Skocz do zawartości

PSX emu


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie emu psx'a to bym nie mial w co grac na psp.

 

Jestem fanem jrpg i moge nadrobic zaleglosci, ukonczylem niedawno Parasite Eve i Legend of Dragoon. Przy sobie zawsze mam Tony Hawk Pro Skater 2, imo najlepsza czesc, przydala by sie wersja z odswiezona grafika ;p Chrono Cross tez caly czas gosci na mojej karcie. Pewne gry sie nie starzeja, 100x bardziej wole enty raz przejsc FF IX niz tego crapa z ładna grafika FF XII.

 

 

jak sie gra na psp w gry fpp z szaraka? bo mam ochote na Alien Resurrection :>

pewnie podobnie jak na szaraku, nie mialem dualshocka tylko klasycznego pada i dawalem rade

Edytowane przez Shen87
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Syphon Filter to jedna z najlepszych serii jeśli chodzi o scenariusz i pomysłowość. 1-3 troszkę był taki w cieniu genialnego MGS, ale te serie różnią się diametralnie. SF nie miał tego klimatu MGS-a, była to troszkę bardziej strzelanka niż skradanka. W SF: DM i LS poszli po rozum do głowy, zebrali do kupy najlepsze elementy z MGS oraz SC, by wypuścić coś co obie te gry na PSP bije o głowę. Dlatego warto zagrać w serie od 1-3, chociaż dużo i tak wyjaśnia się w DM jak ktoś nie grał w poprzedniczki. Tak dla samej wiadomości czym jest tytułowy Syphon Filter, kim są bohaterowie, oraz dlaczego Gabe z lojalnego fajfusa, zmienił się w bezuczuciowego madafakę. Poza tym... DM to i tak pozycja obowiązkowa dla fanów bodajże trójki (jeśli się nie mylę), bowiem dokańcza się zakończenie poprzez "wzięcie sprawy w swoje ręcę", w dodatku można przy odrobinie cierpliwości zaliczyć zonka (

Mara Aramov jest lesbijką

).

 

Tak czy siak, nie ma chyba bardziej odprężającej gry jak Kula World. Puf. Pss. Pyk. Ot, trzeba sobie ją sprawić. No i absolutna klasyka, czyli MediEvil :P

Odnośnik do komentarza

nie pamietam, a czy jest dostep do wszystkich postaci i wszystkich opcji w menu ?? ja gralem w to moze ze 4 razy nie mialem swojej kopii, jakas taka za bardzo brutalna dla mnie byla, ja taki spokojny :(

 

z gier na psx'a warto zagrac w tomb raider'y. jest ich dosc sporo az 4 czy 5 czesci.

Odnośnik do komentarza

Thrill Kill wydostał się tylko jako beta, oficjalnej gry nie wydano. Co ciekawe beta nie miała wielu błędów, co najwyżej brakowało filmików do postaci. Gra nie wyszła, gdyż w jej okresie powstania, cenzorzy nie dopuścili jej do wydania (chociaż może to i dobrze, bo pogłębia stereotyp czubka jako agresywnego mordercę) - w sumie za brutalność? Dziś pewnie nie mieliby oporów :P Tak czy siak, gra jest bardzo podobna do Wu Tang. Chyba samo zakazanie jej jest do niej bardziej przyciągające, niźli sama gra.

 

Swoją drogą, CTR "nie na czterech" to zaledwie jakiś procent rozrywki :) Nie kupujcie za to Gaunlet, cienizna straszna :/ Mogliby dodać Soul Blade, skoro dodali Tekkena 2 ;)

Odnośnik do komentarza

Czy jesli mam oryginalne gry na PSX'a na plytkach to czy moge za pomoca PS3 zrzucic je na PSP? Jesli tak to jak sie to robi? Czy mozna w ten sposob grac w MGS'a z PSX'a na PSP?

 

PS. Czy PSP mozna podlaczyc za pomoca remote play poprzez kabel USB czy wymagane jest polaczenie sieciowe?

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

za pomoca ps3 mozesz jedynie wrzucic gry ktore kupisz na psstore

 

jak masz je na plytkach to do tego jest inny bajer:

 

1. na psp musisz miec CFW

2. program do przerabiania gier z psx'a tak aby dzialaly na psp nazywa sie PopstationGUI, caly proces jest prosty i bezbolesny

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam pytanie w zwiążku z usługą PStore. Tak się skałada że mam PSP i kilka gierek z szaraka ( m.in MGS no i Silent hill 1 ) nie chcę mi się czekać zanim PStore w swojej usłudze wrzuci te tytuły na listę gier do kupienia. Czy bezbieczne jest wgranie nieoficjalnego softu ( i legalne , nie jestem piratem) oraz jakim programem konwertować te tytuły z PSX-a????

 

 

 

Jeśli jest to legalne i w miarę bezpieczne to proszę o jakąś instrukcję jak zmienić tego softa.

 

 

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
otoz jest takie forum gdzie dokladnie opisane sa kroki tzw, downgrade i wgrywania CFW, niestety nieznajdziesz ich nie szukajac bo ci sie niechce. tutaj looknij

 

 

 

 

No tak spoko tylko że ja mam softa 3.80 , a tam jest napisane że dla softów 3,52 M33-3 i w góre.... Sorry że ci głowę zawracam ale jestem początkujący.... Potrzebuje tego softu tylko dla gier z PSone a mam ich kilka ze swojej kolekcji.... Na te z PSstore nie chcę mi się czekać... Możesz mi to opisać krok po kroku co zrobić , gdzie wejść, skąd pobrać soft itp itd.. Postawie piwo...

 

otoz jest takie forum gdzie dokladnie opisane sa kroki tzw, downgrade i wgrywania CFW, niestety nieznajdziesz ich nie szukajac bo ci sie niechce. tutaj looknij

 

 

 

 

No tak spoko tylko że ja mam softa 3.80 , a tam jest napisane że dla softów 3,52 M33-3 i w góre.... Sorry że ci głowę zawracam ale jestem początkujący.... Potrzebuje tego softu tylko dla gier z PSone a mam ich kilka ze swojej kolekcji.... Na te z PSstore nie chcę mi się czekać... Możesz mi to opisać krok po kroku co zrobić , gdzie wejść, skąd pobrać soft itp itd.. Postawie piwo...

 

 

 

ja by coś to tu masz moje gg 4486732 pisz nawet jak jestem niedostępny z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...