Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie jestem zacofany w informacjach i wy moze o tym nie wiecie ale jednak naprawią sejwy

Xbox 360 Saves Issue Update

 

 

We are still working on getting the title update out to you, but wanted to give you a quick update on the corrupt saved game issue. We have been working on it since it was first reported, and are happy to report that the issue has been identified. We are working on incorporating a fix into the upcoming title update, however please be advised that the fix may only be for new saves created after installing the TU.

 

 

 

We understand that it is frustrating to lose all those hours put into a saved game (believe us, we ourselves have had to physically play to the point of corruption over and over during troubleshooting), and thank you for your patience as we worked to identify the cause. More information on the fix will be available when the TU is ready for release.

Edytowane przez CODENAME 47
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No i jestem po ,powiem tak gra jest MASAKRYCZNA ,mi osobiscie sie nie nudzila wcale.Wielu pisalo ze gra jest nudna ale tu powinno sie grac spokojnie i zwiedzac swiat gry.Nie wiem jak oni to zrobili ale GRAFIKa zabija na miejscu efekty typu wiatr,ogien ,woda czysty kosmos !!Jedna z naj;epszych gier tego roku .Wiele gier mnie w tym roku rozczarowalo np FEAR 2<gra jest badziewna zero klimatu pierwszej czesci bleee.Polecam FAR CRY 2. :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

The Fortune's Pack DLC will contain the following:

 

Single-Player Mode

 

# Three brand-new weapons

 

Silenced shotgun

Sawed-off shotgun

Crossbow

 

# Two new vehicles

 

Unimog

Quad

 

Multiplayer Mode

 

# Four new exciting maps

 

Cheap Labor

Last Resort

Lake Smear

Fort Fury

 

New single-player weapons and vehicles also available in multiplayer

 

 

Źródło i kilka obrazków ---> http://www.shacknews.com/onearticle.x/56038

Edytowane przez wjehu
Odnośnik do komentarza

Podchodzę to gry drugi raz i... ona ednak ssie baaaardzo mocno. Nie wiem co twórcy robili podczas płodzenia FC2, ale śmiem twierdzić, iż pracę kojarzyli z błogim snem. Nigdy jeszcze żadna gra mnie tak nie zanudziła, IMO o wiele lepsze było nawet FC: Instincts Predator. Spróbuję się zmusić do skończenia gry, ale w tym przypadku zaczynam wątpić w swoją wytrwałość.

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

Przesadzasz <_<

SP jest lekko nudnawe, jeśli komuś się nie dłuży to będzie zadowolony.

Multi natomiast moim zdaniem jest świetne, duże (bardzo duże) mapy, 16typa, pojazdy, wiele miejsc do kampienia (krzaki, cienie pod głazami), snajperki.

FC2 to nie cud Świata, ale na pewno nie można o nim (SP) powiedzieć że ssie, o MP tym bardziej.

Jedyny minus to dziwny feeling podczas strzelania, jakby bronie nie miały powera, a raczej jakby postacie miały 300%HP

W Call of Duty jest to świetnie wywarzone.

Odnośnik do komentarza
Jedyny minus to dziwny feeling podczas strzelania, jakby bronie nie miały powera, a raczej jakby postacie miały 300%HP

I to już kompletnie skreśla dla mnie multiplayer. W singlu da się to wytrzymać, ale w online takie coś w ogóle nie powinno istnieć. FC2 może się komuś podobać, ale wg. mnie ta gra po prostu ssie.

Odnośnik do komentarza

Jestem fppmaniakiem ale do tej gry za nic sie przekonac nie moge. Wiadomo ze w SP wkurzajace wiadomo, superwzrok ai, ich 100% celnosc, itp zas multi to jak napisal Jordan "Jedyny minus to dziwny feeling podczas strzelania, jakby bronie nie miały powera, a raczej jakby postacie miały 300%HP". Nic dziwnego ze ludzie grali snajperami jak gre patrzylem na multi.

Odnośnik do komentarza

MNie tylko zastanawia, skoro tę gra uważasz za taki syf, to po kiego grzyab caly czas tu się udzielasz. Rozumiem chcesz pokazać swoje zdanie - po to ten temat jest.... Jednak osobiscie jak mi sie gra jakas nie podoba to pisz " gra jest fe bo to, to i to", czekam na jakas konstruktywna odpowiedz... czytam ja, i olewam temat jesli mnie nie zainteresowało. Udzielam się tylko wtedy kiedy coś mi się podoba i mam powody do pisania :)

 

Sama gra jest ciezkostrawna. Trudno sie do niej przekonać ale podpalanie trawy jest boskie!

Odnośnik do komentarza

a ja mam inne zapytania

 

1. Niechcący zabiłem kumpla który mi pomagał. Jak spowodowac by nowa osoba wsród kumpli była do pomocy w razie bardzo niskiej zywotnosci bohatera.

2. Jak zrobic osiągniecie zwiazane ze smiercią kumpla. Dac go zabić innym (nie ratując) czy w jakiś inny sposób.

3. Z terenu północnego oddałem wszystkie kasety reporterowi (bedąc jeszcze na północy), z terenu południowego dałem reporterowi wszystkie kasety oprócz jednej (bedąc już na terytorium południowym), teraz odnalazłem ostatnią kasete ale reporter sie nie pojawia w Marinie. Nie moge mu jej oddać i zdobyc osiagniecia za wszystkie oddane kasety.

4. W terytorium południowym w miasteczku Sefapane jest walizka z diamentami gdzies na terenie koscioła (pewnie w wieży koscielnej) jak pokazuje radar. Jak sie dostac do tej walizki. Jeszcze do kilku innych diamentow nie moge sie dostac ale one sa w mniej charakterystycznych miejscach wiec narazie nie bede opisywał.

dzieki za pomoc

 

ps. tez szukam tego kumpla w terytorium południowym co jest podobno nie powiązany misją. Na terenie północnym była jak mnie pamiec nie myli kobitka przy wraku samolotu.

Odnośnik do komentarza
2. Jak zrobic osiągniecie zwiazane ze smiercią kumpla. Dac go zabić innym (nie ratując) czy w jakiś inny sposób.

Gdy kumpel, który ci pomagał jest ranny, podchodzisz do niego i naciskasz Y - masz do wyboru strzykawkę, porzucenie go albo broń (chyba, że porzucenie jest równoważne z wyciągnięciem broni - nie pamiętam). Wyciągasz broń i ... good night sweet prince ;)

 

4. W terytorium południowym w miasteczku Sefapane jest walizka z diamentami gdzies na terenie koscioła (pewnie w wieży koscielnej) jak pokazuje radar

Jeśli dobrze pamiętam jest w wieży a wejście do niej zabite jest dechami - trzeba maczetą je rozwalić

 

1. Niechcący zabiłem kumpla który mi pomagał. Jak spowodowac by nowa osoba wsród kumpli była do pomocy w razie bardzo niskiej zywotnosci bohatera.

A nie pęta ci się następny w twojej kryjówce, bo tam prosisz go o pomoc?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...