Skocz do zawartości

Jaką konsolę darzycie największym sentymentem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

PS2, wcześniej nienawidziłem konsol i nie rozumiałem hype'u na nie. W pewne wakacje pracowałem w kiosku i czytając PSX Extreme stwierdziłem, że nawet fajne tytuły wychodzą. Wydałem całą pensję w lipcu 2005 roku na PS2 + Network Adapter + HDD (WD 80GB) + HD Loader i miałem konsolę marzeń. Najcieplej wspominam Burnout 3, brakowało mi tylko 2 złote medale i miałbym grę na 100%, ale corrupted save zniszczył moje marzenia. Do tego Singstar, Eye Toy, maty do tańca i reszta hitów z PS2 - GoW, RE4, FFX, MGS3:SE (genialna) oraz inne, których nie wymienię teraz z powodu wspomnień o mojej czarnuli. Pięknie się wtedy grało, co tydzień czyściłem czarnulkę, tak mi dobrze służyła.

Odnośnik do komentarza

Każda odchodząca konsola zostawiła mi w głowie jakiś sentymentalne nuty. Xbox był fajny, ale najmniej go wspominam. DeCek to dobra konsola, ale i tak największa magia płynie z PlayStation 1 i 2. Stawiam na PSXa, bo przypominają się czasy błogiego dzieciństwa, konsolowy underground, stare PSX Extreme i najdłuższy czas przed konsolą.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Zdecydowanie Nintendo 64. To była moja pierwsza "poważna" konsola, Mario64 to dla mnie gra wszechczasów. Sprzęt dostarczył mi mnóstwo niezapomnianych i legendarnych dla mnie tytułów jak Turok, Zelda: Ocarina of Time, Banjo 1&2, Donkey Kong 64, Mario Kart 64 i wiele innych. Od N64 zaczęła się moja słabośc do gier Nintendo, która trwa do dziś.

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobnie jak Wesker z tym ze ja duzo czasu spedzalem w salonie gier grajac w rozmaite gry na 4 playerow takie jak Bond, Mario KArt, Mario Party , Project Zero, Duke to sa dla mnie gry kultowe w ktore z kolesiami potrafilismy grac cale dnie. Tak Bylo zanim dostalem n64 od chrzestnego, pozniej juz sam wyporzyczalem gry do domu i w domu meczylem przerozne tytuly. Mimo to jednak stawiam na psx poniewaz mialem ja pozniej jak juz bylem "starszy" i pamietam najwiecej tytulow na ta gre. PSX

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...