Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podziękowania dla Odyna za zaproszenie, powiem że bardzo mnie zaskoczyłeś. Za(pipi)isty był klimacik.

 

Pozdro dla kolegów z teamu (Cambion, Di), heh. Ta Panda Di po raz kolejny pokazała pazur i gdyby nie jego złe samopoczucie to jedyną walkę zagrałbym dopiero w finale:P

 

Pozdrowienia dla wszystkich z którymi piłem, gadałem i jarałem.

 

Nie wiem, kiedy następnym razem uda mi się gdziekolwiek wyrwać bo dzisiaj złożyłem podanie o przeniesienie na studia zaoczne a w pozostałe dwa weekendy będę musiał być zapewne w pracy... Postaram się jednak coś wymyślić, jeśli nadarzy się kolejna okazja. Stąd prośba, jeśli coś ktoś znowu będzie organizował to dawajcie mi znaka z max wyprzedzeniem.

 

PS. Junior, jak ja lubię Cię bić :lol:

Odnośnik do komentarza

Wielkie podziękowania wędrują przede wszystkim do Odyna za przyjęcie takiej ilości ludu :good: :piwo:

 

W następnej kolejności dla kumpli z teamu WWW (Di, Nevan) :good: , panowie to była istna przyjemność wystąpić z wami u jednego boku i nie owijając w bawełne: WYGRAĆ :] , bo to nikt inny jak właśnie my, powinniśmy czuć się moralnymi zwycięzcami, koniec kropka. :wiking:

 

Kolejne podziękowania dla wszystkich obecnych, dla tych z którymi miałem przyjemność zagrać i dla tych z którymi tej przyjemności nie zaznałem. :piwo:

 

PS. Lech Pils za(pipi)iste piwko i tylko 2,09 zł . :spox: Szkoda że tylko na wielkopolsce. :(

Odnośnik do komentarza
Oj Nevan , Nevan grabisz sobie xD na następnym zlociku parter masz murowany :D a i może na TKW wrócę to wtedy można się będzie na jakiś sparing umówić :)

A ty Cambionku chiba nie zauważyłeś że w Łodzi też można dostać Lecha Pilsss tylko w trochę większej cenie. :)

 

Będzie Cię czekało takie o coś:

 

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Chciałem narazie napisać informacyjnie że we wrocławiu odbędzie się mini-turniej-zlot w tekkena dr który będzie dodatkiem do organizowanej przezemnie już 3 edycji turnieju pes 2009 . Planuje 2 konsole i około 16 graczy . Niestety na więcej stanowisk nie będzie miejsca gdyż sam pes to 6 stanowisk ;) Organizatorem wszystkiego jest klub tawerna i JA ;p Termin to wstepnie 6 czerwca. NAgrody z wpisowego (chyba że chcecie grać tylko o prestiż zależy od was jak co wpisowe 10-15 zeta) . Podstawową rzecza jest to że klub nie pobiera opłaty za sale liczy że będziecie duzo pili i jedli (kamikadze za 10 zeta ,piwo za 5 zapiekanka wielkości murzyńskiej pały za 4 zeta). Obydwie edycje turnieju w pesa się udały ludzie dużo pili więc tawernie się wszystko zwróciło i chcą dalej się w to bawić ;) Znając czołówke zlotów u nevana chyba nie będzie problemu z wypiciem 4-6 browarów przez cały zlot a czasu mamy ile chcemy ;] Z racji tego że nie mam do nikogo gg pisze tutaj : kto by się na to pisał i kto by wziął konsole (nevan , gajda?)

Odnośnik do komentarza
Chciałem narazie napisać informacyjnie że we wrocławiu odbędzie się mini-turniej-zlot w tekkena dr który będzie dodatkiem do organizowanej przezemnie już 3 edycji turnieju pes 2009 . Planuje 2 konsole i około 16 graczy . Niestety na więcej stanowisk nie będzie miejsca gdyż sam pes to 6 stanowisk ;) Organizatorem wszystkiego jest klub tawerna i JA ;p Termin to wstepnie 6 czerwca. NAgrody z wpisowego (chyba że chcecie grać tylko o prestiż zależy od was jak co wpisowe 10-15 zeta) . Podstawową rzecza jest to że klub nie pobiera opłaty za sale liczy że będziecie duzo pili i jedli (kamikadze za 10 zeta ,piwo za 5 zapiekanka wielkości murzyńskiej pały za 4 zeta). Obydwie edycje turnieju w pesa się udały ludzie dużo pili więc tawernie się wszystko zwróciło i chcą dalej się w to bawić ;) Znając czołówke zlotów u nevana chyba nie będzie problemu z wypiciem 4-6 browarów przez cały zlot a czasu mamy ile chcemy ;] Z racji tego że nie mam do nikogo gg pisze tutaj : kto by się na to pisał i kto by wziął konsole (nevan , gajda?)

 

Masz moje wsparcie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...