Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

W GoW2 naprawdę słabo gra się na multi samemu, tutaj ekipa, albo przynajmniej kumpel do skrzydłowego to podstawa. Bez tego czeka się bez końca na dorzucenie do hamburgerów, z których połowa opuści mecz przed połową z powodu lagów.

tak szczerze mówiąc to wcale im się nie dziwię bo lagi są masakryczne. stolarzy* już przemilczę....

 

 

 

 

*stolarz - osoba biegająca cały czas z piłą, udająca że potrafi grać

Edytowane przez Pstrag
Odnośnik do komentarza

czesc ,nie wiem co powiedziec o tej grze ,przedtem gralem w dead space i ta gra mnie wciagla, byla bardzo dobra, a teraz jak gram w gearsow to ta gra mnie nie rajcuje, po prostu jest slaba, misje liniowe, jak cie trafia to pozniej na pamiec mozna wiedziec ,gdzie kto bedzie, niewidzialne sciany ,ograniczaja swobode,gram na hardzie i to jest poziom tak prosty ze szok, interakcia z otoczeniem praktycznie nie istnieje, nie wiem jak wam ale mi ta gra kompletnie nie pasuje ,gralem w 1 i nie wiem ale przedtem nie umialem sie oderwac od telewizora a teraz tak gram zeby ja zaliczyc i wymienic na gieldzie na inny tytul

Odnośnik do komentarza
Było już o tym mówione, wczytaj checkpoint i pojedź tam jeszcze raz.

 

BTW.

Epic Games uhonorowane przez NCTA

Ok ale problem w tym, ze ja restartuje checkpointy, raz resetnolem konsole, wpadam do jaskini i nic...

W ktorym kacie ma byc ten stwor?? Calkiem przy koncu gdzie jest najciemniej?

Co zrobic gdy nic nie pomaga? Wyrzucic gre za okno czy zjesc na kolacje?

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem co wy chcecie od kampanii, toż to I liga. Nie porównuje jej czy lepsza czy gorsza względem Gow-a pierwszego, bo obydwie częsci to majstersztyki same w sobie. Ale jest tak jak zapowiadano, nie wiem skoro komuś podobała się jedynka, to 2 powinien być zachwycony(mowa o kampani). Sequel pełną gębą, chodź z jedną rzeczą się zgadzam. Grę zacząłem na hardzie (solo) i jest banalnie prosto :/ . Może insane, da trochę popalić, a jak nie to i tak mam to gdzieś, bo liczy się MULTI.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Ja jestem właśnie po insane na coopie i nie wiem czy to bug czy coś,ale nie zaliczyło mi acziwu za wszystkie rozdziały.W 27 rozdziale wyskoczyło info,że mam zrobione 27/29,a po zabiciu

zmutowanego brumaka

wskoczył acziw tylko za insane.Ktoś wie ocb??Dodam,że na bank wyskoczyło okienko informujące,że 2 rozdziały do acziwa,a w war journal'u brakuje mi właśnie tej kreseczki odpowiedzialnej za 1 rozdział.Bo szczerze,ale już do 2 przejścia się musiałem zmuszać i 3 próby nie pociągnę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...