Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do zlotu to wypadł bardzo fajnie, jedyne co mnie bolało to moja obecna gra. Gram słabiej niż rok temu, lol, kiedy wszyscy idą na przód (no dobra, prócz Di, on gra słabiej niż 2 lata temu xD).

 

Jedni grają ładnie, drudzy grają skutecznie. I ładnie i skutecznie grają tylko skośnoocy. :yes:

Ty jesteś z tych "ładnych" :P , co jest rzadkością na polskiej scenie. Gdybyś zaczął grać skuteczniej to na pewno już nie tak mile dla oka :spox: , więc może i dobrze, bo ktoś w Polsce musi wybijać w walce po CH d/p+2 elektrykiem. :good:

Odnośnik do komentarza
Widzę że ktoś tu próbuje nękać naszą lilXiao...

Nie będzie Bażant pluł nam w twarz.. A co za tym idzie Biru machu Ana na Grubego??

 

Jak tak dalej pójdzie to będę miał imprezę sponsorowaną :P

Pamiętaj że ze mną masz 1wszego beermatcha:p lepiej potrenuj bo znowu wtopisz:P

 

Ps. Masz tyle kasy zeby tak piwa rozdawać??:P

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza
A już dzisiaj (znaczy się jutro) granie u Odyna, także międzymiastowe. Jeszcze nie wiemy z czego będziemy pić, więc możemy narazie ochrzcić do Pyry Cup vol. 1 ;p

Turniej drużynowy:

 

1. Bez Kitu (Krysta [HEI], Alik [sTE], Szyper [DJ])

2. WWW (Di [PAN], Cambion [MAR], Nevan [ANN])

3. Lodzio Miodzio (Krakers [LEE], VHO [XIA?], Guardian [JAC])

 

Warto zaznaczyć, że w rozgrywkach ligowych wygraliśmy z Bez Kitu 3:0 (Di>Krysta, Di>Alik, Di>Szyper), ale że zasady w Poznaniu stanowią tak a nie inaczej, dwie najlepsze drużyny grały jeszcze raz o pierwsze miejsce, w którym to pojedynku przegraliśmy 2:3 (Di>Krysta, Di>Alik, Di<Szyper, Cambion<Szyper, Nevan<Szyper).

Nevan, Cambion - flejmujemy

 

Turniej indywidualny:

 

1. Alik [sTE]

2. Gubu [LEI]

3. Di [PAN]

 

W lidze Alik, Gubu, ja i Szyper mieliśmy po 2 przegrane, ale zgodnie z ilością wygranych walk w finale mieli zagrać Alik i Gubu (walkower, bo Gubu musiał iść), a o 3. miejsce grałem z Szyperem. Nie chciało mu się grać i wygrałem 3:0.

 

 

Zlocik wypadł bardzo dobrze :) Jedyny minus to to, że było więcej Guitar Hero niż Singstara ;)

 

PS. Dla Pandzi warto grać w Tekkena :nonie:

Odnośnik do komentarza

Będzie mi się śnić po nocach ta Twoja pandzia, Di pamiętaj że rachunek od psychologa wędruje do Ciebie :wacko:;)

 

Z Gubu myślę że dogramy ten Finał, a jego Dezercję puszczę w zapomnienie :] (nawet może coś nagramy,o ile ktoś by chciał to oglądać)

Edytowane przez alik
Odnośnik do komentarza
Z Gubu myślę że dogramy ten Finał, a jego Dezercję puszczę w zapomnienie :] (nawet może coś nagramy,o ile ktoś by chciał to oglądać)

 

Z miłą chęcią Alik ale w tym tygodniu będzie trudno - zajęcia, praca i w piątek zjeżdżam do domu 1 raz od micha - ihaaaa trzeba popić z przyjaciółmi i rodzinką :)

A zlot jak najbardziej udany :) Dziękuje Odynowi za miłą gościnę jak zawsze zresztą :) Pozdro for all

Odnośnik do komentarza

Dzięki Odynowi za zorganizowanie pierwszorzędnego grańska oraz wszystkim przybyłym za przybycie :D Naprawdę było mega dobrze. Super Battle oPYRA tradycyjnie niszczyło pod względem emocji towarzyszącym walkom, na turnieju singlowym nie mogłem zostać niestety. Gratsy dla zwycięzców, pozdro 4 ewrybody i do następnego :)

 

VHO [XIA?]

I owszem.

Edytowane przez VHO
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...