Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

qubus nie pitol na laczu 20Mb/1.5Mb mam te same problemy co inni tutaj wiec nie ma zadnego better bigger na dobrym laczu. Gra ma spitolony kod siecowy zarowno jedynka jak i dwojka przy czym powiedzialbym ze dwojka duzo bardziej bo jesli zostawiam szukanie meczu (zaznaczam ze sam) to ostatni rekord wyniosl ponad 6 minut... to chyba mowi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza

Ja dalej nie rozumiem narzekania na "hamburgerów" - co by o nich nie mówić, mają dobre łącza i z nimi gra mi się mega przyjemnie. Oni też chcą zapobiegać (przez wymuszanie) dawania hosta dla osób z netem 256kb/s. Jak trafisz na jakiegoś chińczyka czy innego meksykańca, to wtedy jest straszna lipa.

Odnośnik do komentarza

Choćby mieli i światłowody po 100Mbit to te dane trochę idą do Europy, nie? Już wiele razy o tym wspominałem- powinni zrobić tak jak z niektórymi grami na PS3- masz wersję PAL- nie pograsz z posiadaczem wersji NTSC i odwrotnie.

 

A Daniel dobre łącze w Gearsach nie znaczy z dużym transferem. Ważne też są pingi i inne takie duperele. Ja mam 6Mbit z Netii na łączach TP i w 7/10 przypadków dostaję hosta bez żadnych wspomagaczy.

Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419

Coś w tym jest ale to nie zmienia faktu że dla kogoś serwery są pewnie daleko za miedzą, a nie słyszałem jeszcze graczy narzekających na lagi.

Wyszukiwarka też trochę ssie bo 1. wyszukiwanie trwa długo 2. dobieranie według umiejętności kiepsko działa

Odnośnik do komentarza

Chyba sama nazwa mówi, nie? Zawsze masz hosta. Warunek - 5 osób w lobby do każdego trybu lub 2 osoby w Wingmanie. Nie powiem jak to się robi - masz na YT. Robiłem tak parę razy na wingmanie z kuzynem i zawsze miałem hosta. po 2k-2,5k na mecz. W sumie fajna sprawa, ja nie mam nic przeciwko, wole grać na polskim łączu niż na burgerskich szitach.

 

Czitowanie? Nie powiedziałbym. Jeśli w tej grze dzieją się takie g.ówna, to albo przestajesz grać w tą grę, albo przystosowujesz się do warunków jakie panują. Ja tak jak qb3k wybrałem opcję nr 2. Takie jest moje zdanie.

Edytowane przez Giewąt
Odnośnik do komentarza
qb3k mów co chcesz ale tego typu zabiegi (wymuszanie hosta) to już kompletne lamerstwo. No ale jak się chcesz zniżać do poziomu "wszystkich"...

Gra jest za(pipi)ista, ale pomijając wszystkie problemy techniczne, nie pomijając ich jest po prostu....wkurzająca.

No i następny. Tak, narzekaj na lagi, ale jak sam masz hosta to jesteś lamerem. Nie zwymyślam cię, bo nie chcę dostać warna.

Odnośnik do komentarza

a ja dla odmiany z polakami grać nie lubię, chyba że ze znajomymi których znam z prawdziwego życia :). Albo narzekanie że ktoś komuś zabrał broń, albo narzekanie na to że ktoś komuś ukradł killa, albo narzekanie na to że ktoś ma drewniane łącze - pieprzę takie historie :) gram dla zabawy i nie spinam się jak ktoś mnie zacznie piłować albo odbierze killa. Raz jak nie miałem headseta (lecę teraz na pożyczonym) to trafiłem przypadkiem na grupkę polaków którzy z miejsca okrzyknęli mnie piratem tylko dlatego że mam wysoki gamerscore.

Odnośnik do komentarza

KOLEJNY DOUBLE XP WEEKEND!

 

Od 4 do 8 września potrwa specjalny event Labor Day Double XP, w ramach którego fani sieciowej rozgrywki w Gears of War 2 otrzymają szansę zdobycia podwójnej liczby punktów doświadczenia. Nowe reguły będą obowiązywać w przypadku wszystkich publicznych meczów oraz zmagań w trybie Horde (defeaultowy poziom trudności ustawiony zostanie tu jednak na Hardcore). Dodatkowo zwycięska drużyna biorąca udział w sieciowych starciach pomiędzy żywymi przeciwnikami otrzyma bonus w postaci dodatkowych 500 punktów doświadczenia. 4 września będziemy również mogli powalczyć z deweloperami z Epic Games (wystąpią pod pseudonimami EpicDarkCornerX, gdzie X to cyfry od 0 do 9).

 

http://news.teamxbox.com/xbox/20804/Gears-...ble-XP-Weekend/

http://gearsforums.epicgames.com/showthread.php?t=698580

 

No to kolejny weekend z GoWem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...