Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

kurde nie wiem co jest niby swietna gra, jednak grafika lepsza, design pomyslowosc, oslony, pila itp. ale jakos to domnie nie przemawia jak gra mnie interesuje to nie zastanawiam sie wogole nad grą tylko gram, a przy gowie to tak mysle co bedzie za chwile jaka grafika ktora godzina za ile koncze granie nie wiem jakos sie nie moge skupic na rozgrywce, jestem w momecie walki na łódce z czyms co jest pod nią. nie wiem przejde tą gre ale naruto sie mi bardziej podoba:)

Widocznie to nie twoje klimaty jeśli wolisz Naruto ;) Ja też szarpię na starym CRT i w dodatku w gowa1. I jak na razie gram ze szczęką na podłodze.

Edytowane przez papi
Odnośnik do komentarza

nie ze moje klimaty bo klimat wojny to chleb powszedni ale cos mnie ta rozgrywka nie pasi. a co do grafiki to sie nie mam co przyczepiac bo jest świetna teraz ale początek byl słaby.a co do naruto, naruto to jest fajna gra jak ci sie nudzi to mozna pograc:). to moze dam inne poruwnanie jak ci naruto nie pasuje bioshock szcękoopad graficzny to raz a dwa gameplay czasewm zeszło nawet po pięc godzin chociaz nigdy tyle nie gram ora 3 godziny iwęcej to mnie juz oczy bolą ;)

Odnośnik do komentarza

Troche taki bełkot , niczym żul po winiaku . Ja zrozumiałem tak:

"Na wojnie nie ma chleba , więc zagrywka graficzna przyczepiona do świetlanej rzeczywistości słabego początku jest niczym fajny, nie nudzący się naruto (tu się zgodze) . Porównując niepasującego Naruto do opadającej szczęki w Bioshocku i to wszystko automatycznie wychodzi gameplay o którym za chwile (tu nie kumam) . Następnie odliczanie : raz, dwa ... i jedziemy z gameplayem przez 5godzin schodzi (tylko skąd?) chociaż nigdy nie ora więcej niż 3 bo bolą oczy (WTF?)."

 

No Codename , wyjaśnij mi jeszcze tylko kwestie zawarte w nawiasach i już wszystko będzie paniatno :lol:

Odnośnik do komentarza

dobra jeszcze raz chodzi mi o to że lubie klimaty wojny, ale gears of war2 do mnie jakos nie przemawia, tak w skrócie;) wydaje mi sie ta wojna jakaś sztywna od przeszkody do przeszkody:/chociaz cover system to jest cos co wgrach kochamxD(1 gow sie mi bardzo podobal i przeszedlem bez zadnego gadania a 2 to to samo tylko ładniej i efektowniej). tylko ja ma takie wrazenie ze 2 gow jest jesli chodzi o gameplay średni( do oprawy av sie nie doczepiam bo ost jest tak swietne , ze na dysk sobie ściągłem, a grafa i design no comment;)

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie. Jestem w pierwszym rozdziale. Jade sobie z ziomkami, mam działko i rozwalam te lecące w moją strone kule, ale potem po lewej pojawiają sie locusty co latają! I nie moge ich zestrzelic. Help

Strzelaj w Reakera(czy jak to się tam pisze), a nie w Locusty, czyli to na czym lecą.

 

Codename zamiast grać, bierz korki z j. polskiego z pisowni i gramatyki!!!

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
dobra jeszcze raz chodzi mi o to że lubie klimaty wojny, ale gears of war2 do mnie jakos nie przemawia, tak w skrócie;) wydaje mi sie ta wojna jakaś sztywna od przeszkody do przeszkody:/chociaz cover system to jest cos co wgrach kochamxD(1 gow sie mi bardzo podobal i przeszedlem bez zadnego gadania a 2 to to samo tylko ładniej i efektowniej). tylko ja ma takie wrazenie ze 2 gow jest jesli chodzi o gameplay średni( do oprawy av sie nie doczepiam bo ost jest tak swietne , ze na dysk sobie ściągłem, a grafa i design no comment;)

 

Analiza i interpretacja. ;)

 

"dobra jeszcze raz chodzi mi o to że lubie klimaty wojny, ale gears of war2 do mnie jakos nie przemawia, tak w skrócie;)"

 

1. Autor lubi klimaty wojny.

2. Autor nie lubi Gears of War 2. Tak w skrócie.

 

"wydaje mi sie ta wojna jakaś sztywna od przeszkody do przeszkody:/"

 

3. Wojna od przeszkody do przeszkody jest wg. autora sztywna. -> Autor nie przepada za motywem chowania się za przeszkodami w grach wojennych.

 

"chociaz cover system to jest cos co wgrach kochamxD"

 

4. Autor bardzo lubi, jeśli w grze zawarta jest możliwość ukrywania się za przeszkodami. (zdaje się być sprzeczne z punktem 3)

 

"(1 gow sie mi bardzo podobal i przeszedlem bez zadnego gadania a 2 to to samo tylko ładniej i efektowniej)."

 

5. Pierwsze Gears of War podobało się autorowi.

6. Autor uważa Gears of War 2 za "takie samo", ale ładniejsze i efektowniejsze. (co w połączeniu z punktem 5 ewidentnie zaprzecza punktowi 2)

 

"tylko ja ma takie wrazenie ze 2 gow jest jesli chodzi o gameplay średni"

 

7. Autor odnosi wrażenie, że GoW ma nienajlepszy "gameplay". (choć taki sam jak w części pierwszej, która mu się podobała, patrz punkty 5 i 6)

 

"do oprawy av sie nie doczepiam bo ost jest tak swietne , ze na dysk sobie ściągłem"

 

8. Autor nie podłącza się (?) w żaden sposób do oprawy audiowizualnej, a soundtrack jest według niego tak dobry, że aż go sobie ściągł na dysk.

 

"a grafa i design no comment"

 

9. Grafikę i stylistykę gry autor pozostawia bez komentarza. Kontekst wskazuje na to, że prawdopodobnie przypadła mu do gustu.

 

 

 

Mam nadzieję, że pomogłem Wam w zrozumieniu kolegi o kryptonimie 47.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Mam gre od wczoraj i gram na Hardcore. Za trudno wcale nie jest, ale ja nie o tym. Kampania jak narazie prezentuje sie kapitalnie. Jest duzo roznorodeniej niz w 1, acty i chaptery mieszaja miejscowki, nie ma mowy o monotonni, ktora czasem doskwierala mi w GoWie. Oprawa jest wyraznie jasniejsza, ale calosc nie jest jakos porywajaco ladniejsza niz 1, ale za to mamy ogromny rozmach (grafika najgorsza w chwilach gdy przez ekran przewija sie dziesiatki Locustow). Co do multi, to nie wiem. Jak chcialem zagrac to znalazlo mecz gdzie bylem w pelnej druzynie przeciw jednemu typowi, lol. Horda jest fajna, ale szybko nudzi (50 fal wczoraj we 3 zajelo prawie 4 godziny sic!)

Odnośnik do komentarza
Jest, ale dla mnie tak samo zbyt kolorowa, bajkowa. Nie ma takiego pazura. Gdzie mapping? w jedynce był wszędzie. Tutaj nawet nie wiem czy jest. Postaci wykonane są lepiej, mimika twarzy, więcej szczegółów. Ale ogólnie rzecz biorąc, jedynka zrobiła mnie lepsze wrażenie.

I jedynka ma lepsze multi :starwars:

 

Włączyłem jedynke to mi się wydawało że postacie w GoW2 poruszają się o połowe wolniej. No i na dodatek nie możność strzału wraz ze skokiem - fail.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Hmm, początek niemrawy zdziebko...ale później jest już rzeźnia jak się patrzy. 2gie Gearsy dają radę na całego. Podoba mi się w zasadzie wszystko: lokacje, przeciwnicy, rozwałka, dobitki poza jednym małym szczególikiem - ckliwość w scenariuszu. Jedynka była all about "This is war baby". Poza tym wszystko jest tip top :D .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...