Skocz do zawartości

Tomb Raider: Underworld


Emet

Rekomendowane odpowiedzi

I to mnie w denerwuje.Pamietam jeszce jak w pierwszym Tombie na PSXa czlowiek meczyl sie z zerwanym mostem w dolinie dinozaurow. Ile nerwow,ile przeklenstw wtedy padlo :) Ech,chyba zaraz siegne po stare Tomby,zeby powspominac tamte dobre czasy.

nie wiem jeszcze jak jest w tym odnowionym Tombie na Ps2, czy tam też zachował sie stary system, czy nowy silnik wymusza inną łatwiejszą gre? tak jak tutaj. może zamiast przypominać sobie TR1 warto zagrac w Remake. ja jeszcze nie grałem.

 

jestem już w Croft Manor :/ szkoda ze nie ma chatki to potrenowania. a moze mi coś umknęło <_<

Odnośnik do komentarza
nie wiem jeszcze jak jest w tym odnowionym Tombie na Ps2, czy tam też zachował sie stary system, czy nowy silnik wymusza inną łatwiejszą gre? tak jak tutaj. może zamiast przypominać sobie TR1 warto zagrac w Remake. ja jeszcze nie grałem.

 

jestem już w Croft Manor :/ szkoda ze nie ma chatki to potrenowania. a moze mi coś umknęło <_<

Gralem w remake'a. Chyba najlepsza czesc serii.Odmlodzona jedynka plus pare dobrych pomyslow. Zagraj,a nie pozalujesz :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy już ktoś to pisał. Mimo, że nowy TR jest grą genialną można zagrać w niego jedynie raz. Zero replayability. Duża część gry opiera się na rozwiązywaniu dość skomplikowanych, czasochłonnych zagadek. Jeśli je rozwiążemy, i będziemy wiedzieć co i jak poprzestawiać, przy ponowny podejściu gra traci sens. To jakby rozwiązywanie tej samej krzyżówki ponownie. A kompletowanie pominiętych skarbów w dodatkowym trybie, gdzie nie ma żadnych przeciwników i żadnych innych przeszkód i zagadek, jest po prostu nudne i nieciekawe. No chyba, że ktoś zbiera trofea. Nie wiem czy warto jest się zanudzać dla tych trofeów. Underworld jest świetną grą ale na jeden raz.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Wbijam na psstore żeby zobaczyć czy i w jakiej cenie są dodatki do TR.

 

Małe zdziwienie oprócz tapet i trailerów nic nie ma :O A pamiętam, że wyszło dosyć duże dlc z nowymi achivami itd.

O co chodzi usunęli go? Czy tylko na polskim psstore go nie ma?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wbijam na psstore żeby zobaczyć czy i w jakiej cenie są dodatki do TR.

 

Małe zdziwienie oprócz tapet i trailerów nic nie ma :o A pamiętam, że wyszło dosyć duże dlc z nowymi achivami itd.

O co chodzi usunęli go? Czy tylko na polskim psstore go nie ma?

 

Dwa dodatki Tomb Raider: Underworld - Beneath the Ashes i Tomb Raider: Underworld - Lara's Shadow wyszły ekskluzywnie tylko na x360.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...