Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Ale o to chodzi, mialo byc wiecej lepiej i more badass. To tylko sequel, nie spodziewalbym sie jakis rewelacji. Raczej dobrą sieczke na milych dla oka mapach, paru usprawnień w gameplayu no i bardziej rozbudowane multi. Jedynka mimo prostego schematu bardzo mi sie podobala, przeszedlem ja wielokrotnie na wszystkich poziomach trudności, grałem takze w coopie online, ta gra ma po prostu w sobie coś takiego, ze niby patrzysz na rozgrywke na filmikach i wydaje sie ona prosta do bolu, ale jak sam dorwiesz pada, to skonczysz o 3 nad ranem. Ma dopracowany gameplay i aż chce się do niej wracać. I to wyróżnia dobrą gre na tle innych, podobnych w schematach pozycji

 

Fuck, pięknie powiedziane, pamiętam jeszcze jak miałem ps2, i wyszedł GOW. Przejrzałem filmiki, poczytałem, byłem zaskoczony, czym ludzie się tak podniecają. Toż to zwykła strzelanka, schematyczna do bólu jedynie w pięknej oprawie graficznej. Do czasu kiedy sam nie nabyłem XO i Gow-a. Ta gra ma taki klimat, na dodatek IMO najlepszy multi i co-op jaki dany było mi zagrać.

 

I dokładnie wiem, że to samo będzie z 2. Nie oczekiwałem zmiany gameplayu, otwartych terenów i jakiś mega zmian, ba nawet dobrze, że wszystko zostało po staremu. Wystarczą nowe mapki, nowe misje, nowe bronie i JAZDA od nowa.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Martwi mnie trochę wyrzucenie takich map jak cloktower, war machine czy fuel, przecie to były najlepsze mapy, nie mogli ich zostawić?

Ileż można grać na tych samych mapach , lepiej żeby było dużo nowych ;)

Wiadomo coś o trybie execution , przeszperałem neta i nic na jego temat nie znalazłem , obawiam się że wyleci... :(

Odnośnik do komentarza
Martwi mnie trochę wyrzucenie takich map jak cloktower, war machine czy fuel, przecie to były najlepsze mapy, nie mogli ich zostawić?

Ileż można grać na tych samych mapach , lepiej żeby było dużo nowych ;)

Wiadomo coś o trybie execution , przeszperałem neta i nic na jego temat nie znalazłem , obawiam się że wyleci... :(

 

Zmienili nieco koncept i teraz tryb nazywa się Guardian.

Odnośnik do komentarza
- Complete Act One in Gears Of War, unlock a playable Anthony Carmine in Gears of War 2

- Find 10 COG tags in Gears Of War, unlock Minh Young Kim in Gears of War 2

- Kill Raam in Gears Of War, unlock a playable Raam in Gears of War 2

Z tego co widze to trzeba przejść 1dynke!!!!!:D

 

Zgrzeszysz jeśli tego nie zrobisz !

:diablo: :diablo: ;)

Odnośnik do komentarza
- Complete Act One in Gears Of War, unlock a playable Anthony Carmine in Gears of War 2

- Find 10 COG tags in Gears Of War, unlock Minh Young Kim in Gears of War 2

- Kill Raam in Gears Of War, unlock a playable Raam in Gears of War 2

Z tego co widze to trzeba przejść 1dynke!!!!!:D

 

Zgrzeszysz jeśli tego nie zrobisz !

:diablo: :diablo: ;)

No mam dwa achivy:p..Chyba brakuje mi tylko 10cogów:P

Odnośnik do komentarza

No acziwy ssą kompletnie. Żeby mi zaliczylo achivmenta za przejście drugiej misji (i całej gry) musiałem ją przejść 4 razy?! :/. 170 curb stompów i brak acziwa w ogóle pomijam. Żeby tylko premiery nie przesuwali.

I co do map - też wolałbym nowe, fajne mapy niż stare, znane i już oklepane. A na gridlocku to ja gram i akurat cieszę się, że go zostawili (w zmienionej formie ale cóż, lepszy rydz niż nic ;) )

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...