Skocz do zawartości

PSX emu


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam. Mam takie pytanko czy bawił się ktoś z was DosBOX-em??? Z tego co wiem to za(pipi)i.... emulator, dzięki niemu można grać w stare gry z PC na PSP. Na Youtube ziomki grają na PSP w .... Heroes Might of Magic 2!? ( Hirołsi w kieszonce !!! ---> dla czegoś takiego warto ponownie kupić PSP :P) . Widziałem już kilka emulatorów na PSP, m.in N64,NES,AMIGA, no ale o czymś takim jak DosBox słyszę po raz pierwszy. Nie żebym znowu zaczynał ale.... Emulatory to prawdziwa MOC tej konsolki.

Odnośnik do komentarza
up ;]

 

uruchomil ktos tenchu: sa na psp po wgraniu patcha polonizacyjnego od Beriona?

 

u mnie sie wiesza po ekranie startowym i logach :/

jakby ktos mial ten problem, a nie zanosi sie, to rozwiazanie jest proste... tylko palowa wersja jest podatna na patcha [pal i ntsc sa poprostu rozne]

 

 

ostanio mialem problem z FF7 a teraz mam z ff8 :P

gra sie zatrzymuje juz podczas intra, w readme psize ze najlepiej dziala na 4.01 a ja mam 3.90, jest jakis sposob zeby lepiej dzialalo bez zmiany softu ?:P

wgraj popsloadera i uruchom gre na 3.71 lub 3.52 popsie [u mnie na nich dzialalo]

 

witam. Mam takie pytanko czy bawił się ktoś z was DosBOX-em??? Z tego co wiem to za(pipi)i.... emulator, dzięki niemu można grać w stare gry z PC na PSP. Na Youtube ziomki grają na PSP w .... Heroes Might of Magic 2!? ( Hirołsi w kieszonce !!! ---> dla czegoś takiego warto ponownie kupić PSP :P) . Widziałem już kilka emulatorów na PSP, m.in N64,NES,AMIGA, no ale o czymś takim jak DosBox słyszę po raz pierwszy. Nie żebym znowu zaczynał ale.... Emulatory to prawdziwa MOC tej konsolki.
znaczy sie ty o cos pytasz czy stwierdzasz fakt? ja sie tym bawilem chwile. gry dzialają, da sie grac.

aha to temat o emu psx'a..

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Cotai dzieki za rade tylko 1 pytanie - mam popsa i uruchomil sie rpzy pierwszym odpalaniu a potem juz nie :P (a wybralem źle) wiec co zrobic zeby sie uruchomil znowu? :P

tzn zeby wybór opcji sie uruchomil na poczatku zebym mogl zmienic na to co proponujesz? :P

 

R

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

kurcze po perypetiach z FF8 (okazalo sie ze iso bylo zle nagrane poprostu...) , w koncu moglem sie nacieszyc bo gra sie odpalila normalnie i wszystko bylo dobrze, przeszedlem 80% pierwszej płyty i nagle gra zaczela sie wieszac... wczesniej luzik, a teraz 4 razy sie zawiesila (podczas walk) , w ciagu 15 minut gry.. co moze byc tego powodem? bo jak tak dalej podzie to troche sie odechciewa grać..

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jeżeli konwersja przebiegła zgodnie z tutorialem (bo gdzieś pewnie o tym czytałeś) to możliwe, że:

 

1. Gra może wymagać pliku keys.bin(niektóre tytuły bez tego nie dają się odpalić)

2. Wszystkie pliki (zazwyczej jest to jeden plik EBOOT.PBP) znajdować się muszą w folderze, najlepiej żeby folder nazywał się tak samo jak kod gry np. SCES34007 (oczywiście w folderze GAME)

3. Wyłącz pozostałe pluginy w RM.

4. Zmień taktowanie CPU, najlepiej na najwyższe albo default.

5. Spróbuj na innej paczce POPS'ów i oprócz 3.70, 3.71 nie ma co bawić się z innymi.

6. Zobacz czy dzieje się tak też na innych MC.

 

7. Noi wreszcie mocarna reguła: RM->Format flash1 and resorte default settings...

 

 

Musi działać, a jeżeli nie to gra jest potocznie mówiąc - dupnięta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...