Skocz do zawartości

PSX emu


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem z ff7. (Soft 3.90 M33-2) Mam za sobą ok. godzinkę grania. Gra odpala się i wszystko śmiga dopuki nie trafię na losową walkę. Wtedy zawiesza się(muza się zapętla,na ekranie pikseloza) i muszę restarować psp'ka. Wie ktoś dlaczego tak się dzieje? Sprawdzałam już plik z innego żródła bo myślałam, że jest uszkodzony ale nadal to samo. :( Czy to może być spowodowane niedawną zmianą softu z 3.52-M33-4 na 3.90 M33-2? Potrzebny jakiś plugin/loader??

 

A na łaskę ze strony ps store nie chce mi się czekać. Powinni juz dawno te gry wrzucić do pobrania i nie zmuszać do zmiany FW.

Odnośnik do komentarza
z internetu

Poszukaj chwilę wpisując w google i znajdziesz

Sęk w tym, że nie wiem co jest tego przyczyną, ale pliki te nie są zbyt chętnie udostępniane. Pojawiają się tylko linki do torrentów, a najczęściej istrukcje jak "wyciągnąc" je samemu

Mi FFVIII bez problemu działa na 3.90m33-3...

Bez tych całych pluginów i prxów?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam pytanie. Nie dawno dorobiłem się nowego softa 3,90 M33-3 ( wreszcie!!!!!!!!!). Ostatnio na Youtube widziałem jak jakiś koleś pociska na PSP w gry z PSX-a ( np. MGS , Crash 1 , Resident Evil, Driver!!!!). Czy istnieje jakiś emulator PSX na PSP??? Mam małą kolekcję gier z PSX i chciałbym odświeżyć kilka tytułów. Jeśli taki emulator istnieje to proszę o małą instrukcje jak go zainstalować na swoim PSP. Z góry dziękuje PZDR.

Odnośnik do komentarza

JASNE??????????????????? To wypas. No a jeszcze jedno. Mam małą kolekcję gier z PSOne, czy istnieje możliwość zrobienia kopii zapasowej na PC i zgrać ten plik za pomocą USB na PSP? Jeżeli tak to jak to Po co mam płacić za gry z store.playstation.com jak mam w domu oryginaly ( nie wiem jakim cudem przetrwały:D) m.in MGS , Crash czy RE

Odnośnik do komentarza
JASNE??????????????????? To wypas. No a jeszcze jedno. Mam małą kolekcję gier z PSOne, czy istnieje możliwość zrobienia kopii zapasowej na PC i zgrać ten plik za pomocą USB na PSP? Jeżeli tak to jak to Po co mam płacić za gry z store.playstation.com jak mam w domu oryginaly ( nie wiem jakim cudem przetrwały:D) m.in MGS , Crash czy RE

Jak masz przerobione psp to najpierw musisz skonwertować iso do eboot programami takimi jak popstationgui czy psx2psp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...