Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, Paweł, Cambion i Andrzej (chyba) możemy stworzyć PW-Team, w którym Sway'a nie będzie :lol:

 

Będzie rzutnik? :D

 

BTW: Ja też mogę z Tobą zagrać beer-matcha, ale takiego towarzyskiego, o butelkę wody mineralnej. Mishimami ;) (Hei i Kaz)

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja, Paweł, Cambion i Andrzej (chyba) możemy stworzyć PW-Team, w którym Sway'a nie będzie :lol:

 

Będzie rzutnik? :D

 

BTW: Ja też mogę z Tobą zagrać beer-matcha, ale takiego towarzyskiego, o butelkę wody mineralnej. Mishimami ;) (Hei i Kaz)

 

Jesli to wyzwanie to nie mam innego wyjścia jak tylko je przyjąć:)

 

ps co to to PW??

Odnośnik do komentarza

PW to Phoenix Wright czy Personal Message, ale w tym przypadku oznacza Politechnika Warszawska ;)

 

EDIT: Ale Łukasz, macierzy się chyba nie liczy :P Można co najwyżej obliczyć jej wyznacznik, odwrócić, dodać etc., ale macierz jest przecie zwykłą tablicą dwuwymiarową.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Tak Velur to prawda ze ja decyduje kto przyjedzie xD tyle że jak na razie ty mi mówiłeś kto przyjedzie a ja przytakiwałem xD

Od razu zapowiadam że u mnie miejsce do noclegu dla osób z listy jest bankowe tylko zabierzcie ze sobą karimaty i śpiwory.

Na 1 kanapę wejdą ze 2/3 osoby na materac jak się uprzecie ze 4 osoby , poduchy z kontików starczą dla max 2 osób.

Kanapę zbookowałem dla Di i jego kobiety i myślę że nikt się spierał ze mną nie będzie.Ludzie z łodzi mają gdzie spać.Materac leci dla Nevana,Gajdy,Barta i Solo (o ile ta banda alkoholi się tam pomieści).

Kogo tu nie wymieniłem niech zabiera osprzęt do noclegu.

Jak wszyscy wiemy wazoOn Cup to impreza bezalkoholowa...Tak więc w moim domu panuje pełna prohibicja... No dobra bez terroru - nie ma opcji na bełtanie przez okna , na próby podsmażania moich kotów na patelni , targania szczura za ogon , dokarmiania modliszki chipsami ani czesania się schabowym.Jednymi słowy proszę o zachowanie podstaw kultury osobistej.

Jeśli ktoś ma mikrofony + singstar'a , GuitarHero + Gitary , DanceDanceRevolution + maty , i mógłby to zabrać niech się tu wpisze (żeby nie doublować sprzętu).

Chciałbym jeszcze u mnie zobaczyć Scoop'a , Pitrexa , Guardiana i parę osób ale w tej kwestii będę kontaktował się z omawianymi podmiotami ja lub Valeriana.

I jeszcze jedno jeśli znajdzie się 2-ga gitara to proponuje mały turniej.

Regulamin:

1.Gramy w tekkena 5 DR na gitarach :D

2.Dowolna postać do wyboru.

3.Nagroda gł. to uścisk dłoni organizatora + mały bonus.

4.Gramy do 2 wygranych walk po 3 rundy każda i tak samo w finale.

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza
EDIT: Ale Łukasz, macierzy się chyba nie liczy :P Można co najwyżej obliczyć jej wyznacznik, odwrócić, dodać etc., ale macierz jest przecie zwykłą tablicą dwuwymiarową.

 

Tak, łap mnie dalej za słówka,a se nagrabisz :krzeslem:

 

PS.Ja wezme singstary i mikrofony jakby co.

PS2. Mamy brać jeszcze jakąś konsole z DR czy już jest dostateczna liczba???

Odnośnik do komentarza
Velur??Ile konsol mamy?Bo nic mi nie mówiłeś żebym kręcił jakieś...

Tak Cambionku weźcie 2 ps'3ki proszę.

 

 

Ech...taki to z niego organizator co z koziej <dupa> trąba...velur a ile konsol mamy bo mi nie mówiłeś...a z kim na ten temat orgu gadałeś....na całe szczęście ja już coś gadałem....

-gajda

-tokis

-looser bracket

-keii

-wawy

-solo lub nevan(musze pogadać)

 

w rezerwie będzie sneju i pitrex

 

Velu, mama mówiła że hazard jest zły, więc o nic grać nie będę, za co później mi podziękujesz:P.

 

a może jednak to piwko będzie miało smak zwycięstwa:P??nie wiesz jak gram teraz:P

Odnośnik do komentarza
Velu, mama mówiła że hazard jest zły, więc o nic grać nie będę, za co później mi podziękujesz:P.

 

a może jednak to piwko będzie miało smak zwycięstwa:P??nie wiesz jak gram teraz:P

 

Haha, a ja bym z chęcią zobaczył pojedynek Velu vs CzizyChiz ;) Coś mi się wydaje ze byłby wyrównany...

 

 

Ja dostaraczam 2 TV, z czego jeden 14 cali(ale do Singstara jak znalazł :)), Soneczkę z DR i listwę też mam. Kurde, tylko ten TV ode mnie by trzeba było przewieźć jakoś...Velu?

 

Mateusz, szacun w ogóle za tą decyzję by zrobić to u ciebie - marzył mi się kolejny Waz00n, będzie impreza konkret, zobaczycie! :) Tylko czy z sąsiadami jest kul? W piątek mam wolne więc oferuje swoją pomoc jak trzeba będzie coś zrobić, daj znać.

 

Pier**lę, tym razem tak łatwo z nami nie będziecie mieć, Łódź nie spała przez ten cały czas, he he! :solo:

 

PS. Będzie ten rzutnik? Solo, ziom?

PS2. Aha, proponuje w końcu to przerzucić może do osobnego tematu z Waz00nem w tytule? Co by klarowniej było? :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Velur, ja też byłbym chętny na tego beermatcha mishimami. Ale tylko na padzie i tylko po lewej stronie :P Ale to można wpadać już w piątek? Bo mi najbardziej pasuje pociąg w piątek o 8.00, w Łodzi byłbym koło 14.

EDIT: Ale Łukasz, macierzy się chyba nie liczy :P Można co najwyżej obliczyć jej wyznacznik, odwrócić, dodać etc., ale macierz jest przecie zwykłą tablicą dwuwymiarową.

Ale przecież macierz to takie zielone cyferki i literki spadające w dół na czarnym tle...nie?

-looser bracket

lol, co to za koleś? Ja chce z nim zagrać. Luźniejsza drabinka? drabinka luźnych?

 

 

Odnośnik do komentarza

@Keii

Miło to słyszeć :) (czytać ;) ) Zwłaszcza po pamiętnej grupie w Bełchatowie :D

 

Ale przecież macierz to takie zielone cyferki i literki spadające w dół na czarnym tle...nie?

Tak, ale tylko w nerdowskim ujęciu braci Wachowskich.

 

lol, co to za koleś? Ja chce z nim zagrać. Luźniejsza drabinka? drabinka luźnych?

To Velur jak założy luźne spodnie.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Co w ogóle Poznań ma do powiedzenia na ten temat? Ktoś może poinformować Gajdę i Cisa, bo ja to w sumie nie mam z nimi kontaktu.

 

Dzięki tokis za pamięć przyjechałbym ale mam szkołe... ;/ ale next time mam nadzieje że będe mieć wolne ;) każdym razie od 10.02 do - 16.02 mam urlop to może wpadłbyś z Gomezem i Velem do mnie?? na 48h sparów??

Odnośnik do komentarza

Za tą drabinkę Di to powinieneś na dworze przykryty blachą spać i dziękuj swojej kobiecie że zgodziła się przyjechać z tobą bo inaczej tak by było :D

Ty Bażant to możesz znaleźć sobie najbardziej miękki kawałek podłogi i pościelić go sobie nawet kiełbasą xD jak coś upolujesz to tam w kimono pójdziesz xD Dla wszystkich niezorientowanych ul.Piotrkowska to tzw. "Strefa 0" w łodzi - śpiewać będziemy mogli dzień i noc bez przerwy / sąsiadów uprzedzam dzisiaj o zlocie więc się wyniosą na weekend - strefa 0 oznacza że mogę sobie w domu nawet klub z panienkami otworzyć i robić w nim Rockowe koncerty a jedyne co mi mogą zrobić to przyjechać i poprosić żebym ściszył na co zgody wyrażać nie muszę xD.

Wbijaj snaku bez żadnych oporów - tylko obiecaj mi że nie będziesz wpierdalał parówek w flaku xxxD -tylko przygotuj się na ciężką tyrkę i pomoc w ogarnianiu xD .

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...