Skocz do zawartości

PSX emu


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem tak jak kazaliście. Przerobiłem ten plik na eboot.pbp No i teraz tak - jest to gra Crash Bandicoot 3 no i zajmuje o dziwo .... 135 MB!? ( mało troszkę ) kopiuje do iso no i .... nic. PSP nic mi nie wykrywa, żadnego pliku. Widoczna jest zmiana pojemności wolnego miejsca na karcie, ale to wszytko :D Spróbuje skopiować jeszcze do folderu game, ale wątpię czy to coś pomoże. Czy możecie mi jakoś pomóc??? Mój soft 3,90 M33-3

Odnośnik do komentarza
Niedawno nabyłem psp drugi raz i jestem ciekaw czy można już grać w MGS'a bez problemu bo pamiętam, że wcześniej nie dało sie grać na drugiej płycie.
tak, da sie w nowszysch softach jest mozliwosc zmiany plyty - w przypadku mgs'a trzeba skompilowac 2 cd w 1 eboot, potem mozna przez menu home zmienic plyte ;)

 

michale male sprostowanie:

iso do iso

eboot do game/jakis folder/tutaj

 

:)

Odnośnik do komentarza

Panowie już jest wszystko ok zrobiłem tak jak kazał Coati czyli GAME\Crash Bandicoot 3\eboot. Wszystko dobrze odpalam grę i pojawia się komunikat : GRA NIE MOŻE BYĆ URUCHOMIONA (CA0000005) ... o co chodzi tym razem??? w tym folderze GAME mam jeszcze program do czytania e-booków oraz program do odtwarzania filmów z YOUTUBE. Może to stanowi jakiś problem??? Proszę o pomoc. PS. nie próbowałem jeszcze sposobu ms0\PSP\GAME bo............... nie mogę znaleźć folderu ms0:D???

Odnośnik do komentarza

1 - podlaczasz psp do kompa.

2 - w konsoli ustawiasz psp connection

3 - wchodzisz do 'Mojego Komputera'

4 - wchodzisz do swojego memori stika. To jest wlasnie ms0! I tam masz rozne foldery, typu psp, iso, video etc.

Wchodzisz do folderu PSP, potem do GAME i do folderu GAME wklejasz folder z Kraszem. I dziala

 

chyba juz jasne

Odnośnik do komentarza

ms0 to po prostu dysk :D w uproszczeniu GAME/Crash Bandicoot 3/EBOOT.PBP

 

Sprawdź kernel w Recovery Menu. Powinieneś mieć 3.90. Recovery włączasz przez przytrzymanie R przy włączaniu (nie wybudzaniu) konsoli. Później wchodzisz w Configuration i sprawdzasz czy przy pozycji Game folder homebrew masz (curently: 3.90 kernel). Jeśli nie to musisz zmienić żeby tak było.

Odnośnik do komentarza

scyzoryk mi sie otwiera w kieszeni :F

 

jeszcze raz dla przykladu...

moje psp jest widziane w pc jako dysk H, a wiec przykladowo gre xenogears umieszczam w:

H:\PSP\GAME\Xenogears\eboot.PBP

 

potem ladnie odnajdujesz gre w menu "game' konsoli - klikasz X lub O zalezy co tam masz ustawione w recovery - uwaga! - gra sie uruchomi!!

 

no to chyba wszystko... jakby sie wieszala czy cus to prawdopodobnie wymaga innego pops'a... gdyby tak bylo to mozesz tu napisac a ja upne cala paczke dla 3.90m33 z wszystkimi popsami

Odnośnik do komentarza
no to chyba wszystko... jakby sie wieszala czy cus to prawdopodobnie wymaga innego pops'a... gdyby tak bylo to mozesz tu napisac a ja upne cala paczke dla 3.90m33 z wszystkimi popsami

Mimo wszystko byłoby miło gdybyś w całej swej dobrotliwości i tak takowe zamieścił :)

 

Tak patrzyłem na poprzednie posty; to da się grać w gry z psxa w formie iso?

Edytowane przez are91
Odnośnik do komentarza
no to chyba wszystko... jakby sie wieszala czy cus to prawdopodobnie wymaga innego pops'a... gdyby tak bylo to mozesz tu napisac a ja upne cala paczke dla 3.90m33 z wszystkimi popsami

Mimo wszystko byłoby miło gdybyś w całej swej dobrotliwości i tak takowe zamieścił :)

 

Tak patrzyłem na poprzednie posty; to da się grać w gry z psxa w formie iso?

 

popsy dla 390.m33  ;)

 

i tak, da sie przerobic eboota na iso... z roznym skutkiem ;)

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie za wszystko. Działają mi gry z PSX na PSP:D:D:D. Wspomnień czar:D. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Jakiś koleś na forum napisał że jest coś takiego jak emulator .... N64 na PSP??? Prawda??? jeżeli tak to napiszcie jak go używać skąd ściągnąć itp itd. Albo od razu napiszcie jakie emulatory są dostępne na PSP i jak się je instaluje na tą konsolkę. Będę bardzo wdzięczny ( PS. Możecie jeszcze napisać jakie są najlepsze gry na dany emulator:D) PZDR

Odnośnik do komentarza

Nie no bez przesady. Chcę tylko te najpopularniejsze ( N64 , GBA, itp itd.) i np. do którego folderu kopiuje się plik z grą? W jakim formacie musi być ten plik z grą? ITP. Pomożecie? Aha i jeszcze jedno po wpisaniu Resident Evil 4 PSP na youtube.pl jakiś koleś pociska na PSP w ..... RE 4??!! czyli co ??? Istnieje emulator PS2??? niemożliwe i bez sensu.......

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sorry, takie lamerskie pytanie, ale grałem tylko na jednopłytowcach, a teraz chcę sobię "skompilować", jak ktoś już wcześniej napisał trzy pliki iso finala 7. Już mam trzy, EBOOty ale to bez sensu. Wiecie jak to łączyć? Bo w popstationGUI, chyba nie ma takiej opcji...

EDIT:

Ok już wiem, ściągamy rs-gui popstationmd i tym to można. Napisałem, żeby już inni się nie pytali.

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...