Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

Ależ piękny wieczór :fsg:

 

Personal besty Kubackiego i Huli cieszą nie mniej niż zwycięstwo Stocha. Za to poziom realizacji transmisji to był niezły fuckup. Nie wiem co miały pokazywać te ujęcia, ale uniemożliwiały ocenę odległości skoków :mevek: Do tego podczas wielu skoków przygrywała muzyka jak na dniach pierdziszewa. Organizatorzy przynjmniej wyciągnęli wnioski z zeszłego roku i na ceremonię nie brali żywego orła, który w ogólnym tumulcie i przy wystrzałach konfetti pewnie znowu dostał by ataku paniki i chciałby spierdalać xd

 

Stefan IN, Kot OUT

Odnośnik do komentarza

ku.rwa nie oglądałem drugiej serii, bo mnie dziewczyna wyciągnęła na łyżwy xDDDD zabijcie mnie błagam. 

 

no kamera dziś to było dno totalne, mam nadzieje, że nie będzie tego na pozostałych obiektach. 

 

komentatorzy też super.

 

Babiarz : ale skok, gdzieś tam pod 140 metr ....  a nie jednak 129. (to nie pierwszy raz kiedy się tak myli.)

szaranowicz : zna te skocznie jak łysego konia :gayos:

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Dlaczego mam ich nie porownywac skoro to miedzy nimi i Kotem aktualnie trwa walka o miejsce w kadrze? Sugerujesz ze co by bylo gdybysmy walczyli o medal? Wiec odpowiadam ze to samo. Hula w dodatku trafil na naprawde kiepskie warunki. Sugerujesz ze wiecej do zaoferowania ma Zyla czy Kot w chu.jowej lecz stabilnej formie niz Hula ktory skacze swietnie a gdy mu jednak podwinie sie noga skacze na poziomie podobnym do wyzej wymienionych. No chyba jednak bym zainwestowal w Hule.

 

Jesli sie myle i w czwartek Hula nie bedzie lepszy i od Kota i od Zyly zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kanabis napisał:

Dlaczego mam ich nie porownywac skoro to miedzy nimi i Kotem aktualnie trwa walka o miejsce w kadrze? Sugerujesz ze co by bylo gdybysmy walczyli o medal? Wiec odpowiadam ze to samo. Hula w dodatku trafil na naprawde kiepskie warunki. Sugerujesz ze wiecej do zaoferowania ma Zyla czy Kot w chu.jowej lecz stabilnej formie niz Hula ktory skacze swietnie a gdy mu jednak podwinie sie noga skacze na poziomie podobnym do wyzej wymienionych. No chyba jednak bym zainwestowal w Hule.

 

Jesli sie myle i w czwartek Hula nie bedzie lepszy i od Kota i od Zyly zwracam honor.

sugeruję, że większe prawdopodobieństwo zepsucia skoku ma Hula w dobrej formie niż Żyła i Kot w średniej ale stabilnej. Miał Hula już takie sezony, że wydawało się, że będzie niezłym skoczkiem, oczywiście proporcjonalnie, bo nie było to na szczycie tabel PŚ w danym konkursie, aż przychodził jeden skok i cały sezon szedł w pizduuu. Zobaczymy jak będzie tym razem, moim zdaniem będzie z konkursu na konkurs coraz gorzej. Obym się mylił. Lepiej mieć 5 i skreślać, niż 3 i nie wiedzieć kogo dobrać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...