Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w nocy po 100 probach polaczenia w koncu zalogowalem ale po utworzeniu postaci bylo tylko napisane 0level i brak owego chara wyzej. I nie szlo wlaczyc gry bo jakis blad byl. Dzis rano na 2 min wlaczylem gre i bylo wszystko ok. Pozniej chcialem pograc i mialem jakis inny blad i nie szlo. Teraz sprawdzilem i ku,rwa jeszcze jakies inne bledy wyskakuja ;/ A moglem rano chociaz jednego mobka ubic jak mialem okazje

Odnośnik do komentarza

Nabiłem 12 lv bogdanem i coż...

 

Beta bardzo krótka.

W sumie gierka nie pokazała za wiele, ale jako staremu fanowi diablo gra się dobrze. Ale czy ją kupię na premierę?? raczej nie.

Kończysz ją na 9 lvl. a potem dylko dołączasz do ludzi na ostatnim queście by grindować na bossie i tyle. Mam 2lv craftingu, ale przedmioty sa od 15lvl, więc fail. Wieczorkiem jeszcze pykne by wymaxowac barba i jutro sobie wizardem zagram - to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza

Dobre... "Diablo III servers are full... QUEUE". Kolejkowac sie aby w przyszlosci grac w gre SP... hahahahhahahahaha.

Mistrzowstwo swiata bedzie cos czuje :P. Niech mi sie powtorzy opcja, ze net padnie na parenascie godzin... to sie nagram w SP lol.

Widze, ze normal creepy ponerfili rowniez. Eh. A gadki "pograc na inferno/hell" mam w (pipi)e. Nie lubie grac w to samo po raz Nty, gdzie roznica jest to ze cos troche ciezszego jest, mam to juz w WoWie i jest to beznadziejne oraz nudne.

Odnośnik do komentarza
...ale ja nie zamierzam się przez X czasu męczyć z nudą, by gra nabrała rumieńców dopiero po jakimś czasie. Bety miałem dość na poziomie 5. Wątpię bym dotrwał do 30 tylko po to by dopiero wtedy zacząć czerpać przyjemność z rozgrywki.
o ironio, pamiętasz co pisałeś o LoL?

Pamiętam doskonale, lecz nie przypominam sobie bym narzekał, że gra jest tak łatwa, że się w ekran nie muszę patrzeć. Możesz mi zacytować moje słowa na ten temat? Bo Wydaje mi się, że raczej nic takiego nie mówiłem.

 

 

 

 

Beta bardzo krótka.

Beta wyszła we wrześniu. W grudniu miała być premiera. Stąd jej rozmiar.

Ja prawdę mówiąc nie bardzo rozumiem jak można grać w tę betę (5 klas * 2h grania) przez tyle miesięcy. A są ludzie którzy grają od samego początku po dziś dzień.

Odnośnik do komentarza
Pamiętam doskonale, lecz nie przypominam sobie bym narzekał, że gra jest tak łatwa, że się w ekran nie muszę patrzeć. Możesz mi zacytować moje słowa na ten temat? Bo Wydaje mi się, że raczej nic takiego nie mówiłem.
nie ma znaczenia powód dla którego gra odrzuca (LoL jest nudny i wtórny, DIII na początku jest za proste); chodzi o to, że w jednej grze zmuszanie się do grania jest dla Ciebie ok i "taki już urok gry" podczas gdy w drugiej jest już argumentem, który dyskwalifikuje daną pozycję.

 

a cytować nie będę, bo ktoś wyczyścił wątek w temacie

 

 

Beta bardzo krótka.

bo miała na celu sprawdzenie błędów w silniku a Blizzard wie, że ludzie będą ją męczyć do upadłego. Tak samo jak beta-testerzy robią daną operację setki razy sprawdzając wszystkie opcje wykonania tak samo tutaj ludzie grindowali to samo, bo Blizzard udostępnił tylko fragment. Gdyby dali np. cały pierwszy akt i 25lvl to pole do testów by się znacząco rozrosło.

 

 

a narzekanie na BETĘ jest śmieszne - pamiętacie jak wyglądała beta Battlefield 3? Zapadanie się pod ziemię, dżdżownica, ustawienia ultra, które w rzeczywistości nie były nawet ustawieniami high etc. Naprawdę myślicie, że produkt finalny będzie wyglądał gorzej niż Starcraft 2?

Odnośnik do komentarza

pogralem i... gra niczym wielkim sie nie wyroznia na tle takiego chocby Torchlight ... grafizcnie podobnie, a diablo 3 na moim biednym laptopie zmula okropnie (zintegrowana grafika <3)... nic do diablo nie mam, ale nawet juz 2 czesc mnie nie wciagnela (kupilem 2 lata temu, do dzis nie ukonczylem), ot, gra na nudne wieczory kiedy nie ma co sie robic ;)

Odnośnik do komentarza

The open beta has begun and we've been extremely successful in that we've already managed to break a few things. We've capped the open beta concurrency until we can resolve some stability and service issues, and until it's resolved you will likely see an Error 37 when attempting to log in.

  • Error 12 - This is an error we're still investigating but you can workaround it by simply changing your Battle.net account password to force your account information to refresh. Once changed you can change it back.
  • Error 3003 - Click Options, under Account change your region to The Americas. The open beta is only being held on US hardware.
  • Error 315300 - If you're sure you're typing your correct account information, check to ensure no additional spaces were added before or after your email address. If that doesn't work try a completely wrong account name and wrong password, error, and then again try your correct Battle.net account email and password.
  • Error 24000 - Once logged in you may run into this error when attempting to start a game. We're aware and are working to resolve it as quickly as possible.
  • Gray login button - You need to use your Battle.net email address as your account name. Your BattleTag is a nickname, not your account name.
  • Updating Setup Files - If you're stuck on "Updating Setup Files" try these troubleshooting steps.
  • Crashes - For any crashes please visit the Technical Support forum

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W sumie trochę juz wiecej pogralem, feeling gry fajny, fajnie sie expi itp ale w pewnym momencie zaczalem z kumplem rozkminiac nad idea multi w tej grze. Pokoj do max 4 graczy, takze mozna to nazwac bardziej co-op przez online, to juz w d2 mozna bylo grac do 8 graczy. Zastanawiam sie co mnie przyciagnie do D3 oprocz grindowania na bossach by znalezc lepszy itemek a potem szybkie pvp na arenie dla max 4 osob? Czy to nie brzmi smiesznie? Na tym cala gra ma sie opierac? To warto przejsc tylko singla i dowidzenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

aj tam biadolicie, na poczatku każda gra bllizarda jest troche niedorozwinięta, ale z kolejnymi paczami/dodatkami gra dostaje pazur, co było z diablo 2 a dodatkiem? w diablo 2 dodali system run,nowe itemki, najlepszą lokacje do grindowania, co wywróciło podstawową wersję gry do góry nogami, blizzardowi nie opłaca sie wydawać idealnego produktu odrazu, po paczu/ dodatku dadzą wiecej playerów do grania moze inny system skilli (jak to miało miejsce kilka razy w wow-ie) widać ze kombinują w mechanice gry, świadczy o tym chociażby wykastrowanie z pvp.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

brawo dla kapitana oczywistego, wylewacie żale, ze gra jest nudna, ma kiepską mechanikę itd taka gadka jest zawsze odkąd wychodzi jakaś gra typu rpg/mmo, że nie ma tego, tamtego. LUDZIE takie są czasy, najpierw wydaje się tytuł poźniej sie go łata, czy to battlefield, skyrim, czy inna gra, zawsze na poczatku mimo ze gra jest dobra, brakuje jej czegoś potem paczami/dodatkami gra jest szlifowana. Przy diablo 3 jestem spokojny bo gra będzie miała długą żywotność w porównaniu z takim battlefieldem (wyjdzie nowy cod/battlefield i wszyscy sie przerzucą na inną gierkę) a diablo będzie dopieszczane (mam taką nadzieje) do czasu wyjścia kolejnego diablo/ lub konkurencyjnego tytułu w swoim gatunku, którego narazie nie widac na horyzoncie i wątpie by jakiś tytuł przebił diablo (torchlight? pfff) nie opłaca sie wydawcy wydawać 100% za(pipi)istego tytułu, a lepiej wydać 90% produktu i co kilka miesięcy dodawac te 1% by ludzie sie pałowali i dobić do tych 100%.

 

Nawet nie powinienem porównywac Diablo 3 do diablo 2, czas od wydania tych dwóch gier to lata swietlne, wtedy były inne piorytety u wydawców, kiedyś liczył się hajs teraz liczy się jak największy $$$ serio myślicie że Pana Stasia Kowalskiego, będzie interesować to że w gierce w którą gra raz na dwa tygodnie po godzince, na starcie nie ma pvp? czy został wywalony system runów? a pewnie później zostanie w którymś paczu ta opcja będzie dodana za free i bedzie się tym jarał? na hardcorach sie nie zarabia, tylko na Panach Stasiach, co z tego że jeden "ogarnięty" gracz nie kupi diablo 3, skoro za niego gre kupi 10 casuali, bo zobaczy reklame w telewizji/gazetce.

 

poza tym blizzard Activision oni rznięcie ludzi z kasy osiągneli do poziomu grandmaster.

Odnośnik do komentarza

beta zakończona każdą postacią. wnioski? Początkowo planowałem zacząć grę sosą aby mieć podstawową postać do zbierania itemów ale po tym jak zagrałem barbem (jako ostatnim, bo już za czasów DII nie przepadałem za surowym melee) zmieniłem priorytety - ta postać to czysty fun; wskakuje się w grupę potworów i za każdym razem ta sama akcja - stun, lmb do załadowania, rmb do rozładowania i tak w kółko. 2x baba + monk i Król nawet nie zszedł ze swojego piedestału.

 

Nie wiem co ludzie widzą w DH - nie ma ataków obszarowych a sama walka ogranicza się do supportu; nie wyobrażam sobie gry 4x DH.

 

Monk niby fajny ale nie czuć tej mocy co u barba. Dobry jako tank ale brakuje mu na starcie jakichś stunów i nie ma szans na ucieczkę (barb ma skok).

 

Witch Doctor to powtówka z nekromanty - trzeba lubieć styl gry gdzie stoi się z tyłu, draopie po jajkach i czeka aż miniony wszystko załatwią. Prawdopodobnie, tak samo jak z nekromantą, będzie to moja ostatnia postać... no chyba, że będzie jakiś dobry build, który nie opiera się na chowańcach.

Odnośnik do komentarza

oj masz slaba wyobraznie.

 

a gra sie milion razy fajniej gdy nie robisz bezmyslnie tego samego schematu co moba tylko dostosowujesz sie do sytuacji decydujac czy zostawic trapa, kitowac, spalic cale hatered. wlasnie to uczucie ze nie jest op broken klasa jest najwieksza zaleta dh i najwiekszym minusem barba w moim odczuciem. (cos jak mariny ze stimem w sc2)

 

zawiodlem sie tylko na witch doctorze. rzucanie tymi pajakami to jakis joke.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...