Skocz do zawartości

Dead Space


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, ale ze zwykłych sprzętów do spawania etc. zrobili znowu wielkie guny, niczym podręczna kosiarka Marcusa Fenixa. Nie tak to sobie wyobrażałem. Myślałem, że to potwory będą wszechmocne, ale będzie ich mało i będą atakować z zaskoczenia, a wtedy nasz mechanik będzie się musiał sporo napocić, żeby ich pokonać. Myślałem, że to będzie wielka walka o przeżycie, bo te potwory jakby chciały, to by go rozszarpały.

 

Co do jego siły - owszem, zgadzam się, ale silny niczym Marcus Fenix to on nie powinien być ;)

 

Po prostu wkurza mnie, że po 10000 mamy znowu stary koncept - Bohater, mięśniak wielki, który potrafi dostać 10 strzałów w rękę i nic mu nie jest, potwory, które jak by chciały, to by go zabiły, ale z jakiegoś powodu nie potrafią i bronie, które potrafią nie wiadomo co.

 

Potwory wytępiły cała załogę itp. Ale tego jednego jakiegoś tam mechanika, nie potrafią dorwać. Przecież to śmieszne - jak zwykle stary wątek, z tych wszystkich starych filmów.

Odnośnik do komentarza

@Jacobss. Po części się zgadzam, ale czy oczekiwałeś czegoś innego? Od początku było wiadome, że nasz inżynier zrobi dobry użytek ze swojego sprzętu i będzie za jego pomocą przebijał się przez hordy nekromorfów. Zresztą chyba nie żalisz się z powodu tego, że widać w Dead Space schematy dobrze znane praktycznie z każdej gry tego typu? ;) Oczywiście zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, ja również mam nadzieję, że nie zrobią z bohatera maszyny do zabijania, a walka wymagać będzie sprytu i odpowiedniej taktyki.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

 

eno nie jest tak źle - jest kilka grubych akcji - szczególnie w Corpse Carnage Gameplay. Widac, że gł. boh. nie jest Leonem z RE4 - myli się, czasami nie radzo sobie ze sprzętem jako bronią, za to świetnie zna statek (Zero-G rulez)

Odnośnik do komentarza

Jestem po obejrzeniu czterech epizodów komiksu umieszczonego na oficjalnej stronie Dead Space. Klimacik może być świetny. W filmikach była przedstawiona historia dziejąca się przed wydarzeniami z gry. Bardzo podoba mi się główny zarys fabuły, religijny-naukowego kultu, który wydobył marker (taki wielki monument nieznanego pochodzenia), który następnie zaczął ożywiać DNA z martwych tkanek. Silent Hill spotyka The Thing, anyone?:P

Odnośnik do komentarza
Dead Space is "the world's scariest game" says the latest issue of PSW magazine, which goes on sale tomorrow with the first PS3 review. Needless to say, it scores well.

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=198961

Dodatkowo warto zacytować: "Dead Space is the new benchmark to beat in survival horror that pushes the genre to twisted new heights and into the outer limits of space itself". Ja chyba już nie mam pytań, miejcie litość i dajcie tą grę na półki. ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra, skoro faktycznie jest najstraszniejsza i pcha survival horrory na przód, to ja to kupuję :). Mam tylko małego problemika, bo gra nie wyjdzie w Niemczech (zakazana), więc będę musiał sprowadzić z Austrii, no ale to się jakoś rozwiąże.

 

Gra będzie super! :D Straszna, straszna i jeszcze raz straszna (kocham się bać :D).

 

Nasuwa się teraz ostateczne pytanie: Czyżby EA w końcu nauczyło się robić porządne i wciągające gry? ^_^

Odnośnik do komentarza

Może się nie tyle nauczyło co dało wolną rękę kreatywnym developerom i ich wspomaga a nie tylko popędza ? Jeżeli wszystkie te wspaniałości okażą się prawdziwe to szykuje się nam prawdziwy Hicior :P Zawsze chciałem zagrać w Survival horror w kosmosie.

Odnośnik do komentarza
Dead Space is "the world's scariest game" says the latest issue of PSW magazine, which goes on sale tomorrow with the first PS3 review. Needless to say, it scores well.

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=198961

 

Ja zacytuje inne pismo(N+) "Nie jest to najstraszniejszy horror na swiecie" :) Jednak ocene dostalo DS jak najbardziej wysoka bo az 9/10.

Takie tam porownanie na temat "strasznosci" ;)

Odnośnik do komentarza
Ja zacytuje inne pismo(N+) "Nie jest to najstraszniejszy horror na swiecie" :) Jednak ocene dostalo DS jak najbardziej wysoka bo az 9/10.

Takie tam porownanie na temat "strasznosci" ;)

"Nie jest to najstraszniejszy horror na swiecie" - moim zdaniem niezbyt udany tekst... nienajstraszniejszy może być również drugi w kolejności po najstraszniejszym :) a właściwie to dali jakieś przykłady straszniejszych gier horrorów skoro tak piszą? :)

Odnośnik do komentarza
Ja zacytuje inne pismo(N+) "Nie jest to najstraszniejszy horror na swiecie" :) Jednak ocene dostalo DS jak najbardziej wysoka bo az 9/10.

Takie tam porownanie na temat "strasznosci" ;)

"Nie jest to najstraszniejszy horror na swiecie" - moim zdaniem niezbyt udany tekst... nienajstraszniejszy może być również drugi w kolejności po najstraszniejszym :) a właściwie to dali jakieś przykłady straszniejszych gier horrorów skoro tak piszą? :)

 

Tak, wedlug autora tekstu FEAR byl straszniejszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...