Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

AKTUALNA LISTA UCZESTNIKóW WAZOON-CUP'U:

 

Aya Hirayama;)

 

XXX-niebawem będe pewien czy uczestniczy

XXX-niebawem będe pewien czy uczestniczy

XXX-niebawem będe pewien czy uczestniczy

 

Sway-Arena

Cambion-Arena

Raveman-Arena

 

Robson-TCT

 

Gajda-Opole

Cisu-Opole+honorowy TLT

Liberty-Elbląg

Snake

Nevan

Duo-Toruń

Shinji-kun

 

Tokis-TLT

Dante-TLT

Gomez-TLT

Velu-TLT

 

Niestety odpadła nam część osób z poznania ale ta lista osób jest już potwierdzona praktycznie w 100% miejsce gdzie są powstawiane XXX to gracze z najwyższej pułki których jeszcze nie podaje bo ich udział nie jest pewien na 100% ale jestem pewien że część z nich sie zjawi a przynajmniej mam taką nadzieje;)

 

 

Trzeba zrobić liste sprzętu, mój znajomy ma PS3 ale....bez Tekkena , choć pewnie by wzioł

 

PS3:

 

Snake(dzięki stary)

Gajda(thx)

Swayuś(chyba nie będzie problemu?Dzięki za wsparcie ostatnim razem, tym razem będe leprzy;))

Sinji-kun-Dzięki

Tokis TLT-Dobrze że stary kupiłeś teraz te konsole:)

Grześ??????

 

Nie gadałem jeszcze z grzesiem ale mysle ze nie będzie większego problemu, pozatym coś Dantuś sie czai na PS3, wielki szacunek dla naszego kumpla z ekipy który aby ratować sytuacje kupił PS3 , to sie nazywa poswięcenie:)tak trzymaj stary

TV'ki

 

Ja X 3 (duże)

Tokis x 2-3

Dante X 1

 

W razie potrzeby chłopaki z WAWy służą jeszcze kolejnymi TV ale chyba sie i bez tego obejdzie;)(dzięki za życzliwość i całą pomoc chłopaki)

 

PS2

 

ja-X 1

Tokis-X 1

Gomez-X 1

 

PSP+T5DR

 

 

Dante84nf

Gomez

 

też mam DRke ale mi PSP padło więc jak ktoś nie ma Tekkena a ma PSP to niech mówi

 

Przejściówki-

 

Dante84nf

Swayuś

DI

Raveman

 

Każdej osobie za sprzęt ekipa TLT dziękuje

 

Siemka, dzisiaj z ojcem-założycielem łódzkiej sceny(hi Dante) ustaliliśmy troche żeczy na temat zlotu:

 

Jesli wszystko sie potoczy dobrze(a narazie idzie bardzo sprawnie) to powinniśmy mieć ok. 8 stanowisk, postanowiliśmy je podzielić:

 

-4 najleprze stanowiska będą przeznaczone na DR'ke i to na nich będziemy rozgrywać turnieje"główne"

-Aby osoby które odpadną z turniejów nie nudziły sie w czasie rozgrywanych turniejów pozostałe stanowiska będą przeznaczone do freeplaay'i

z czego jedno stanowisko będzie przeznaczone do miniturniejów w inne gry jak np. Soul Calibur, SF ,GGXX...(w razie dużego zainteresowania można dwa

stanowiska postawić na turniej z daną grą)-PISZCIE JAKIE TURNIEJE CHCECIE ZORGANIZOWAĆ, W CO POGRAĆ POZA DR'ką

-między turniejami głównymi (i piciem i ogólną zabawąsmile.gif) stanowiska turniejowe będą oczywiście służyć do freeplayów DR'ki:))

 

 

TURNIEJE GŁÓWNE:

 

-Tekken 5 DR turniej singlowy (przewidywana godz. rozpoczęcia to 14sta, chyba ze ktos pózniej przyjedzie, to poczekamy, liczymy że turniej potrwa ok. 5h-SOBOTA)

 

-Tekken 5 DR-SBO-(rozpoczniemy ok. godzine po turnieju singla, rozegramy tylko pierwszą runde w sobote aby skonczyć w niedziele-konczrnie go w sobote na bombie byłoby głupie i wypaczyłoby wyniki,początek w sobote ok. 20, koniec rundy 1 ok. 21)

 

-DREWNO(turniej rozgrywany mokujinami czyli na luzie 4fun-start ok 30min. po koncu pierwszej rundy SBO w sobote)

 

 

Zasady turniejów:

 

-Tekken 5 DR turniej singlowy :

 

- pierwsza runda 4 grupy po ok.6 osób-3rundy do 3 zwycięstw, 60 sek,100%,wychodzą 4 osoby.

- kolejne rundy DE aż do finału 3rundy do 3 zwycięstw, 60 sek,100%

-WIELKI FINAŁ - do 5 zwycięstw 5 rund, 90 sek., 150%(jesli w finale spotkają sie osoby z których jedna wyszła z DE a została do niej zepchnięta przez

drugiego finaliste to NIE MA ODRABIANIA STRAT)

 

 

-Tekken DR-SBO

 

-Drużyny 4 osobowe.

-Turniej rozgrywany metodą DE

-Każda osoba deklaróje jedną postać, a każda drużyna jedną stałą kolejność zawodników.

-Gramy do jednego wygranego meczu między drużynami,każdy mecz między zawodnikami 2 rundy do 2-óch zwycięstw,60sek. 100%,przegrany zawodnik

odpada,wygrywa drużyna która wyeliminuje wszystkich zawodników przeciwnika

-Finał- Gramy do jednego wygranego meczu między drużynami,każdy mecz między zawodnikami 3 rundy do 2-óch zwycięstw,80sek,120%przegrany zawodnik odpada,wygrywa drużyna która wyeliminuje wszystkich zawodników przeciwnika

 

 

Tekken-Drewno(Pinokio-cup??)

 

-Turniej rozgrywany tylko i wyłącznie Mokujinami,prowadzi Dante,szczeguły wkrótce,pytać sie jego.

 

NAGRODY I WPISOWE:

 

-Wpisowe na zlot 15zł. Płaci każdy, nawet ja.

 

-Nagrody poza Waz00nem za turniej singlowy DR'ki to 10zł i 5zł za SBO od każdej osoby pobrane z wpisowego i podzielone w następujący sposób:

1 miejsce-50% puli z turnieju

2 miejsce-30% puli z turnieju

3 miejsce-20% puli z turnieju

 

-Nagrodą za turniej Drewna funduje Dante(cośtam wymyślił, jakiś smieszny upominek chyba:P)

 

 

PRZYPOMINAM WSZYSKIM ABY W MIARE MOŻLIWOŚCI KAŻDY ZAŁATWIŁ SOBIE JAKIEŚ ŚPIWORY LUB KOCE I ZAOPATRZYŁ SIE W JAKIEŚ ZUPKI CHIŃSKIE LUB COŚ CO SIE NADAJE DO MIKROFALI

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza
Będziemy - ja, Bocian i pewnie Szyper :P

To fajnie fajnie, bo już w sumie porzuciłem nadzieję na zagranie z wami! Ale wszystko będzie git widzę, mimo że brakuje jednak paru osób. Teraz trzeba poczekać znów żeby Velu zaktualizował listę uczestników - ale to nie wcześniej niż od momentu kiedy Karolina mu łaskawie zezwoli skorzystać z laptopa! :) Mam tez nadzieje chłopaki że się nie rozmyślicie po raz kolejny i uda się zagrać z wami w końcu na luzie! Pozdro pozdro, do zobaczenia w piątek czy tam w sobotę!

 

PS. W najbliższym czasie zamieścimy jeszcze informacje odnośnie całej sprawy noclegowania w ŁDZ i swoistej sztuki przetrwania na terenie wroga - to znaczy: ile wziąć kocyków i zupek chińskich oraz gdzie najtańszy browar w okolicy można dostać! :D Proponuje również wypocząć przed zlotem żeby się nikt nie tłumaczył później że mu słabo poszło bo się nie wyspał! :P

Odnośnik do komentarza

AKTUALNA LISTA UCZESTNIKóW WAZOON-CUP'U:

 

Aya Hirayama;)

 

XXX-niebawem będe pewien czy uczestniczy

XXX-niebawem będe pewien czy uczestniczy

XXX-niebawem będe pewien czy uczestniczy

 

Sway-Arena

Cambion-Arena

Raveman-Arena

 

Robson-TCT

Krakers-TCT

Szyper-TCT

Bocian-TCT

 

Gajda-Opole

Cisu-Opole+honorowy TLT

Liberty-Elbląg

Snake

Nevan

Duo-Toruń

Shinji-kun

 

Tokis-TLT

Dante-TLT

Gomez-TLT

Velu-TLT

 

Niestety odpadła nam część osób z poznania ale ta lista osób jest już potwierdzona praktycznie w 100% miejsce gdzie są powstawiane XXX to gracze z najwyższej pułki których jeszcze nie podaje bo ich udział nie jest pewien na 100% ale jestem pewien że część z nich sie zjawi a przynajmniej mam taką nadzieje;)

 

 

Trzeba zrobić liste sprzętu, mój znajomy ma PS3 ale....bez Tekkena , choć pewnie by wzioł

 

PS3:

 

Snake(dzięki stary)

Gajda(thx)

Swayuś(chyba nie będzie problemu?Dzięki za wsparcie ostatnim razem, tym razem będe leprzy;))

Sinji-kun-Dzięki

Tokis TLT-Dobrze że stary kupiłeś teraz te konsole:)

Bocian-TCT

Grześ??????

 

Nie gadałem jeszcze z grzesiem ale mysle ze nie będzie większego problemu, pozatym coś Dantuś sie czai na PS3, wielki szacunek dla naszego kumpla z ekipy który aby ratować sytuacje kupił PS3 , to sie nazywa poswięcenie:)tak trzymaj stary

TV'ki

 

Ja X 3 (duże)

Tokis x 2-3

Dante X 1

 

W razie potrzeby chłopaki z WAWy służą jeszcze kolejnymi TV ale chyba sie i bez tego obejdzie;)(dzięki za życzliwość i całą pomoc chłopaki)

 

PS2

 

ja-X 1

Tokis-X 1

Gomez-X 1

 

PSP+T5DR

 

 

Dante84nf

Gomez

 

też mam DRke ale mi PSP padło więc jak ktoś nie ma Tekkena a ma PSP to niech mówi

 

Przejściówki-

 

Dante84nf

Swayuś

DI

Raveman

 

Każdej osobie za sprzęt ekipa TLT dziękuje

 

Siemka, dzisiaj z ojcem-założycielem łódzkiej sceny(hi Dante) ustaliliśmy troche żeczy na temat zlotu:

 

Jesli wszystko sie potoczy dobrze(a narazie idzie bardzo sprawnie) to powinniśmy mieć ok. 8 stanowisk, postanowiliśmy je podzielić:

 

-4 najleprze stanowiska będą przeznaczone na DR'ke i to na nich będziemy rozgrywać turnieje"główne"

-Aby osoby które odpadną z turniejów nie nudziły sie w czasie rozgrywanych turniejów pozostałe stanowiska będą przeznaczone do freeplaay'i

z czego jedno stanowisko będzie przeznaczone do miniturniejów w inne gry jak np. Soul Calibur, SF ,GGXX...(w razie dużego zainteresowania można dwa

stanowiska postawić na turniej z daną grą)-PISZCIE JAKIE TURNIEJE CHCECIE ZORGANIZOWAĆ, W CO POGRAĆ POZA DR'ką

-między turniejami głównymi (i piciem i ogólną zabawąsmile.gif) stanowiska turniejowe będą oczywiście służyć do freeplayów DR'ki:))

 

 

TURNIEJE GŁÓWNE:

 

-Tekken 5 DR turniej singlowy (przewidywana godz. rozpoczęcia to 14sta, chyba ze ktos pózniej przyjedzie, to poczekamy, liczymy że turniej potrwa ok. 5h-SOBOTA)

 

-Tekken 5 DR-SBO-(rozpoczniemy ok. godzine po turnieju singla, rozegramy tylko pierwszą runde w sobote aby skonczyć w niedziele-konczrnie go w sobote na bombie byłoby głupie i wypaczyłoby wyniki,początek w sobote ok. 20, koniec rundy 1 ok. 21)

 

-DREWNO(turniej rozgrywany mokujinami czyli na luzie 4fun-start ok 30min. po koncu pierwszej rundy SBO w sobote)

 

 

Zasady turniejów:

 

-Tekken 5 DR turniej singlowy :

 

- pierwsza runda 4 grupy po ok.6 osób-3rundy do 3 zwycięstw, 60 sek,100%,wychodzą 4 osoby.

- kolejne rundy DE aż do finału 3rundy do 3 zwycięstw, 60 sek,100%

-WIELKI FINAŁ - do 5 zwycięstw 5 rund, 90 sek., 150%(jesli w finale spotkają sie osoby z których jedna wyszła z DE a została do niej zepchnięta przez

drugiego finaliste to NIE MA ODRABIANIA STRAT)

 

 

-Tekken DR-SBO

 

-Drużyny 4 osobowe.

-Turniej rozgrywany metodą DE

-Każda osoba deklaróje jedną postać, a każda drużyna jedną stałą kolejność zawodników.

-Gramy do jednego wygranego meczu między drużynami,każdy mecz między zawodnikami 2 rundy do 2-óch zwycięstw,60sek. 100%,przegrany zawodnik

odpada,wygrywa drużyna która wyeliminuje wszystkich zawodników przeciwnika

-Finał- Gramy do jednego wygranego meczu między drużynami,każdy mecz między zawodnikami 3 rundy do 2-óch zwycięstw,80sek,120%przegrany zawodnik odpada,wygrywa drużyna która wyeliminuje wszystkich zawodników przeciwnika

 

 

Tekken-Drewno(Pinokio-cup??)

 

-Turniej rozgrywany tylko i wyłącznie Mokujinami,prowadzi Dante,szczeguły wkrótce,pytać sie jego.

 

NAGRODY I WPISOWE:

 

-Wpisowe na zlot 15zł. Płaci każdy, nawet ja.

 

-Nagrody poza Waz00nem za turniej singlowy DR'ki to 10zł i 5zł za SBO od każdej osoby pobrane z wpisowego i podzielone w następujący sposób:

1 miejsce-50% puli z turnieju

2 miejsce-30% puli z turnieju

3 miejsce-20% puli z turnieju

 

-Nagrodą za turniej Drewna funduje Dante(cośtam wymyślił, jakiś smieszny upominek chyba:P)

 

 

PRZYPOMINAM WSZYSKIM ABY W MIARE MOŻLIWOŚCI KAŻDY ZAŁATWIŁ SOBIE JAKIEŚ ŚPIWORY LUB KOCE I ZAOPATRZYŁ SIE W JAKIEŚ ZUPKI CHIŃSKIE LUB COŚ CO SIE NADAJE DO MIKROFALI

Odnośnik do komentarza
Będziemy - ja, Bocian i pewnie Szyper :)

 

No to, to ja rozumiem :D

 

Jeśli chodzi o SBO to Warszawa startuje w takim składzie w jakim przyjedzie :P , ale uważam że drużyny powinny być 3 a nie 4 osobowe :wtf: . Tak sie gra na całym świecie, a Łódź nie jest pod tym względem wyjątkiem, to że jest was akurat 4 to trudno, jeden będzie sędzią. :piwo:

Odnośnik do komentarza

AKTUALNA LISTA UCZESTNIKóW WAZOON-CUP'U:

 

Aya Hirayama;)

Mashter-Kraków/Turbo Czesiek Team:P(TCT)

Boskon-Kraków/Turbo Czesiek Team:P(TCT)

Sway-Arena

Cambion-Arena

Raveman-Arena

XXX-niebawem będe pewien czy uczestniczy

Robson-TCT

Krakers-TCT

Szyper-TCT

Bocian-TCT

Gajda-Opole

Cisu-Opole+honorowy TLT

Liberty-Elbląg

Snake

Nevan

Duo-Toruń

Shinji-kun

Tokis-TLT

Dante-TLT

Gomez-TLT

Velu-TLT

 

Niestety odpadła nam część osób z poznania ale ta lista osób jest już potwierdzona praktycznie w 100% miejsce gdzie są powstawiane XXX to gracze z najwyższej pułki których jeszcze nie podaje bo ich udział nie jest pewien na 100% ale jestem pewien że część z nich sie zjawi a przynajmniej mam taką nadzieje;)

 

 

Trzeba zrobić liste sprzętu, mój znajomy ma PS3 ale....bez Tekkena , choć pewnie by wzioł

 

PS3:

 

Snake(dzięki stary)

Gajda(thx)

Swayuś(chyba nie będzie problemu?Dzięki za wsparcie ostatnim razem, tym razem będe leprzy;))

Sinji-kun-Dzięki

Tokis TLT-Dobrze że stary kupiłeś teraz te konsole:)

Bocian-TCT

Grześ??????

 

Nie gadałem jeszcze z grzesiem ale mysle ze nie będzie większego problemu, pozatym coś Dantuś sie czai na PS3, wielki szacunek dla naszego kumpla z ekipy który aby ratować sytuacje kupił PS3 , to sie nazywa poswięcenie:)tak trzymaj stary

TV'ki

 

Ja X 3 (duże)

Tokis x 2-3

Dante X 1

 

W razie potrzeby chłopaki z WAWy służą jeszcze kolejnymi TV ale chyba sie i bez tego obejdzie;)(dzięki za życzliwość i całą pomoc chłopaki)

 

PS2

 

ja-X 1

Tokis-X 1

Gomez-X 1

 

PSP+T5DR

 

 

Dante84nf

Gomez

 

też mam DRke ale mi PSP padło więc jak ktoś nie ma Tekkena a ma PSP to niech mówi

 

Przejściówki-

 

Dante84nf

Swayuś

DI

Raveman

 

Każdej osobie za sprzęt ekipa TLT dziękuje

 

Siemka, dzisiaj z ojcem-założycielem łódzkiej sceny(hi Dante) ustaliliśmy troche żeczy na temat zlotu:

 

Jesli wszystko sie potoczy dobrze(a narazie idzie bardzo sprawnie) to powinniśmy mieć ok. 8 stanowisk, postanowiliśmy je podzielić:

 

-4 najleprze stanowiska będą przeznaczone na DR'ke i to na nich będziemy rozgrywać turnieje"główne"

-Aby osoby które odpadną z turniejów nie nudziły sie w czasie rozgrywanych turniejów pozostałe stanowiska będą przeznaczone do freeplaay'i

z czego jedno stanowisko będzie przeznaczone do miniturniejów w inne gry jak np. Soul Calibur, SF ,GGXX...(w razie dużego zainteresowania można dwa

stanowiska postawić na turniej z daną grą)-PISZCIE JAKIE TURNIEJE CHCECIE ZORGANIZOWAĆ, W CO POGRAĆ POZA DR'ką

-między turniejami głównymi (i piciem i ogólną zabawąsmile.gif) stanowiska turniejowe będą oczywiście służyć do freeplayów DR'ki:))

 

 

TURNIEJE GŁÓWNE:

 

-Tekken 5 DR turniej singlowy (przewidywana godz. rozpoczęcia to 14sta, chyba ze ktos pózniej przyjedzie, to poczekamy, liczymy że turniej potrwa ok. 5h-SOBOTA)

 

-Tekken 5 DR-SBO-(rozpoczniemy ok. godzine po turnieju singla, rozegramy tylko pierwszą runde w sobote aby skonczyć w niedziele-konczrnie go w sobote na bombie byłoby głupie i wypaczyłoby wyniki,początek w sobote ok. 20, koniec rundy 1 ok. 21)

 

-DREWNO(turniej rozgrywany mokujinami czyli na luzie 4fun-start ok 30min. po koncu pierwszej rundy SBO w sobote)

 

 

Zasady turniejów:

 

-Tekken 5 DR turniej singlowy :

 

- pierwsza runda 4 grupy po ok.6 osób-3rundy do 3 zwycięstw, 60 sek,100%,wychodzą 4 osoby.

- kolejne rundy DE aż do finału 3rundy do 3 zwycięstw, 60 sek,100%

-WIELKI FINAŁ - do 5 zwycięstw 5 rund, 90 sek., 150%(jesli w finale spotkają sie osoby z których jedna wyszła z DE a została do niej zepchnięta przez

drugiego finaliste to NIE MA ODRABIANIA STRAT)

 

 

-Tekken DR-SBO

 

-Drużyny 4 osobowe.

-Turniej rozgrywany metodą DE

-Każda osoba deklaróje jedną postać, a każda drużyna jedną stałą kolejność zawodników.

-Gramy do jednego wygranego meczu między drużynami,każdy mecz między zawodnikami 2 rundy do 2-óch zwycięstw,60sek. 100%,przegrany zawodnik

odpada,wygrywa drużyna która wyeliminuje wszystkich zawodników przeciwnika

-Finał- Gramy do jednego wygranego meczu między drużynami,każdy mecz między zawodnikami 3 rundy do 2-óch zwycięstw,80sek,120%przegrany zawodnik odpada,wygrywa drużyna która wyeliminuje wszystkich zawodników przeciwnika

 

 

Tekken-Drewno(Pinokio-cup??)

 

-Turniej rozgrywany tylko i wyłącznie Mokujinami,prowadzi Dante,szczeguły wkrótce,pytać sie jego.

 

NAGRODY I WPISOWE:

 

-Wpisowe na zlot 15zł. Płaci każdy, nawet ja.

 

-Nagrody poza Waz00nem za turniej singlowy DR'ki to 10zł i 5zł za SBO od każdej osoby pobrane z wpisowego i podzielone w następujący sposób:

1 miejsce-50% puli z turnieju

2 miejsce-30% puli z turnieju

3 miejsce-20% puli z turnieju

 

-Nagrodą za turniej Drewna funduje Dante(cośtam wymyślił, jakiś smieszny upominek chyba:P)

 

 

PRZYPOMINAM WSZYSKIM ABY W MIARE MOŻLIWOŚCI KAŻDY ZAŁATWIŁ SOBIE JAKIEŚ ŚPIWORY LUB KOCE I ZAOPATRZYŁ SIE W JAKIEŚ ZUPKI CHIŃSKIE LUB COŚ CO SIE NADAJE DO MIKROFALI

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza

No no, wreszcie ziomki z Łodzi coś wykombinowali :P

Fajnie będzie wrócić na "stare śmieci".

 

W najbliższym czasie zamieścimy jeszcze informacje odnośnie całej sprawy noclegowania w ŁDZ i swoistej sztuki przetrwania na terenie wroga

Ja akurat mimo, że przyjeżdzam z Poznania to nie traktuję Łodzi jako teren wroga :D

 

Robson jest bardziej nasz nisz wasz:P

Z chęcią przyjmiemy wyzwanie Poznania!!!;)

Robson jest z TcT mimo i nie jest bardziej ich czy nasz, jest swój własny ;)
Ależ Panowie ;);)

 

 

Mi chodzi o to żebym porypał Robsona i Szypera

:waah:

Nie spodziewaj się nie wiadamo czego jeśli chodzi o mnie. Oficjalnie oświadczam, że na WoWa poświęcam więcej czasu niż na sen... więc :P

 

zrobiłem mapke dojścia z dworca FABRYCZNEGO jak ktoś chce to niech mówi

Spox. Jadac z Poznania wysiada się na dworcu Kaliskim (blisko chaty Dantego). Jak ktoś jedzie z zachodu do Łodzi to ląduje na tym dworcu. Jak tak się stanie to ładujcie się w tramwaj nr 12 to dojedziecie na dworzec Fabryczny.

 

Niezły pomysł z turniejem Mokujinami, będą jaja.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
No no, wreszcie ziomki z Łodzi coś wykombinowali :)

Fajnie będzie wrócić na "stare śmieci".

 

W najbliższym czasie zamieścimy jeszcze informacje odnośnie całej sprawy noclegowania w ŁDZ i swoistej sztuki przetrwania na terenie wroga

Ja akurat mimo, że przyjeżdzam z Poznania to nie traktuję Łodzi jako teren wroga ;)

 

Robson jest bardziej nasz nisz wasz:P

Z chęcią przyjmiemy wyzwanie Poznania!!!;)

Robson jest z TcT mimo i nie jest bardziej ich czy nasz, jest swój własny :lol:
Ależ Panowie :rolleyes::ninja:

 

 

Mi chodzi o to żebym porypał Robsona i Szypera

:waah:

Nie spodziewaj się nie wiadamo czego jeśli chodzi o mnie. Oficjalnie oświadczam, że na WoWa poświęcam więcej czasu niż na sen... więc :whistling:

 

zrobiłem mapke dojścia z dworca FABRYCZNEGO jak ktoś chce to niech mówi

Spox. Jadac z Poznania wysiada się na dworcu Kaliskim (blisko chaty Dantego). Jak ktoś jedzie z zachodu do Łodzi to ląduje na tym dworcu. Jak tak się stanie to ładujcie się w tramwaj nr 12 to dojedziecie na dworzec Fabryczny.

 

Niezły pomysł z turniejem Mokujinami, będą jaja.

Pozdro.

Mysle że ty nie jesteś swój własny tylko swojej Julii(nie tej mattowej) dobrze że wpadniesz:)bo nie graliśmy już z tysiąc lat, a ostatnio mi skopałeś zad...tym razem nie będzie tak łatwo:) zobaczymy robi czy dalej jesteś jedynym gosciem na poziomie z łódzkiego;)-to nie wyzwanie, tylko zaproszenie na pićie, śpiewanie,granie i miłą zabawe(tylko przy okazji postaram sie zrewanżować;))

FAJNIE ZE WPADNIESZ A KIEDY Z TWOJą ZONą DO NAS WPADNIECIE??

Odnośnik do komentarza
Tey a moze by tak zrobic to granko po turnnieju w Belchatowie?

po pierwsze primo jest blisko

po drugie primo wyskoa frekfencja gwarantowana :rolleyes:

 

Co Wy na to ?

U mnie też będzie turniej, pozatym widać gray że nie jesteś w temacie :whistling: To ludzie chcieli ten termin:) pozatym ja już mam wolne a w bełchatowie sie też spotkamy, może i afterparty też sie zrobi:)

 

 

POPODPISUJCIE SOBIE SWOJE PADY I MEMORKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza
Mogę być sędzią :whistling: mnie tam Sbo nie jara

Ja nie muszę grać - jak mówiłem, moja mama ma imieniny i raczej na walkach teamowych sie nie pojawie. Ale wrócę na afterparty - Singstar tego dnia obowiązkowo!

 

POPODPISUJCIE SOBIE SWOJE PADY I MEMORKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I PS3! :rolleyes:

 

Pozwolę sobie na mały offtop, bo mi sie nie chcę szukać na innych forach :ninja: - kupiłem parę dni temu PS3 i chcę zaciągnąć Tekkena. Słyszałem coś że trza ssać wersję US, bo jest w 60 HZ - czy to prawda? I w jaki sposób ewentualnie to zrobić? I na zakończenie - przymknijcie oko że jestem noob jakich mało - czemu gracie wszyscy na padach z PS2 a nie na SixAxisach?

 

Byłbym wdzięczny za czyjąś szybką odpowiedź, gdyż mógłbym użyczyć wtedy swego PS3 na zlocie!

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza
Pozwolę sobie na mały offtop, bo mi sie nie chcę szukać na innych forach :whistling: - kupiłem parę dni temu PS3 i chcę zaciągnąć Tekkena. Słyszałem coś że trza ssać wersję US, bo jest w 60 HZ - czy to prawda? I w jaki sposób ewentualnie to zrobić? I na zakończenie - przymknijcie oko że jestem noob jakich mało - czemu gracie wszyscy na padach z PS2 a nie na SixAxisach?

 

Byłbym wdzięczny za czyjąś szybką odpowiedź, gdyż mógłbym użyczyć wtedy swego PS3 na zlocie!

 

Pozdrawiam!

 

Więc...z tą wersją US to niestety prawda,inne wersje są w 50Hz i okropnie się gra (sam to już przerabiałem -_-),ściągnąć możesz na kilka sposobów: 1. zakładasz nowe konto i rejestrujesz się na Pstore(US),kupujesz kartą kredytową grę no i pobierasz ;(słyszałem że działają też inne karty np.Mbanku,ale czy to prawda...to nie wiem ) 2. opcja to pogadanie z kimś czy nie użyczył by swojego konta abyś mógł zassać DR'kę, ja bym Ci chętnie użyczył ale niestety też ściągałem od kogoś ;/ale jeszcze coś w tej sprawie pomyślę :rolleyes:,dużo osób jest przyzwyczajonych do swoich padów,krzyżak jest inny,plastik,waga i takie tam duperelki do których ludzie sie przyzwyczajają.

 

P.S. zapomniałbym o jednej ważnej rzeczy,jeżeli będziesz już miał ściągniętego DR'a to za żadne skarby nie usuwaj konta z którego gra była ściągana,jeśli byś to zrobił to na innym koncie będziesz miał brak autoryzacji do danej gry.

Edytowane przez Pitrex
Odnośnik do komentarza
Mi chodzi o to żebym porypał Robsona i Szypera

:waah:

Nie spodziewaj się nie wiadamo czego jeśli chodzi o mnie. Oficjalnie oświadczam, że na WoWa poświęcam więcej czasu niż na sen... więc :whistling:

 

Kolejna ofiara WoWa . . . WoW z kolejnego porządnego obywatela zrobił Nolife-a.

 

AKTUALNA LISTA UCZESTNIKóW WAZOON-CUP'U:

 

 

Mashter-Kraków/Turbo Czesiek Team:P(TCT)

Boskon-Kraków/Turbo Czesiek Team:P(TCT)

 

No nareszcie . . .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...