Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=178575

 

FC2 zmierza na X360 i PS3 i w zasadzie tyle wiadomo. Warto więc zobaczyć, czego można się spodziewać po konwersji, o ile gra nie trafi na konsole w okrojonej formie, jak to miało miejsce w przypadku pierwszej części:

 

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/118821.html

 

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/118856.html

Odnośnik do komentarza
... to chyba na tym samym silniku co pctowy crysis dziala.

 

Nie działa na CryEngine 2 bo te gry robią dwie zupełnie inne firmy (Crysisa Crytek, a FC2 Ubisoft Montreal na Diunia Engine).

 

Tak czy siak - mam nadzieję, że to nie będzie taka kupa w stylu FC z Xa, czyli idź przed siebie i strzelaj chodząc w wąwozach z roślinności. Far Cry'a w wersji PC przeszedłem z 5 razy i za każdym dawał mi masę radości (głównie z powodu skradankowego charakteru). FC na Xa to była czysta rzeźnia (z celownikiem wielkością przebijającym chyba kaliber każdej dostępnej broni) - gdzieś też zniknął ten klimat wysp Mikronezji (co choć trochę w Predator poprawiono). Oby tylko FC2 na to nie cierpiał, bo póki co zapowiada się wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza

przeciez w trailerze sa zwierzeta... jak dla mnie bomba:) motyw z ratujacym Cie z opresji partnerem (bez skryptow) mega swiezy:) fizyka i grafika cod miod. no i wyglada, ze nie bedzie to fc z x'a (faktycznie bezczelnie okrojony wzgledem wersji pc). burza rewelacyjna:) oby tylko byly tez krajobrazy jak w pierwszym fc. eh, te plaze i turkusowa woda.... :(

Odnośnik do komentarza

To nie ma być gra, która zaskoczy czymś nowym w kwestiach grywalności tylko miła strzelanka z oprawą techniczną nowej generacji. Tak samo jest z Crysisem i następnymi tytułami, w których grafika (w tym ogromna ilość pięknie odwzorowanych obiektów - np. drzewa składające się z liści które można odstrzelić od gałęzi), fizyka, oraz animacja będą się wyróżniały. Smaczki graficzne obecnie robią wrażenie bo nikt inny nie zastosował ich w swoich tytułach. Takie rzeczy jak dym lecący wraz z wiatrem lub destruktywne środowisko gry sprawią, że za 2 może 3 lata będą to standardowo wykorzystywane elementy gier. Dokładnie tak jak dzisiaj fizyka bez której każda gra byłaby obecnie skreślana na starcie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Cudów się po wersji konsolowej nie spodziewajcie. FC2 prezentuje taki poziom fizyki, tekstur, wielkości i złożoności terenu, że na bank w tej samej postaci nie zawędruje na Xboxa 360. Przykro mi to mówic ale jestem realistą: za wysokie progi dla X360. Niestety.

 

 

Oj wyjdzie gooral wyjdzie:) zobacz info :P:

 

Ubisoft potwierdził, iż gra Far Cry 2 ukaże się nie tylko na konsolę PlayStation 3, ale także na Xboxa 360. Gra ukaże się w nadchodzącym roku fiskalnym, który rozpoczyna się w kwietniu tego roku.

 

Edit: nie pisałem tego tylko skopiowałem z informacji! Żeby później nie było że sobie coś wymyślam:P

Edytowane przez Michael7
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Trzeba było uważniej oglądać trailery na GT - drzewa też ulegają destrukcji i to ponoć na więcej sposobów niż w Crysis (a tam już bdb to wygląda).

A dżungla w FCI ssała na potęgę - po prostu wąwóz i tyle. W dodatku na szczęście trochę ten mankament poprawili.

Dzungla ssała ale w wydaniu konsolowym. Oryginał z PC miał prawdziwie otwarte tereny i co ważniejsze Ubisoft jest w 100% odpowiedzialny za Instincts Predator na X i X360. Oby przy FC 2 nie popełnił jakiegoś większego błędu (framerate na poziomie 25 kl/s?, loadingi? a może znacznie brzydsza grafa względem wer. PC?)

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...