Skocz do zawartości

Dead Space


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już gram ponad 13 godzin i końca nie widać :) może dlatego że nie śpięszę się, przeszukuję wszystkie dostępne pomieszczenia, a ogólnej orientacji szukam na mapie. Poza tym często podziwiam to co widać na ekranie, bo niektóre widoki dosłownie miażdzą. Gierka wciągnęła mnie niesamowicie, nie spodziewałem się tego.

Też grałem dzisiaj . Co prawda u kumpla i na starszym modelu LCD ale wiem jedno. EA dopieło swego i pokazało że gry tworzyć to oni umieją, przykładem niech będzie najnowsza FIFA. Jak za kilkanaście dni będe miał PS3 to z miejsca kupuje DS , ponieważ K-O-C-H-A-M takie horrory ( dla mnie gra jest na równi z pierwszym Silent Hillem). Absolutny MusiszMieć dla fanów takich gier. Niech chłopaki tworzą kontynuację :P

Edytowane przez liquid
Odnośnik do komentarza

Ja do tej pory zauwazylem dwa niedociągnięcia w tłumaczeniu. Pierwsze na hologramie przy zamkniętych drzwiach, (chyba) gdy nie posiada się węzła mocy - napis wtedy nie mieści się na hologramie i nie wyświetla jednej linijki tekstu. Drugie - dziennik tekstowy przy pomieszczeniu podziurawionym przez meteoryty (które trzeba usunąć) - jedno zdanie jest jakoś nie po polsku złożone. Ale wiadomo - błędy mogą też się zdarzać w oryginalnej wersji językowej...

 

a jeśli chodzi o sterowanie w wersji pc - mój znajomy nie tyle narzeka na to, co płacze i przestał grać w piątym rozdziale... że niby coś z celowaniem nie tak...

Edytowane przez xylaz
Odnośnik do komentarza
Ja do tej pory zauwazylem dwa niedociągnięcia w tłumaczeniu. Pierwsze na hologramie przy zamkniętych drzwiach, (chyba) gdy nie posiada się węzła mocy - napis wtedy nie mieści się na hologramie i nie wyświetla jednej linijki tekstu. Drugie - dziennik tekstowy przy pomieszczeniu podziurawionym przez meteoryty (które trzeba usunąć) - jedno zdanie jest jakoś nie po polsku złożone. Ale wiadomo - błędy mogą też się zdarzać w oryginalnej wersji językowej...

 

a jeśli chodzi o sterowanie w wersji pc - mój znajomy nie tyle narzeka na to, co płacze i przestał grać w piątym rozdziale... że niby coś z celowaniem nie tak...

 

Gram na PC, pad x360 must have, albo każdy inny....aaaa i wersja PC nie obsługuje wibracji nawet na padzie x360...games for windows my ass :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem oglądać DEAD SPACE: DOWNFALL.

Animka świetnie zrealizowana, z bardzo gęstym klimatem, po samym sposobie wysławiania się postaci widać że jest to produkt nie dla dzieci, nie wspominając o hektolitrach krwi ociekających z ekranu i rozczłonkowanych ciałach.

Już nie mogę się doczekać jak postawię swoją wirtualną stopę na USG ISHIMURA :).

Gorąco polecam...

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś próbował zarejestrować grę na stronie internetowej podanej przez producenta na ostatniej stronie książeczki wraz z kodem? Ja tak niestety rzeczonej gry nie można wybrać z listy dostępnych do rejestracji gier bo jej tam po prostu nie ma!? :stupid: Śmiechu warte :)

 

Ja próbowałem i napotkałem takie same problemy... :huh:

 

 

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś próbował zarejestrować grę na stronie internetowej podanej przez producenta na ostatniej stronie książeczki wraz z kodem? Ja tak niestety rzeczonej gry nie można wybrać z listy dostępnych do rejestracji gier bo jej tam po prostu nie ma!? :stupid: Śmiechu warte :)

 

Ja próbowałem i napotkałem takie same problemy... :huh:

 

 

moja próba także się nie powiodła, nie popisali sie w tym temacie goscie z EA :lol:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj znalazłem trochę więcej czasu i mogłem się "oddać" grze. Jestem obecnie w 4 rozdziale. Jestem pod wrażeniem twórcy odwalili kawał dobrej roboty. W kwestii grafiki jest świetnie ktoś pisał, że monotonia i ciągle te same tekstury toć to przecież statek kosmiczny (mi to nie przeszkadza). Kilkukrotnie poderwałem się z fotela jak te cholerne nekromorfy wyskakują z wentylacji tudzież innych podejrzanych miejsc. Już wiem, że zagram jeszcze przynajmniej 3 razy tak by ten tytuł nie miał dla mnie tajemnic. Gierka generalnie trzyma fason.

Odnośnik do komentarza

Czy w grze występują inne osoby oprócz głownego bohatera? Jak rozgrywana jest fabuła? Jakieś filmiki. Trailer animated comic mnie wciągnął - jeśli zachowa gra taką fabułkę to będzie naprawdę hit. Doom 3 właśnie poprzez brak fabuły został grą średnią nie wybitną.

 

Grafa, Klimat, Przeciwnicy, Bronie - są super w Dead Space to już wiem ale czy rozgrywka polega tylko na straszeniu i rozwałce jak w Doomie 3 i Fearze czy coś ponadto

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...