Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Dość się nagrałem w multi by to twierdzić. Może serwery i są, ale do wyszukiwania co najwyżej. A jakim cudem się gra lepiej na UK niż na polskich łączach to ja nie mam pojęcia :lol:

1. Mówiłem apropo twej teorii z Łączeniem

2. Jakby nie było serwerów, to nie byłoby MM, tylko miałbyś taką listę hostów jak w GoW2

2. Aleś się nagrał 4 czy 5 dni i już wiesz wszystko o grze

Odnośnik do komentarza
Wiesz co? Nie ma żadnych serwerów - tyle Ci powiem. Na burgerskich łączach jest tragedia jaka była.

 

Zauważ, że podczas lobby jak piszę ŁĄCZENIE... to się dołączasz, 90% = lagi. Jak nie ma napisu ŁĄCZENIE to hostuje ta osoba która zakładała drużynę.

 

Racja, racja i jeszcze raz racja. Wczoraj grając z kumplami na publikach od razu wiedzieliśmy kiedy będą lagi a kiedy nie. Po wygranym meczu z burgerami, PROŚCIZNA, oni sami nazwali nas lamerami bo byliśmy w tej grze hostami. Znaczy mieliśmy przewagę bo nie mogli nas trafić. Dołączali dodatkowo, że jesteśmy ze Słowacji xD ale to tak już btw.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem z GOW2. Grę kupiłem wczoraj, po kilku min. grania komunikat "nie można odczytac płyty". No to dawaj biegiem do sklepu, że niby wadliwa płytka. Wymienili na nowa. Po ok. 1h grania ten sam komunikat... Sprawdzam konsolę z innymi grami PGR4, Fallout 3 ( 6h grania non-stop bez problemu )muzyką i filmami DVD i wszystko jest ok. Na forum GOW znalazłem temat :

 

http://gearsforums.epicgames.com/showthread.php?p=25677931

 

Teraz nie wiem co robic konsole oddac na gwarancje czy może płytę drugi raz wymienic ??

Piszę w tym temacie bo dotyczy to tylko GOW2 i może ktoś ma podobny problem...

Odnośnik do komentarza
Mam dziwny problem z GOW2. Grę kupiłem wczoraj, po kilku min. grania komunikat "nie można odczytac płyty". No to dawaj biegiem do sklepu, że niby wadliwa płytka. Wymienili na nowa. Po ok. 1h grania ten sam komunikat... Sprawdzam konsolę z innymi grami PGR4, Fallout 3 ( 6h grania non-stop bez problemu )muzyką i filmami DVD i wszystko jest ok. Na forum GOW znalazłem temat :

 

http://gearsforums.epicgames.com/showthread.php?p=25677931

 

Teraz nie wiem co robic konsole oddac na gwarancje czy może płytę drugi raz wymienic ??

Piszę w tym temacie bo dotyczy to tylko GOW2 i może ktoś ma podobny problem...

Mój kumpel ma to samo i TYLKO z tą grą. I właśnie dziwiliśmy się, bo jego płytka na moim Xboxie działa normalnie. Dzięki za tego posta :). Ale tu jest problem właśnie - bo konsola nie jest wadliwa a płyta też działa. Też nie wie co zrobić.

Odnośnik do komentarza

badger ja tak mialem w wypadku GTA4 otoz wszystkie gry mi czytalo procz nowiutkiej plytki z gta wiec wkurzony na zaistniala sytuacje pojechalem szybciutko kupic nowego ixa (zeby nie czakac az wroci z serwisu ) i wszystko dzialalo widocznie niektore czytniki niewyrabiaja z co niektorymi grami jeszcze wczescniej mialem taki problem przy halo 3 wizyta w serwisie pomogla

Odnośnik do komentarza

Same here - ale jak wysunalem tacke i znowu zamknalem bylo wporzadku, ale zastanawiam sie, bo niedlugo konczy mi sie gwarancja, czy nie zglosci napedu... <_<

 

Mnie irytuje czekanie w Lobby. W ogole pogralem poki co krotko, ale gra nie zrobila na mnie za duzego wrazenia... Pewnie dlatego, ze 1dynka byla taka kozaczna.

 

To czekanie w lobby mnie zabija, ilez mozna czekac na mecz. Olalem multi przez to.

Ja dlatego sie tez zastanawiam, czy poki co nie opchnac swojej kopii i nie kupic za 3 miesiace, bo mam w co grac, a multi poki co mnie do szalu doprowadza...

 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie mam problemów z czytnikiem, ale właśnie przy dłuższych sesjach ostrego grania w GoW2 wyskoczyły mi disk errory. Wysunąłem i wsunąłem tackę i wszystko śmiga. Kilku moich kumpli też się na to skarżyło.

 

Butcher mam tak samo jak ty przy każdym checkpoincie. Tylko u nas czy u wszystkich ?

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza
Filmy w grze już lepiej, choć też momentami zrywa, no i każdy checkpoint-save to 1 sek. freeze...

 

 

Butcher mam tak samo jak ty przy każdym checkpoincie. Tylko u nas czy u wszystkich ?

 

No ja tez tak mam.Ogolnie sporo niedorobek rzuca sie w oczy a szczegolnie podmiana tekstur - czasem wrecz ok.1 sek postacie nie sa oteksturowane :o -strasznie brzydko to wyglada.Moim zdaniem jedynka bardziej dawala rade w kwestii grafiki bo byla bardziej dopracowana i takich kwiatkow nie stwierdzilem.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Filmy w grze już lepiej, choć też momentami zrywa, no i każdy checkpoint-save to 1 sek. freeze...

 

 

Butcher mam tak samo jak ty przy każdym checkpoincie. Tylko u nas czy u wszystkich ?

No ja tez tak mam.Ogolnie sporo niedorobek rzuca sie w oczy a szczegolnie podmiana tekstur - czasem wrecz ok.1 sek postacie nie sa oteksturowane :o -strasznie brzydko to wyglada.Moim zdaniem jedynka bardziej dawala rade w kwestii grafiki bo byla bardziej dopracowana i takich kwiatkow nie stwierdzilem.

A mi właśnie w jedynce,często zdarzały się doczytywania tekstur,najczęściej na postaciach :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...