Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Kto będzie dobrym kolegą i spisze cały tekst z trailera, który podałem? Jest parę słów, których nie mogę 'złapać', a mowa iście epicka ;). Byłbym bardzo wdzięczny.

Tu masz pełny tekst wiersza:

http://www.bartleby.com/104/121.html

 

Na trailerze jest taki kawałek:

 

I HAVE a rendezvous with Death

At some disputed barricade

It may be he shall take my hand

And lead me into his dark land

And close my eyes and quench my breath

I have a rendezvous with Death

And I to my pledged word am true,

I shall not fail that rendezvous.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
http://gamersyde.com/stream_7761_en.html

 

po tym traileru mam ochote na GOWa w wersji RTS cos ala Halo Wars

 

A graleś juz w Halo Wars? :o

 

 

PS. moze ktos tu zamiescic obrazki nowej edycji X360 stylizowanej przez Gears of War? (bo ja nie moge znalezc, ale widziałem na jednej stronie tylko nie pamietam jakiej ;p a super to wygladalo :D )To cos podobnego do tej (pipi)zkowatej edycji Halo 3.

Odnośnik do komentarza
Coś nie widać tego obiecywanego zniszczalnego otoczenia... W ogóle odrzuca mnie od takich gier to, że bohater jest praktycznie nieśmiertelny, dostaje parę serii, ale biega dalej, dlatego pewnie tylko dla singla nabędę ten tytuł, bo nie widzi mi się grać w multi w takie nierealistyczne gry. Tak w ogóle to nie wiem czym Wy się tak jaracie w tym filmiku :P żadnego przełomu nie widzę, wygląda to prawie identycznie jak jedynka z tym, że jest parę nowych patentów.

 

http://www.gametrailers.com/player/30824.html - w pokazie możliwości silnika jest pokazana PRAWDZIWA zniszczalność środowiska gry :-) ; tylko skąd ja "wiedziałem" że w grze tego nie będzie :-(

Albo twórcom nie chciała się tego zrobić/zaprzęgnąć/wykorzystać w grze , albo konsola już by ( także ) tego nie pociągnęła , a twórcy moc konsoli postanowili w innych elementach ( oprawa A/V ) gry wykorzystać - a szkoda , WIELKA szkoda .

 

Odnośnik do komentarza

Ja również biorę limitkę (staram się zawsze limitki kupować, bo lubię kolekcjonować gry), ale jestem póki co trochę GOW 2 rozczarowany. (Proszę tego nie traktować jako jeżdżenia po X360 czy coś! Niektórzy przewrażliwieni fanboje każdą krytykę hitu na X360, biorą za plucie ich ulubionej konsoli). Dzisiaj przestudiowałem dokładnie wszystkie filmiki z E3 i co tu dużo mówić, albo Cliff już nie miał pomysłu, albo mu się nie chciało. Czy tylko ja mam wrażenie, jakby ktoś nam tu wciskał dodatek? No serio, ale nowe lokacje plus kilka nowych patentów (mówię wyłacznie o singlu) to za mało, żeby dać dwójkę temu tytułowi. Niby fajna rzecz miotacz ognia, ale nadal idziemy wąskim korytarzykiem (mimo złudzenia, że to niby otwarte przestrzenie), fizyki w grze dalej nie ma (gdzie te rozwalające się osłony, Fenix wpakował 30 naboi w murek, a tynk nawet nie odpadł). Słabo Cliff, słabo. Nie wierzę, że X360 już nie ma mocy. Na pewno da się więcej wycisnąc, niż trochę lepszy ogień, bo postacie większej ilości polygonów dalej nie mają, a otoczenie wygląda tak samo jak w jedynce. Coś mi się zdaje, że Epic trochę spoczął na laurach po sukcesie jedynki, bo wygląda jak spali przez ten czas. Już mi się GOW 2 nie podobał na pierwszym filmiku (tym z gametrailers), ale przekonaliście mnie że to pierwszy filmik itp. No cóż, dostaliśmy więcej i nadal jestem zniesmaczony. Lubię GOW, ma przyjemny gameplay, ale naprawdę po sequelo miałem sporo większe oczekiwania. Już po pierwszym pokonaniu Raama sobie wyobrażałem, jak sequel będzie wyglądał, skoro tak jedynka "zamiatała". No cóż, kończę już to narzekanie. Grę jak wspomniałem kupię i mam nadzieję, że się miło rozczaruję :). Szkoda, że demka nie dadzą, ale trudno.

 

Btw. GOW 3 to już mi się widzi wyłacznie na nowym Xboksie. Skoro już teraz nie mogą więcej wycisnąc, to ja poproszę trzecią częśc na następce, bo nie mam zamiaru oglądać trójki, która wygląda jak dodatek do jedynki.

Odnośnik do komentarza

Ale o to chodzi, mialo byc wiecej lepiej i more badass. To tylko sequel, nie spodziewalbym sie jakis rewelacji. Raczej dobrą sieczke na milych dla oka mapach, paru usprawnień w gameplayu no i bardziej rozbudowane multi. Jedynka mimo prostego schematu bardzo mi sie podobala, przeszedlem ja wielokrotnie na wszystkich poziomach trudności, grałem takze w coopie online, ta gra ma po prostu w sobie coś takiego, ze niby patrzysz na rozgrywke na filmikach i wydaje sie ona prosta do bolu, ale jak sam dorwiesz pada, to skonczysz o 3 nad ranem. Ma dopracowany gameplay i aż chce się do niej wracać. I to wyróznia dobrą gre na tle innych, podobnych w schematach pozycji

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...