Skocz do zawartości

Dead Space


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wedlug autora tekstu FEAR byl straszniejszy.

Czyli rozumiem że nowy tytuł EA w kwestii horroru (w co celowali ponoć) nie wyszedł im ?.

Batonik, nie bądź dzieckiem :). Neo to jakaś wyrocznia? Dajcie spokój. IGN ma z kolei zupełnie inne zdanie.

 

Jak można pisać, że im horror nie wyszedł, jak raz "nie jest najstraszniejszy - a co, myślisz, że łatwo jest zrobić najstraszniejszego?", a dwa, od kiedy jakakolwiek gazeta (jeszcze neo - daj spokój) jest wyrocznią? Tym bardziej, że wyżej masz tekst "Dead Space is "the world's scariest game".

 

Ja nigdy nie zrozumiem, skąd się bierze ta wiara w polską prasę, tak jakby ona była nietykalna i wyrokowała :rolleyes:

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się porównania do Alien Resurrection lub The Suffering lub Resident Evil ... nie dość że są to horrory to Dead Space posiada cechy każdego z nich.

jeśli autor recenzji porównywał Dead Space do FEAR to dla mnie już mówi samo za siebie...

popytam dziś znajomych czy FEAR wg nich to był straszny horror, bo sam zagrałem tylko w demo i nie odniosłem takiego wrażenia...

Odnośnik do komentarza
Spodziewałem się porównania do Alien Resurrection lub The Suffering lub Resident Evil ... nie dość że są to horrory to Dead Space posiada cechy każdego z nich.

jeśli autor recenzji porównywał Dead Space do FEAR to dla mnie już mówi samo za siebie...

popytam dziś znajomych czy FEAR wg nich to był straszny horror, bo sam zagrałem tylko w demo i nie odniosłem takiego wrażenia...

 

Był ale tylko momentami.

Ale z tego co wiem to FEAR to zupełnie inna metoda straszenia, bo tam występowały co jakiś czas straszne scenki ,a Dead Space straszy klimatem, nieustannie. Więc skąd porównanie w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Batonik, nie bądź dzieckiem . Neo to jakaś wyrocznia? Dajcie spokój. IGN ma z kolei zupełnie inne zdanie.

Jakubie, w ten sposób zapytałem się co WY o tym sądzicie, nie uważam Neo+ za żadną wyrocznie (nie czytam ich nawet).

 

BTW z jakim nadzieniem ten batonik ? :P.

 

popytam dziś znajomych czy FEAR wg nich to był straszny horror, bo sam zagrałem tylko w demo i nie odniosłem takiego wrażenia...

Moge za nich odpowiedzieć ................................................................................................................................ Nie.

Ale gra była intensywna jak cholera.

 

Odnośnik do komentarza

Jedyne wspólne mianowniki jakie znajduję między FEAR i Dead Space to że obie mają z założenia straszyć i emanują rzeźnią na ekranie. Jednak imo to dwa kompletnie inne tytuły i do ukazania swej wyrazistości używają kompletnie innych środków.

Porównanie imo kompletnie nietrafione, nie wspominając o tym, że FEAR jest FPSem, w którym ganiamy z wypasionymi giwerami, manipulując czasem i mając zwidy z udziałem dziewczynki rodem z The Ring. Już bardziej skłaniałbym się do FEAR vs Condemned, DS vs RE4, itp.

Odnośnik do komentarza
Moge za nich odpowiedzieć ................................................................................

................................................ Nie.

Ale gra była intensywna jak cholera.

 

Racja, podstawka przestraszyła mnie może z 2 razy. Reszta to naprawdę pełna adrenaliny akcja z karabinami, których kule, obcinają wrogom wszystkie kończyny.

 

Ale już dodatek... inna sprawa. Przestraszył mnie mocno, znacząca poprawa. A już etap w szpitalu, gdzie ledwo można usiedzieć w miejscu... Poezja strachu. A jak będzie z DS? Każdy pewnie będzie się musiał przekonać na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza

widzac dokad zmierza "silent evil"(nie trzeba byc geniuszem by dostrzec ze oba tytuly juz dawno sie skonczyly a kazde nowe pomysly sa do dupy pozdro dla fanów znakomitych ekranizacji hehe) raczej niemartwilbym sie o ten tytuł

zapewniam DEAD SPACE napewno będzie dobry

i niepowoluje sie tu na zadne wstępne oceny zrodel prasowych

wystarczy rzucic okiem na filmiki z gry by wszystko stalo sie jasne

ten klimat znany fanom dobrego kina science fiction + mocne sceny gore no i dzwiek w 5.1

już niemoge sie doczekac kiedy zagram w DEAD SPACE o słusznej dla tytułu porze

 

 

 

Odnośnik do komentarza
już niemoge sie doczekac kiedy zagram w DEAD SPACE o słusznej dla tytułu porze

Mówisz o dwunastej w południe? :D

 

Heh, to trochę dziwne, ale jak teraz się zastanawiam to dochodzę do wniosku, że większość horrorów zaliczyłem za dnia. Dziwne. :lol:

 

Heh, nie tylko Ty, gdybym miał grać w pierwszego Fatal Frame'a po nocy to chyba by mi pikawa siadła ( pamiętam jeden moment jak musiałem odłożyć pada, bo mi się ręce zaczęły trząść:) ).

Co do "Dead Space", wcześniej jakoś ten tytuł mi zwisał, ale ostatnio po poczytaniu/oglądnięciu paru recenzji zmieniłem podejście ( tak wiem, nie mam własnego zdania :D , na usprawiedliwienie dodam, że o tym tytule usłyszałem dopiero niedawno, to znaczy sam tytuł słyszałem wcześniej, ale nie zagłębiałem się "głębiej" o co chodzi w tej grze...zamotałem, ale chyba wiadomo o co chodzi).

Tak się napaliłem, że chyba złożę preordera i wybiorę się po osobiście po odbiór do sklepu psx extreme :D , o ile się wcześniej nie zgubię, bo za spodkiem w Katowicach istnieje dla mnie no man's land = czytaj nie znam terenów :D.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza
już niemoge sie doczekac kiedy zagram w DEAD SPACE o słusznej dla tytułu porze

Mówisz o dwunastej w południe? :D

 

Heh, to trochę dziwne, ale jak teraz się zastanawiam to dochodzę do wniosku, że większość horrorów zaliczyłem za dnia. Dziwne. :lol:

 

kazdy gra kiedy ma na to czas lub ochote reguly nie ma

wierz mi pozna pora znacznie poteguje emocje

poza tym wszyscy do okola wyłaczaja swoje pralki,suszarki,miksery itp.

co znacznie wpływa na jakośc dzwięku

Odnośnik do komentarza
Heh, nie tylko Ty, gdybym miał grać w pierwszego Fatal Frame'a po nocy to chyba by mi pikawa siadła ( pamiętam jeden moment jak musiałem odłożyć pada, bo mi się ręce zaczęły trząść:) ).

 

Hehehe, ja kiedyś w nocy grałem w Alone in the dark na PSXie, sam w domu, słuchawki na uszach...ugrałem może 30 min hehehe. Doszedłem do momentu

kiedy kolo strzela sobie w łeb, później był jakiś ogród z psiakami

i wtedy wymiękłem:)

Odnośnik do komentarza

nie wiem co wy opowiadacie :)

zawsze gram w horrory w nocy, nawet jak kupuję nową grę to czekam do zmroku i zdarza się że gram przy wyłączonym świetle :)

fatal frame'y, silenty, residenty, alieny, sufferingi... z dead space bedzie tak samo...

zupełnie inaczej zapamiętuje się takie doświadczenia ;)

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...