Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wbijaj snaku bez żadnych oporów - tylko obiecaj mi że nie będziesz wpierdalał parówek w flaku xxxD -tylko przygotuj się na ciężką tyrkę i pomoc w ogarnianiu xD .

 

 

"A czy Tobie w domu mama zawsze obiera kiełbasę z flaczka?" xD

 

Nawet nie wiecie, jak bardzo żałuję, że nie dam rady przyjechać :( Umyjecie Bażantowi plecy?

Odnośnik do komentarza
Wbijaj snaku bez żadnych oporów - tylko obiecaj mi że nie będziesz wpierdalał parówek w flaku xxxD -tylko przygotuj się na ciężką tyrkę i pomoc w ogarnianiu xD .

 

 

"A czy Tobie w domu mama zawsze obiera kiełbasę z flaczka?" xD

 

Nawet nie wiecie, jak bardzo żałuję, że nie dam rady przyjechać :( Umyjecie Bażantowi plecy?

A od kiedy to Bażant się myje?

Odnośnik do komentarza

Chciałbym prosić o Przeniesienie tego wątku do nowego tematu o nazwie WazoOn Cup xD

Byłoby bardziej przejrzyście :P

Oto lista osób które jak na razie potwierdziły swoją obecność na 4 WazoOnie :

-GAJDA-OPOLE

-BORYS-OPOLE

-BART-OPOLE

-CAMBION-A-TEAM

-RAVEMAN-A-TEAM

-DI-A-TEAM

-ANA

-ANDRZEJ-A-TEAM

-NEVAN-WROCŁAW

-SOLO-DZIERŻONIÓW

-EQUESTER

-LIBERTY-ELBLĄG

-SNAKE-gdańsk

-Pitrex-Gdańsk

-iCE-Gdańsk

-Pewna pani z Wrocka xxxD - nie pamiętam jak się zwie xD

 

-Łódź:

-DANTE-TLT

-GOMEZ-TLT

-JUNIOR aka KEII-TLT

-CACTUAR ASS-TLT

-TOKIS-TLT

-MARIO-TLTnoob

-HAOS-TLTnoob

-VELURIAN aka LOOSER BRACKET-TLT

 

-Niepewni:

-KITOS??

-MADI??

-SWAYMAN-A-TEAM??

-Pychu??

 

Jeśli kogoś pominąłem to pisać.

Di jak możesz to zabierz ze sobą aparat + statyw.

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza
Wbijaj snaku bez żadnych oporów - tylko obiecaj mi że nie będziesz wpierdalał parówek w flaku xxxD -tylko przygotuj się na ciężką tyrkę i pomoc w ogarnianiu xD .

No właśnie tak by mi najbardziej pasowało, możliwe że już w sobotę pod wieczór będe spadał do Warszawy, bo Ślepy polecił mi sobotnią imprezę w klimatach fetysz/bdsm, na której bardzo chciałbym być :* Ale to się zobaczy jeszcze, pewnie i tak nie oderwe sie od grania.

 

Co do tej parówy...odczepcie sie, nie każdy jest Makłowiczem ;] Chociaż racja, trzeba być mną żeby jednego wieczoru zepsuć dwa gorące kubki (których instrukcję stanowią trzy schematyczne obrazki) a potem jeszcze zagryźć to parówą we flakonie... epic.

 

btw. Krakers, z ciekawości wszedłem sobie na wasze forum przez twoją sygnature, troche poczytałem i... ten Fernandoza w końcu był na TTT6? XD

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza
Velu, mama mówiła że hazard jest zły, więc o nic grać nie będę, za co później mi podziękujesz:P.

 

a może jednak to piwko będzie miało smak zwycięstwa:P??nie wiesz jak gram teraz:P

 

Haha, a ja bym z chęcią zobaczył pojedynek Velu vs CzizyChiz ;) Coś mi się wydaje ze byłby wyrównany...

 

 

Ja dostaraczam 2 TV, z czego jeden 14 cali(ale do Singstara jak znalazł :)), Soneczkę z DR i listwę też mam. Kurde, tylko ten TV ode mnie by trzeba było przewieźć jakoś...Velu?

 

Pier**lę, tym razem tak łatwo z nami nie będziecie mieć, Łódź nie spała przez ten cały czas, he he! :solo:

 

PS. Będzie ten rzutnik? Solo, ziom?

PS2. Aha, proponuje w końcu to przerzucić może do osobnego tematu z Waz00nem w tytule? Co by klarowniej było? :P

Też z chęcią zagram z Libertym...trening czucie gry i ogranie czynią dobrego zawodnika, ciekawe kto ma tego więcej???

 

Też mysle ze nielada postępy zrobiliśmy

 

Będzie rzutnik;)

 

Velur, ja też byłbym chętny na tego beermatcha mishimami. Ale tylko na padzie i tylko po lewej stronie :P Ale to można wpadać już w piątek? Bo mi najbardziej pasuje pociąg w piątek o 8.00, w Łodzi byłbym koło 14.

EDIT: Ale Łukasz, macierzy się chyba nie liczy :P Można co najwyżej obliczyć jej wyznacznik, odwrócić, dodać etc., ale macierz jest przecie zwykłą tablicą dwuwymiarową.

Ale przecież macierz to takie zielone cyferki i literki spadające w dół na czarnym tle...nie?

-looser bracket

lol, co to za koleś? Ja chce z nim zagrać. Luźniejsza drabinka? drabinka luźnych?

przyjmóje beer match;) , graj kim chcesz na czym chcesz:)z jakiej strony chcesz:)

 

Rzucam wyzwanie Velu ! Cute Xiao vs Kazpsuja :lol:3 rundy do 5 wygranych walk o "biru" 8)

Mój Kazuyamita z chęcią przyjmie wyzwanie tak dobrej xiaou:)

 

ps. może dante z liberem o bro zagrasz, xiaou vs. xiaou??

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza
Velur, a Ty byś czasem nie chciał browara odzyskać, albo dwóch, co to po nie ostatnio musiałeś się do osiedlowego wyekwipować? :huh:

 

 

Mscisz sie na mnie za tę stówke co żeś ją przeze mnie stracił:P??Trzeba cierpieć dalej...match

 

VELURIAN VS NEVAN PRZYJĘTY

 

Ps.ale będzie w(pipi)...:P

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza
Velur, a Ty byś czasem nie chciał browara odzyskać, albo dwóch, co to po nie ostatnio musiałeś się do osiedlowego wyekwipować? :huh:

 

 

Mscisz sie na mnie za tę przegraną przezemnie stówke??Trzeba cierpieć dalej...match

 

VELURIAN VS NEVAN PRZYJĘTY

 

Ps.ale będzie w(pipi)...:P

 

A tam...

Odnośnik do komentarza
-MARIO-TLTnoob

A więc tamten obrazek ma uzasadnienie :D

 

Di jak możesz to zabierz ze sobą aparat + statyw.

Pewnie że wezmę, ale będę potrzebował supportu w postaci dodatkowych akumulatorków (paluszki) oraz komputera z nagrywarką DVD, bo mam tylko 2 karty po 4GB.

 

 

Rozumiem, że będzie drużynówka. Kto chce mnie? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...