Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wielokrotnie nadmieniałem, "Far Cry 2" to mocno specyficzna gra...

Mam złą wiadomość - tak, na tym schemacie gra będzie się opierała już do samego zakończenia. Co prawda nie do końca wiem o jakie "elementy" strzelaniny chodzi (wszak ta produkcja to w głównej mierze shooter z dodatkiem free-roamingu), niemniej po ok. 5h gameplayu (gdy już się załapie podstawowe zasady rządzące Czarnym Lądem) dzieło Ubisoftu rozwija szkrzydła i wzbija się do niczym nieskrępowanego lotu oferującego tony miodu.

Jeżeli jednak po tych paru sesjach gra Ci nie podeszła, to raczej to się już nie zmieni ;(

A o co chodzi? O dorwanie Jackala, najprościej rzecz ujmując. Poprzez wykonywanie misji dla danych frakcji powoli docierasz do wspomnianego wyżej jegomościa - przebiegłego handlarza bronią.

Grafika (zwłaszcza jak na poziom innych gier z tamtego okresu) urzeka (przynajmniej moim zdaniem). Technicznie jest co prawda "tylko" dobrze, niemniej ogólne wrażenie i plastyczność świata przedstawionego "dają radę".

Peace.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja pier.dole, sprzedaje swój egzemplrz, po jakichś 15 godzinach grania gra nie zapisuje się "to jest mam jakieś stare sejwy bo nowe nie nachodzą, a kompletny nowy zapis nie chcę się zrobic, grałem około 4 godz wczoraj i dzisiaj zdziwiony patrze i o co chodzi, "ja tutaj przecież byłem, zapisywałem grwe w tym dużym miescie" ,zapisuje gre po pol godzinie teraz, i widze ze ikonki sa ze starych sejwów!! 4 GODZINY GRY W PIZ>DE!!jestem tak w(pipi)iony ze płyte zaraz wy(pipi)e chyba przez okno, nie dość że mam chu.jo.wy dzień to jeszcze to, nic tylko się (pipi) pochlastac, co za kut.as to wymyślał i testował, probleme z sejwami jest powszechny a te francusk.kie kur.wy nic sobie z tego nie robią mogę sobie kur.wa zapierdalać po afryce i robić te misje a i tak się nie zapisze, kur.wa jakbym nie szedł wczoraj na popi.jawe to bym do (pipi).a pana grał do Bóg wie ktorej w nocy a dziś bym miał MEGA NIE SPODZIANKE!! Cio za kure.stwo, nawe nie mam siły patrzeć na tą gre, a xobxa ez chyba rozpiedole razem z nia.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...