Skocz do zawartości

Wasze pierwsze anime i manga


Vidoter

Rekomendowane odpowiedzi

Neon Genesis Evangelion, zakochałem się w tej mandze i bardzo żałuję, że jej więcej nie ma i nie znalazłem jeszcze nic podobnego (o ile coś takiego istnieje w ogóle).

RahXephon. Wręcz klon Evangeliona, o dziwo bardzo udany.

 

Edit:

Swoją drogą, czy nie wcięło paru postów w tym temacie? Wyraźnie pamiętam, że pisałem kiedyś, iż pierwszym anime były muminki, w związku z czym pojawiła się dyskusja czy to aby faktycznie było anime. Do tego jeszcze pszczółka maja.

Manga to Gundam Wing.

 

Edit 2:

Ad. dół: Jakiś konkretny powód czy znowu nieszczęsna aktualizacja forum?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Neon Genesis Evangelion, zakochałem się w tej mandze i bardzo żałuję, że jej więcej nie ma i nie znalazłem jeszcze nic podobnego (o ile coś takiego istnieje w ogóle).

RahXephon. Wręcz klon Evangeliona, o dziwo bardzo udany.

 

Edit:

Swoją drogą, czy nie wcięło paru postów w tym temacie? Wyraźnie pamiętam, że pisałem kiedyś, iż pierwszym anime były muminki, w związku z czym pojawiła się dyskusja czy to aby faktycznie było anime. Do tego jeszcze pszczółka maja.

Manga to Gundam Wing.

 

Edit 2:

Ad. dół: Jakiś konkretny powód czy znowu nieszczęsna aktualizacja forum?

 

Nie zauważyłeś Suavku, że całe forum ma nową wersję silnika (3.0 bodajże) ;]?

Dzięki za to RahXephon, muszę obadać, mam nadzieję, że będzie tak dobre jak NGE.

 

Właśnie, jakie było pierwsze anime w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Nie zauważyłeś Suavku, że całe forum ma nową wersję silnika (3.0 bodajże) ;]?
Ciężko nie zauważyć, gdy z porządnego forum robi się syf a połowa postów ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Dupa nie aktualizacja. Chciałem wiedzieć czy uwaga Grigoriego właśnie dotyczyła zmiany silnika czy też był inny ku temu powód.

 

Właśnie, jakie było pierwsze anime w ogóle?
Klik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Anime?? Hmm... Na pewno "Rycerze Zodiaku" - leciało na RTL 7 jeszcze przed Dragon Ballem (TAK! Dragon Ball był po Rycerzach Zodiaku!). Innego anime za bardzo nie pamiętam. Sailor Moon leciał chyba później xP (siostra oglądała, a że byłem dzieckiem i chciałem jakoś zabić czas, bo gry telewizyjnej jeszcze nie miałem, to co poradzić?)

 

 

A manga? Nie mam pojęcia, ale chyba z rok lub 2 lata temu Naruto z ciekawości przejrzałem w EMPiKu. Zazwyczaj mangi nie czytam.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...