Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o wskazówkę.

Na terytorium południowym jest jeden kumpel, którego uwalnia się bez powiązania z jakąkolwiek misją - możecie mi wskazać, gdzie on jest? Szukam w necie jakichś podpowiedzi i nic konkretnego nie widać. Znalazłem tylko, że w Brewery. Gdzie tutaj jest browar?

Z góry dzięki za podpowiedź.

 

Bowaseko Brewing Co

środkowy kwadrat z dolnego rzędu

 

ash, co do taśmy to po prostu czekaj, ja tak miałem na północy że wpierw dałem typowi 3 taśmy a potem jak miałem resztę to dziad się nie zjawiał - bodajże misję przed finałem w tej prowincji przypałętał się na knajpy

Odnośnik do komentarza
A nie pęta ci się następny w twojej kryjówce, bo tam prosisz go o pomoc?

 

Właśnie w kryjówce sie nie pojawia żaden, a mam 2 dostepnych. Wiem ze w kryjówce prosi sie o pomoc. Kumple jedynie są w barze w Marina, nawet u każdego z nich wykonałem po misji kumplowskiej, ale nadal sie nie pojawiają w kryjówce.

 

Sprawdziłem Bowaseko Brewing Co - jest kumpel do uwolnienia.

 

Czasami zakrecona ta gra, ale klimat jest mocny. Muza, przyroda i krajobrazy - mniam.

Odnośnik do komentarza

robisz jakieś misje czy tylko zwiedzasz swobodnie? jak zaczynałem przygodę w drugiej prowincji to miałem też tak że dłuższy czas żadna parówa z dwóch dostępnych nie wykazywała ochoty do pomocy - jak zachciało mi się atakować konwoje z bronią to dopiero jakoś wtedy taki jeden żółty zawinął do meliny i zaoferował pomoc

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

co do uszkodzonych save'ów

w trakcie zapisywania nie widac by sie uszkadzał, dopiero przy odczytywaniu gra myśli i nawet nie przechodzi ładowania (i tapet z gry)

miałem tak raz gdy padłem w walce, przy odczytywaniu zwis

tak naprawde nie wiadomo jaka ilosc zapisanych save'ów sie uszkadza bo przecież nie każdego odczytujemy (a po nadpisaniu save sie naprawia)

jedyna rada - robic 2-4 save'y

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam,super gra. Piękna grafa,dobra sztuczna inteligencja przeciwnikow,np.gdy siedzisz caly czas w jednym miejscu i strzelasz w nich to beda cie probowali zajsc z tylu.Juz raz tak mialem: mialem rozwalic wagon cysterne na stacji kolejowej:no to sobie stanalem na wzgorzu i jade ich ze snajperki.nagle ktos do mnie strzela.okazalo sie ze wrog mnie zaszedl od tylu cwaniak:_) SUPER GRA!!!POLECAM KAZDEMU

Odnośnik do komentarza

No to tak, po naciśnięciu START, wyskakuje mi, że nie mam aktualnie questów i że powiniem jakiegoś poszukać...

Na dole <Mission details> mam napisane coś takiego: "Thanks to my latest efforts, I can pretty much write my own ticket. Time to shop around for the best job opportunity..."

Na Mapie nic nie mam zaznaczone, żadnym kolorem.

p.s. mam 64%

 

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza

dziwne tym bardziej ze procent gry rosnie tylko od przechodzenia wątku głównego

niby nic nie robiłaś (zadnego zadania) a skoczyło z 54% na 64%

tekst "że nie mam aktualnie questów i że powiniem jakiegoś poszukać..." jest zawsze gdy nie masz aktywnego jakiegos zadania nawet jesli jakies zadania są na mapie

chciałbym zobaczyc ta mape bo ja na niej opierałem swoje przechodzenie i nigdy nie było zacięcia (grałem w wersje pl)

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem misje u frakcji to sa misje z wątku głównego

u ziomków to chodzi ci misje od kumpli - dają tylko diamenty

a w sklepie misje odblokowują nowe przedmioty, umiejętnosci do kupienia w kompie

 

ogólnie w grze diamentów z misji, diamentów znalezionych itp jest tyle by starczyło na wykupienie wszystkiego ze sklepu

Odnośnik do komentarza

Kolejny problem <_<

 

Podczas wykonywania głównych zadań u frakcji (mam ponad 70%), gdy chcę zacząć misję gra złapała jakąś zwiechę, wszyscy zleceniodawcy stoją nieruchomo przy ścianach, nikt się nie rusza, nikt nic nie mówi, nie mogę zacząć misji.

Mam 3 zapisy z gry, na wszystkich jest to samo. NIE MOGĘ WZIĄĆ GŁÓWNEJ MISJI.

Jest jakiś sposób na naprawienie tego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...