Skocz do zawartości

Tomb Raider: Underworld


Emet

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Skany pierwszego poziomu:http://www.pro-gamers.fr/index.php/News/La...-ces-scans.html

Z ciekawostek z tego preview:

- Lara dostanie bron usypiająca (będzie tez harpun)

- zamiast QTE będzie "matrixowe" zwolnienie czasu żeby w odpowiedni sposób można było zareagować

- gra ponoć będzie wypośrodkowana pomiędzy Legend a pierwszymi częściami serii

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nowe info:

http://www.360sync.com/2008/06/20/tomb-rai...erworld-details

 

For generations, stories have been told of the fearsome weapon of the Norse god Thor. Legend holds that he who wields the hammer has the power to smash mountains into valleys and the strength to destroy even the gods. For more than a thousand years it has existed only as a myth…until now.

 

In an ancient ruin on the floor of the Mediterranean Sea, Lara Croft uncovers proof of the Norse underworld and the mythical hammer. As she attempts to unravel the secrets behind these myths, Lara’s perilous journey leads her toward a forgotten power that, if unleashed, could lay waste to all civilization.

 

In this new title, Tomb Raider: Underworld, Lara Croft explore exotic locations around the world. The title has a release date for November 2008. Check out some of the features below…

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Jeśli ta gra chociaż w 1% zapełni pustkę powstałą po Legacy of Kain, to ma miejsce na mojej półeczce... :(

No pewnie cyce Lary mogą zapełnić każdą pustkę, tylko co to ma wspólnego z Legacy of Kain? :P

Gra wygląda ładnie, ale ta postać mnie irytuje. Po obejrzeniu zwiastuna mam już przeczucie, że postacie, dialogi czy poczucie humoru będą słabe w porównaniu do Uncharted.

Odnośnik do komentarza

dialogi...postacie...poczucie humoru....masakra

 

ja chce zagadki, totalnie lamiace psyche lamiglowki ktore zajma mi dni, tygodnie czy wieczory, szczegolnie takie jak w czesci czwartej

 

uncharted....naprawde prosze nie porownywac Tomb Raidera do Uncharteda, ktory z poczatku porownywany z ta wlasnie gra zaoferowal nam jedna...do tego banalnie prosta zagadke przez cala gre w ktorej glownym motywem bylo monotonne strzelanie...no sorry...gra mi sie nie podobala, byla nastawiona na odmuzdzajaca mlucke i wogole jej nie strawilem, przykro mi :(

 

 

NA nowego Tomb Raidera czekam z niecierpliwoscia....mam nadzieje ze znow spedze nad nia wiele dni...ze tworcy znow uracza graczy duuuza iloscia mega miodnych zagadek ktore sfrustruja niejednego fana serii ;)

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość andertejker

skończyłem demo i jestem pełen nadziei- feeling niesamowity, gra powróciła do stylu np. Anniversary. grafika miażdży- tekstury słabsze niż w Drake'u ale całość robi wg mnie lepsze wrażenie, dżungla jest naturalna, mniej plastikowa niż w Uncgarted. mechanika nie zmieniła się zbytnio od Anniversary, jest to nadal mega miodna gra. jeżeli pełna gra będzie conajmniej tak zayebista jak to demo to ja łykam bez popity.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...