikogo kto by powiedzial w towarzystwie, ze ghana wygra, po spie rdoleniu takiej sytuacji, po prostu taka jest juz niepisana zasada, nie da sie

 

4. Holandia w finale, podmeczony urugwaj, nie ma suareza, jakis pionek z powodu kartek nie zagra a drugi ma kontuzje, dziekuje za uwage

Odnośnik do komentarza

Abreu strzelajac panenke w ostatnim karnym pokazal, ze normalny nie jest :potter:

To był szczyt bezczelności z jego strony xd

 

 

No z tego ujęcia powyżej to całkiem inaczej wygląda. W tamtym z meczu gdzie go zasłania tamten obok to wyglądało jakby mógł to wybić.

Gdyby mógł, to pewnie by wybił, ale to są ułamki sekund, piłka wyleciała zza kolegi z przodu, może miał ciężar ciała na nieodpowiedniej nodze, no i ręką zawsze pewniej, jak głową, dlatego bramkarze piąstkują a nie główkują. Ale odruchu nie powstrzymasz :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...