Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem troche i moze nie ma lagow (moze szczescie moze juz wogole nie ma), ale wsumie to juz bez znaczenia dla mnie. Jakos znudzila mi sie ta gra, multi jakos nudnawo wyglada i jeszcze jak zawsze wkur... gameplay. Niby lagow nie ma, ale celuje gosciowi z shota w glowe, strzelam i nic, on sie obraca strzela i umieram... WTF -.-' No i glupie pojedynki na pile, zaskakuje goscia, ide na niego z boku, on niczego nieswiadomy, a nagle pojedynek na pile >>'

Odnośnik do komentarza

Tia w naszych godzinach będzie od "znośnie" do "chu.jowo",a najczęściej po środku czyli "średnio-grywalnie".Natomiast jak będziesz grał z kumplami i w 90% gier będziesz miał hosta w teamie to będzie Ci się grało świetnie,kij z tym,że praktycznie każdy wasz przeciwnik o grze w normalnych warunkach będzie mógł pomarzyć,ale wy będziecie grać jak na ustawce i siać pożogę.

Odnośnik do komentarza

Ok od teraz gry 3A,w których multi ma stanowić przynajmniej 50% wartości gry będę oceniał przez pryzmat tego jaki mam humor/jaka jest pogoda/czy wymuszam hosta albo czy kubek z kawą postawiłem po lewej stronie szafki itp itd.Granie vs na Polaków tak,a jak kogoś jara dymanie burgerów czy innych nacji,którzy mają takie lagi,że jak kogoś zabiją to przez przypadek(analogiczna sytuacja do tego gdy spora część ludu trafi na hostujący team z "juesej" bądź nie daj boże gringos z Meksyku) to jego sprawa.

 

Odnośnik do komentarza

Ta gra na multi potrafi naprawdę zniszczyć psychikę i jeżeli ktoś zabije kogoś w realu to na pewno przez ten twór szatana a nie żadną inną grę :P .

Lagi, absurdalna siła hosta , absurdalne pojedynki na shotguny*, żenadne bunkrowanie się teamów z tysiącem granatów, rzucanie smokami na prawo i lewo, kradnięcie sobie nawzajem broni i killów itp. itd.

To wszystko i dużo więcej sprawia, że nigdy tak nie klnę jak podczas gry w GoW 2...

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza

Niedawno było całkiem nieźle, ostatnio jednak trafiam jedynie na mecze zlagowane tak, że jednego gościa jest trudno ukatrupić, nie mówiąc już o dobrym wycelowaniu ze snajpy.

 

Ludzie, ta gra jest ZAJE.BISTA tylko wy po prostu wolicie ponarzekać zamiast sami coś zdziałać.

Czyli co, mamy ukatrupić wszystkich graczy i zostawić tylko Polaków, żeby dało się grać bez lagów?

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

Nie przecież Ci napisał wystarczy wymuszać hosta to nic,że w takich wypadkach przeciwny team bez hosta nie ma szans i z normalną grą to nie ma za wiele wspólnego,ale zgodnie z zasadą "lepiej oni niż my" jest OK,a gra jest za(pipi)ista itp.I jeśli działanie ma oznaczać jakieś cuda z różnymi programami żeby grać "prawie jak na lanie" podczas gdy inni będą grać w warunkach "prawie przypominających raczkujący internet" to ja dziękuję(oczywiście to samo ma się do 5 hostujących meksykańców itp itd,ale to już wina epic(fail) games).Dobrze,że w innych grach większość tak nie działa bo w codach co 2ga osoba by latała z G3+modded controller itd.

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu postanowiłem ponownie dać szansę GoWnie2 i kupiłem grę ponownie [wcześniej sprzedałem dwa dni po premierze, bo taka kicha była, że szkoda słow...]. Lecz mam problem - z NIKIM nie mogę się połączyć w matchmakingu. Zostawiłem grę raz na kwadrans i ch/uj :/ Co jest?

 

BTW

Nie można zagrać z rodakami gdzie nikt nie kradnie killi. Nie można wymuszać hosta, bo to złe, a jak jakieś meksykańce mają hosta i jest lag 5 sekund to trzeba płakać i rozpisywać się o tym na wszystkich forach. Ludzie, ta gra jest ZAJE.BISTA tylko wy po prostu wolicie ponarzekać zamiast sami coś zdziałać.

Sorry, ale jeśli masz oszukiwać i psuć zabawę innym, to nie pisz, że gra jest za(pipi)ista. Sam przyznałes do kombinowania z połączeniem = oszustwo. Rownie dobrze mogłbyś sobie od razu rangę na 100 zglitchować :/

Odnośnik do komentarza

A myślisz, że hamburgery jak robią? Grasz na ich hoście- ŹLE, robisz hosta dla siebie- ŹLE. Weź wyjdź człowieku, bo cię nie rozumiem.

 

e: nie wyszukuje ci, bo pewnie masz coś z łączem, zapewne NAT zamknięty

e2: i nie, nie psuję zabawy innym, bo moje łącze jakoś innym pasuje. Hamburgery wysyłają pmki, że jestem zlagowaną dziwką, ale to zazwyczaj jak mam 2x więcej killi od drugiego miejsca w tabeli, ale to wina hosta po prostu, ja staram się go wykorzystywać maksymalnie. I właśnie to mnie zmusiło do tego- lagi. Nie widzi mi się granie z kilkusekundowym lagiem, więc sobie radzę, ty narzekaj dalej. Elo.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Du,pa, NAT otwarty, wszystko jest git z netem, to gra jest zje.bana

 

Chodzi mi po prostu o podejscie, ktore tutaj zaobserowalem - pewna grupka osob broni gowa2, ze niby wcale nie jest do du.py, ze lepszy od jedynki [chociaz moze ty akurat tego nie pisales], a tutaj okazuje sie, ze na czitach gracie. Wez. Powinno sie wziac za takich, czlowiek gra, widzi, ze ma lagi, a tu sie okazuje, ze hamburger/meksykaniec/polak/ktokolwiek z laczem sie zabawia. Wyje.bac takich z lajwa, bedzie spokoj, moze gra sie polepszy chociaz troche.

Odnośnik do komentarza

IMO to nie jest czit. Ogólnie to polega na zawalaniu łącza jakimiś informacjami i w ten sposób dostaje się hosta. Zobacz jak zje.bany musi być kod sieciowy tej gry, że przez to daje komuś hosta. Ja nie mówię, że wszyscy tego używają. Ale sam fakt, że łączy mnie do jakiegoś hosta z Meksyku czy Hong Kongu zmusza mnie po prostu do działania. Jeżeli nie robiłbym hosta (chociaż i bez tego często gra sama mi przyznaje) i miał lagi non-stop to tak bym tej gry nie bronił. Na dobrym łączu gra się bardzo fajnie i dopiero wtedy odczuwa się to sławne "bigger, better...".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...