Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy szanujący się gracz używał shotguna, pistoletu czy snajpy (bez activa i bez wiosła!). Nie wiem co to wógle piszesz. Chętnie strzele ci heada shotem..Pozdrawiam :)

Zawsze powtarzam , że po to są bronie żeby ich używać , a że ktoś narzeka bo dostaje w dupsko w dodatku z lansera, to ma chyba jakiś problem (czyt. nie potrafi przegrywać).

To jest tylko gra , to jest zabawa i jeżeli jestem zmuszony wyciągnąć lansera , robię to.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Jest multi z botami!?

 

Sa boty. Wybierasz ilosc botow i poziom trudnosci. Rozgrywka oczywiscie na mapkach multi :) Dobry patent zeby zapoznac sie z mapami za nim zagra się z żywymi graczami.

 

Ktos wspomnial o wersji AU. Z kontekstu zrozumialem zeby nie zamawiac bo bedzie wersja cenzurowana. Zamawialem GoW 1 z AU i niczym ta wersja nie rozni sie od reszty.

Odnośnik do komentarza

Niezły jest patent z meal flag w multi. Trzeba ogłuszyć kolesia i zanieść go we wskazana miejsce. Oczywiście poruszamy się wtedy wolniej i można strzelać jedynie z pistoletu a do tego wystarczy, że ktoś rzuci granat dymny i nasza flaga ucieka (uprzednio dziurawiąc nas shotgunem) :P Jest jeszcze kilka nowych trybów ale na razie dokładniej obczaiłem tylko ten.

Odnośnik do komentarza

Nie mogłem się powstrzymać i zagrałem u kumpla na jego konsoli w nowe Gears of War. Kończymy akt 3 i myślę że już coś o niej mogę napisać. Wcześniej tylko skrobnąłem małe co nie co.

 

Wrażenia tylko i wyłącznie z gry na podzielonym ekranie 22/Panorama

Graficzne zbliżone do części pierwszej, kosmetyczne poprawki, jednak to ten sam poziom.

Fabuła jak na razie bardzo przyjemna jednak denerwuję fakt licznych wstawek, i przerywania akcji.

Gra się bardzo fajnie, jednak niestety ma się wrażenie że jest to tylko dodatek do jedynki niż kolejna pełnoprawna część.

Ale nie ma co narzekać gra jest bardzo dobra.

Z własną oceną poczekam aż ją ukończymy, ale na ten czas Nowe Gearsy zasługują na mocną -9 ,

 

Plusy i minusy na ten czas.

+ Mimo wszystko audio-wizualna część gry

+ Wprowadzenie nowych rozwiązań jak czołganie, dobijanie przeciwników

+ Dopracowana w prawie każdym calu

 

- Ma się wrażenie że to tylko dodatek a nie nowa gra

- Denerwują wstawki które co chwilkę przerywają rozgrywkę

- jednak małe rozczarowanie

Odnośnik do komentarza

Kampania to tylko dodatek do multiplayera ;)

Dzisiaj grałem z kumplem prawie cały dzień w Horde, Meatflag i Execution. W Horde doszliśmy do 17 poziomu. Multi 5vs5 z botami też daje rade i czasami jest taka sieka, że głowa mała. Meatflag to dalej według mnie najlepszy z nowych trybów. GoW2 to najlepsza gra tego roku jak dla mnie a jeszcze nawet w online nie grałem :P

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...