Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkich, ktorych probowalem przekonac ze Maradona wie co robi przepraszam za swoja glupote.

 

Co Di Maria robil z Higuainem na boisku po 30 minutach meczu nie wiem. Praktycznie po 15tu bylo widac ze sa bezuzyteczni.

Higuaina zmienilbym na Milito. Di Marie na kogokolwiek. Najlepiej na Verona.

 

Tych kolesi praktycznie nie bylo na boisku, albo wstrzymywali/marnowali kazdy dobrze zapowiadajacy sie atak.

 

Jedyne dobre zagranie Pastore, Higuain nawet nie zrobil kroku, choc to jego je.bany obowiazek dochodzic (a przynajmniej probowac dochodzic) do takich dosrodkowan.

Pastore idealna zmiana. 3 brama to jego.

 

Niech mi ktos wytlumaczy te zmiane, bo ja jej nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

haha niektorzy tu sa ostro zalosni :) futbol umarl xD niemcy graja futbol nie z tej ziemii, graja widowiskowo, szybko i skutecznie. smierc futbolu by byla gdyby wygrala znow jakas grecja, albo nawet brazylia, przy ktorej mozna bylo zasnac.

 

niemcy - najlepiej, najofensywniej, najbardziej widowiskowo i najskuteczniej grajaca druzyna tego mundialu. pogodzcie sie z tym, a ja wracam do onanizmu.

Odnośnik do komentarza

Wszystkich, ktorych probowalem przekonac ze Maradona wie co robi przepraszam za swoja glupote.

 

Co Di Maria robil z Higuainem na boisku po 30 minutach meczu nie wiem. Praktycznie po 15tu bylo widac ze sa bezuzyteczni.

Higuaina zmienilbym na Milito. Di Marie na kogokolwiek. Najlepiej na Verona.

 

Tych kolesi praktycznie nie bylo na boisku, albo wstrzymywali/marnowali kazdy dobrze zapowiadajacy sie atak.

 

Jedyne dobre zagranie Pastore, Higuain nawet nie zrobil kroku, choc to jego je.bany obowiazek dochodzic (a przynajmniej probowac dochodzic) do takich dosrodkowan.

Pastore idealna zmiana. 3 brama to jego.

 

Niech mi ktos wytlumaczy te zmiane, bo ja jej nie rozumiem.

 

O ile Higuain nie zachwycał...to z Di Marią przesadzasz i to zdecydowanie...bo to on jako jedyny oddał przynajmniej dwa celne strzały z drużyny Albicelestes...nawet Messi nie potrafił skierować piłki w światło bramki,więc nie (pipi). Twoja nienawiść bądź niechęć do Realu tu wychodzi zdecydowanie :]

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

(pipi)a ale się przejechali po Argentynie to głowa mała. Szok. Klose ma 14 goli w fMŚ, tyle samo co Gerd Muller. Ma dwa mecze by wyprzedzić Ronaldo z 15 golami.

 

Dzisiaj wygrał kolektyw nad zlepkiem gwiazd grających pod siebie (Tevez ten debil na kółkach). Ofensywny, prosty ale piękny futbol zagrali szwaby. Jak wygrają nie będzie mi żal tego do kogo jedzie puchar, tak jak cztery lata temu gdy (pipi)y wygrały.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...