Skocz do zawartości

Jaką konsolę darzycie największym sentymentem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Gość Maiden

Zdecydowanie snes :zegnam:

 

Super Mario, Zelda, Mario Kart, Speed Gears, król lew, Donkey kong, Street Fighter II, Mortal Kombat I i wieleeee innych, jezu to były czasy...

 

Na drugim miejscu zdecydowanie N64 Goldeneye(!), Mario 64, Rogue Leader (!!)...

 

Potem PS2, Xboxy, przenośnie... Jakoś najmniejszym sentymentem darzę PSX'a, nie wiem dlaczego...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Haibane

Snes - przekonała mnie do eRPeGów : FF, Secret of Mana, Breath of Fire... Niedawno zassałem emu z pakiecikiem gier - największe hiciory nadal mają świetną grywalność ( Yoshi's Island to poezja ). Cudowny sprzęt :)

Odnośnik do komentarza

NES i PSX na pierwszym miejscu, NES był moją pierwszą konsolą (wcześniej miałem ATARI 800XE), no i jak ktoś wspomniał gry 1000 in 1, które w co'opie były zaje.biste no i ta innowacyjność - pamięta ktoś pistolet i strzelanie do kaczek? ;], potem miałem SEGE GENESIS jakoś się do niej nie przywiązałem miałem tylko 4 gry (w tym Sonic 2 i MK3) gdzie przy tym drugim była u mnie masa ludu w domu (turnieje etc.). Potem PSX i solidny kop w ryj na widok Crasha i pierwszego tekkena... no cóż przy PSXie zaczęło się prawdziwe giercowanie...nocki, zawalanie szkoły itp. ;] dlatego darze go szczególnym sentymentem na równi z NESem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Absolutnie PSX, model SCPH-7502 bodajze - nie pamiętam. Opyliłem w okolicach 2003 roku - żałuję do tej pory jak jasna k***a! Wcześniej był ofkoz Pegasus, ale niestety szybko przepadł w dziejach - spierdzielił się zanim zdążyłem dobrze poszpilać. ;) Ale to na szaraku pierwszy raz zarwałem nockę przy jakiejś grze - przeżycie prawie jak pierwsza plomba w zęby pod blokiem czy pierwszy raz. ;) Tomb Raidery, Gran Turismo, FIFA i ISS, Breath of Fire III... Pięknie...

Odnośnik do komentarza

Pegasus i PSX of course.

 

Nieraz jadłem obiad zamiast kolacji, bo matka była wciągnięta grą w Super Mario Bros:) Ja tam wolałem platformówki Capcomu (Duck Tales, Chip & Dale), ale swoje w Mariana też przegrałem...PSX natomiast to zupełnie inna bajka - Chrono Cross, Final Fantasy IX, Dino Crisis...Na takich grach wykształtował się mój mały "Charakter Gracza".

Wcześniej był ofkoz Pegasus, ale niestety szybko przepadł w dziejach - spierdzielił się zanim zdążyłem dobrze poszpilać.

To tak jak z moimi Pegasusami. Miałem ich w życiu bodajże trzy i najtwardszy wydolił niecałe pół roku:) Ale zaraz po nim kupiło się nowego za 20, czy 30 zł i dalej się grało.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Największy sentyment mam do GAMEBOY CLASSIC, od niego zaczęła sie moja pasja oraz przygoda z konsolami już tak na dobre powieki amen :D

To była 1 klasa podstawowa 1993 rok zamiana mahjong hehehe :P 2x pegazus-y na GB CLASSIC plus dostałem jedną grę do niego co ją do tej pory mam SUPER MARIO LAND 2, GB też przetrwał do dnia dzisiejszego ^_^

 

gbclassicuz9.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Peazus....kurna ile ja na tym przegralem to cholera jedna wie :D ...poznej PSX i genialny Dreamcast

 

a teraz.....teraz konsole to juz nie to samo....

 

Teraz sprawilem sobie snesika o ktorym zawsze marzylem :P (totalny oldschool) ...bedzie wiec meczenie Marianow i legendarnych RPG Squaresoftu ktore nie ukazaly sie na innych konsolach ;)

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...