Skocz do zawartości

PSX emu


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

czy jest roznica z jakiego cfw zalaczam gre?

bo wiem ze zalezy od popsa...

 

niech mi ktos pomoze ;/

 

btw: sparwdzalem na wszystkich popsach ten freeze w re3, na zadnym nie da sie wyjsc z clock tower, no (pipi)a, zaczyna mnie w(pipi)iac ten emu w psp, bo nie wiadomo czy jest sens zaczynac gre.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Znalazłem troche info na tej stronce z opisem (nie)kompatybilności gier na psx'a - co do Tomb Raidera II:

 

Tested on slim psp 3.90 m33 3.03 pops. Works perfectly(as far as I can tell) doesn't freeze at training level. Used alcohol 52% to rip .ccd,.sub,.img from disc then PSX2PSP v.1.2 to make the eboot. by Mornaug

 

A tu odnośnie Residenta trójki:

 

Use SLPS-01222 (BioHazard 2 Game ID) to avoid Clock Tower game freeze. To avoid game freeze after getting the firehose, instead of going directly to the alley, go back to the parking lot to deposit the hose in the chest. Now go directly to the alley (without the fire hose) and then there you withdraw the hose skipping the door where the game freezes.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

wiem tez to czytalem, ale odnosnie:

 

-tomb raidera: ja mam fata, nie wiem o co chodzi z tym alcohol 52, tym bardziej ze sciagam juz obrazy wiec nie mam plyty zeby z niej zgrac jakos inaczej gre oryg.

 

-residenta, fajno tylko ze jak zmienie id gry to save nie bedzie dzialal, wiec to nie dla mnie.

chyba ze mozna zmieniac id save'a

Odnośnik do komentarza

nowszy soft nowsze problemy, z RE mialem to samo na poczatku wcale mi niechcial sie uruchomic, ogladalem jedynie damko poczatkowe a po chwili gdy miaia sie uruchomic gra po napisach widzialem jedynie czarny obraz. ale wgralem popsy od coati i problem znikł do czasu freeze w clock tower. tego nie przeskocze.

 

ale gwarantuje ze TR 2 napewno dziala. 5.0 to najnowszy soft i tak naprawde to do konca nie wiadomo czy w pelni jest kompatybilny z popsami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ech, znowu problemy.

 

Chciałem sobie zagrać w Metal Gear Solid. Ściągnąłem połączony obraz dwóch płyt. Z tego co czytałem działa to poprawnie na sofcie 3.71 m33-4. Mój obecny to 4.01 m33-2 i niestety nie ruszyło. Stwierdziłem, że pora ściągnąć popsloadera. Zrobiłem wszystko tak jak w instrukcji na PSP Poland, czyli ściągnąłem paczkę odpowiednią do mojego softu, zgrałem na kartę do właściwego folderu i w zakładce plugins wziąłem prx na enabled. Następne co rzekomo miało nastąpić to wybór wersji emulatora przy uruchomieniu gry psx. A tu zonk - nic takiego się nie pojawia. Przytrzymanie R także nic nie pomaga. Testowałem dwie gierki - MGS, który się nie uruchamia, oraz Chrono Trigger, który chodzi dobrze. W obu przypadkach nie widać działania pluginu. Co jest nie tak i co z tym zrobić?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Taki plik już był w paczce.

 

EDIT:

 

Ok, nie wiem co było nie tak, ale zaktualizowałem soft do 5.00 m33-3 wgrywając jednocześnie odpowiednią wersję pluginu i teraz wszystko działa ok. Nie wiem co było źle z poprzednią ale pewny jestem, że wszystko robiłem jak w instrukcji na psp-poland.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

cholera final fantasy 8 tnie sie jak cholera i prawie zawsze w tym samym momencie.popsy wszystkie mam wgrane,soft 4.01 m33-2 na psp fat.Da się coś z tym zrobić?Może ustawienie jakiegoś konkretnego popsa pomoze?Miał ktoś podobny problem?

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza
cholera final fantasy 8 tnie sie jak cholera i prawie zawsze w tym samym momencie.popsy wszystkie mam wgrane,soft 4.01 m33-2 na psp fat.Da się coś z tym zrobić?Może ustawienie jakiegoś konkretnego popsa pomoze?Miał ktoś podobny problem?

http://www.gamerspress.com/index.php?title...tibility_List#F

 

Mi się nie tnie, a gram bez popsa. Sporadycznie się wiesza, w opisanych wyżej miejscach. Ale nie grałem jeszcze na 5m33

Odnośnik do komentarza

hej mam pytanie na temat FF7 , mam 3 plytową wersje, wgralem sobie eboot pierwszej plyty narazie, i odpala sie normalnie wszystko ok, ale kiedy po filmiku i wyjsciu zpociągu nadbiega 2 gosci to po "świederku" przed walką gra sie kaszani, widac kawalek dolnego paska z napsiami i zaryso postaci ale cała reszta grafy jest rozkaszaniaiiona (jakies paski na wszystkei storny, brak tekstur , wiekszosc czarna) i po kilku sekundach psp sie wyłącza

 

co moge na to poradzic?

 

mam slima 3.90 m33-3

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...