Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

futbol schodzi na psy

Gdybym mógł za każdym razem, gdy czytam teksty w tym tonie, dostawać grosika....

Wyluzujcie, bo mętna gadka o śmierci futbolu już na nikim nie robi wrażenia swoim oklepaniem.

 

Smierc a znaczne obnizenie emocji i radosci z ogladania to troche inne rzeczy,nie twierdze ze "umiera",ale przez takie wałki daje duzo mniej radosci,przynajmniej dla mnie jako widza.

Odnośnik do komentarza

Musialbym obejrzec powtorke tego karnego, by stwierdzic czy wszystko bylo zgodne z przepisami.

Nie pier'dol mi tu xd

Już widzę te Twoje wersje wypowiedzi:

sędzia się pomylił nakazując Paragwajowi powtórzyć karnego - Obso: "drukowanie!"

sędzia miał rację nakazując Paragwajowi powtórzyć karnego - Obso: "95% sędziów na świecie nie zwraca na to uwagi, a ten musiał, bo drukowanie!"

Odnośnik do komentarza

Musialbym obejrzec powtorke tego karnego, by stwierdzic czy wszystko bylo zgodne z przepisami.

Nie pier'dol mi tu xd

Już widzę te Twoje wersje wypowiedzi:

sędzia się pomylił nakazując Paragwajowi powtórzyć karnego - Obso: "drukowanie!"

sędzia miał rację nakazując Paragwajowi powtórzyć karnego - Obso: "95% sędziów na świecie nie zwraca na to uwagi, a ten musiał, bo drukowanie!"

 

 

gdyby bylo 1:0 po prawidlowym golu z 40 minuty to zaden karny nie mialby znaczenia

Odnośnik do komentarza

Ukradziony przez siędziego karny dla Hiszpanii został odnotowany przez sprawiedliwość, i to ona zwycięża. Futbol ma szansę odżyć. Niemcy i Hiszpania w finale i będzie ciekawie.

Tak, na pewno, tym bardziej, że zwycięzca tego meczu odpada z Niemcami w półfinale. Brawo Mendrek.

Odnośnik do komentarza

Ukradziony przez siędziego karny dla Hiszpanii został odnotowany przez sprawiedliwość, i to ona zwycięża. Futbol ma szansę odżyć. Niemcy i Hiszpania w finale i będzie ciekawie.

Tak, na pewno, tym bardziej, że zwycięzca tego meczu odpada z Niemcami w półfinale. Brawo Mendrek.

 

To przez te emocje :D

 

No dobra, Holandia niech będzie. AAAAAAJ znowu gracz Realu wprawia mnie w zachwyt, koniec świata :D

 

I nie pie.rdolcie mi, że Ramos symuluje, bo dostał prawie z roundhousa i powinna za to być czerwona.

Odnośnik do komentarza

1. nieuznana, prawidlowo zdobyta bramka dla paragwaju.

2. powinien byc powtorzony ewidentnie karny paragwaju.

3. karny hiszpanow slusznie powtorzony, ale o wiele mniej oczywista syt. niz w poprzedniej syt.

4. powinien byc karny dla hiszpanow po obronie przez vijara.

 

 

uczciwie byloby 2:1 dla paragwaju.

 

Jak pokazała przed chwilą powtórka, spalony był.

marne prowo ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...