Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, a więc tak, chciałbym serdecznie podziękować ekipie z Łodzi za organizację kolejnego już i jakże renomowanego zlotu o nazwie Wazoon Cup :good: . Szczególne podziękowania idą do Łysego za to że tym razem to u niego miało miejsce to szczególne wydarzenie :piwo: .

 

Następnie chciałbym pogratulować zwycięzcy który kolejny już raz jako pierwszy miał zaszczyt uronić łyk z tytułowego wazonu :slinotok: i który wciągnął mnie w finale jedną dziurką, a wypuścił drugą :nerd: :cierpienie: .

 

Wielkie pozdro dla wszystkich uczestników zlotu :piwo: . Dzięki Panowie i Pani za mile spędzone dwa dni oraz za solidny melanż który trwał właściwie non stop :peace: .

 

PS. Doner Kebab na Piotrkowskiej i pracujące w nim Pani Menedżerka i Pani Kelnerka :wub: to narazie lokal w którym miałem okazję skonsumować najlepszego kepsa pod słońcem (Nevan wie coś o tym ;) )

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza

No cholera, tego jest prawie 7GB. Weźcie się wstrzymajcie trochę, dobra? ;) Walki będą wrzucane przez Anię na ten kanał: http://www.youtube.com/user/JakubDiego

 

Nie ty jeden, Di... kiedy to wrzucisz na youtuba ??

Jak mi zapłacisz, ale nie w naturze :P

 

BTW: Kiedy gramy, Pawle? Zalega nam obiecane przeze mnie zbicie Cię, więc podejmij wyzwanie.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

W końcu mam chwilę więc mogę coś skrobnąć. Dzięki dla Juniora i Vela za organizację, pozdrowienia dla reszty chłopaków z TLT ( dzięki Lechu za rozegranie, pozdro Tokis nie martw się kiedyś zajdziesz wyżej :P , Cactuar ass przegapiłeś chyba wszystko oprócz pijaństwa :lol: ). Dzięki dla wszystkich zgromadzonych za przybycie, wspólną grę i rozmowy.

Liber- mój ty mistrzu oglądanie jak grasz Xiao to normalnie jak podziwianie baletu... po prostu cud miód, na szczęsie powoli ja też robię postępy, do następnego :)

Di & Ana WIEEEELLLKIIEEE podziękowania za pomoc w organizacji, prowadzenie tabel i nagrywanie 7GB walk ( REspect DI), no i za pozostanie jednymi z nielicznych w pełni trzeźwych ^_^

A-Team + Andzej : Za gre, I pogaduchy ( ślepy chętnie zagram z tobą na tego Ganryu )

Snake: za grę

No i całej reszcie : Gajda, Nevan ,Bart, Pitrex i pozostałym o których zapomniałem

To jedna z lepszych imprez na których byłem 8) oby więcej, oby więcej

 

Prywata:) skład wazoonu w tym roku jakoś mnie odstraszył.

Velu dzięki za darmowe Biru :) Keep practice :D

Odnośnik do komentarza

Pierwsze walki już są ;)

 

A poniżej 4 zdjęcia, które zrobiłam:

http://img7.imageshack.us/img7/3888/s6300001ko6.jpg

http://img300.imageshack.us/img300/340/s6300002ny7.jpg

http://img22.imageshack.us/img22/6541/s6300003sc9.jpg

http://img118.imageshack.us/my.php?image=s6300004fc7.jpg

 

 

Pozdrowienia dla wszystkich a przede wszystkim dla ciemniejszego kotka :D Fajnie było (nie chce mi się teraz więcej pisac, na wiecej pewnie pozniej sie skusze)

Odnośnik do komentarza
hahaha kur......... Ślepy jak coś to MM nastepnym razem :P

 

Kolejnego piątaka chcesz przegrać hmmmm i tak Cie wciągnę lewą dziurą od nosa ?? Dobra tym razem o 10 zł ;P To będzie rekordowa suma o jaką zagram, z Ciastkiem przegrałem 8.60 w postaci 4 piwek :P

 

Może i być o dychę :P muszę się trochę ograć na tego Gana.

Odnośnik do komentarza
Liber- mój ty mistrzu oglądanie jak grasz Xiao to normalnie jak podziwianie baletu... po prostu cud miód, na szczęsie powoli ja też robię postępy, do następnego :)

 

Mnie tam się nie podobało za bardzo xD. Ale przyznam że bardzo przyjemnie się grało te mirrory (chyba najfajniej) nawet mimo tego że nie tykałem jej od wieków. Chyba do niej znów przysiądę jak dorwę w końcu dr'kę, lub t6:P.

A postępy zrobiłeś, z łodzian, imo, największe, jeżeli chodzi o opanowanie postaci, że tak powiem miło mnie zaskoczyłeś:).

 

Co do zlotu to wypadł bardzo fajnie, jedyne co mnie bolało to moja obecna gra. Gram słabiej niż rok temu, lol, kiedy wszyscy idą na przód (no dobra, prócz Di, on gra słabiej niż 2 lata temu xD).

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Chciałbym wszystkim obecnym na 4 WazoOnie podziękować za przyjazd i za klimat jaki dzięki wam panował =)

Nevan , Gajda , Bart - Jak zawsze za pozytywne jazdy i wspólne rozmowy.Sory za spodnie bart xxxD.

ICE , Pitrex , Snake - Za dobre spary (ICE następnym razem musimy zagrać).

Di & Ana - Wielkie dzięki za pomoc w organizacji i ogarnianiu bajzlu (Di ty to sobie kobietę znalazłeś - stalowe nerwy , zajawka na gry i japońszczyznę a do tego mila i uczynna ;P)

Cambion , Bażant , Andrew - Za dobrą grę , spary i info o kebsie (JEST PRZECHÓJ).

Liberty - miło było poznać szkoda tylko że nie mieliśmy możliwości pogadać na trzeźwo (pir**doliłem straszne głupoty jak dobrze pamiętam xxxD )

No i oczywista wielkie podziękowania dla mojej rodzimej ekipy z Łodzi - bez was nie ogarnął bym tego wszystkiego ani nie przygotował.

Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam i też dzięki.

 

Pozdro i do zo w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...