Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

teraz jest nowy trend, jak Raptor napisał, jak coś jest limitowane to ma byc limitowane, na konsolach pierwszy ten trend wprowadził Microsoft obcinając limitki Gearsów 3 i forzy 4 dokładnie była taka sama sytuacja jak z diablo 3 teraz (z dnia na dzień wszystko walnęło) i potem cyrki na allegro z cenami kolekcjonerek. tez tego nie rozumiem zbytnio, ale co zrobic.

Odnośnik do komentarza

Robienie gier to czysty biznes i nikt tego nie robi po to by Jasiu Kowalski miał przyjemność na zimowe wieczory.

Obcinając ilość EK Blizz dobrowolnie zmniejsza sobie dochód jaki mogli by śmiało wycisnąć z graczy. Ja nie mówię, ze mają zrobić 10 mln EK etc, ale wyraźnie widać, że się zdecydowanie przeliczyli w swoich kalkulacjach.

 

 

A dwa, Rapek:

Jaka firma, bo nie załapałem aluzji, pardon.

Odnośnik do komentarza

@up

Go Go Power Rangers!

 

Strasznie to patetyczne. Jeśli takimi animacjami Blizz chce zachęcić ludków do gry, to chyba niezbyt im się to udało, gdyż jeszcze bardziej teraz uważam, że do czynienia mamy z naiwną i oklepaną bajeczką.

 

Jak tak dalej pójdzie, to w Diablo 4 głównym przeciwnikiem będą wściekłe krowy z sekretnych poziomów poprzedników... Im pewnie też wymyślą jakiś "poważny" filmik ze stosownym backstory.

Odnośnik do komentarza

wydaje ci sie ze chcieli kogos zachecic filmikiem ktory trzeba bylo unlockowac na stronce? to ma byc jakas nagroda dla tych co nie trzeba zachecac a nie kolejna reklama. i o dziwo na forach tematycznych ludziom sie podobalo i jeszcze bardziej czekaja na 15 bo ich ciekawi jak sie skonczy ta naiwna i oklepana bajeczka (star wars stara trylogia tez nia byla, so what?)

Odnośnik do komentarza
kupilem gre przez stronke blizzarda.

Powiedz mi, że mieszkasz poza Polską, bo inaczej nie bardzo zrozumiem, czemu zapłaciłeś za grę jakieś 250 zł ;)

 

 

A co do Instalki, hmmm...

Nie wiem jak to się ma przy kupnie z Blizz Store, ale gry nie da się zainstalować teraz jeszcze. dopiero 14. Więc już sam fakt, ze odpala się jest dziwny O.o

Odnośnik do komentarza

Wskazówki od Blizzard dotyczące premiery:

As we near Diablo III’s long-awaited May 15 launch date, we have some additional details to share on what to expect, how to prepare, and when you’ll be able to begin installing and playing.

Digital Presale Download

If you’ve purchased a digital copy you can begin downloading your client right now, and we highly encourage you to do so. We also have a Diablo III presale visual guide available that may be helpful. As it may take you some time to download the full game, it’s best that you begin early. This may afford you additional time to troubleshoot any downloader or installer issues you may encounter.

Early Install

We will be unlocking the game’s installer at 8:01 a.m. PDT on May 14. This will allow you to begin installing the game, troubleshoot any issues you run into, download and install the launch day 1.0.1 patch, and be ready to play as soon as the servers come online.

 

kupilem gre przez stronke blizzarda.

Powiedz mi, że mieszkasz poza Polską, bo inaczej nie bardzo zrozumiem, czemu zapłaciłeś za grę jakieś 250 zł ;)

Miał fantazję, to kupił. Że zmarnował 90 zł jego sprawa. Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

mieszkam poza Polska i po tych paru latach normalnego zycia zmienia sie mentalnosc. kupuje ro co mi sie podoba i nie zwracam uwagi na roznice przy takiej drobnostce jak gra;) taki maly OT. zwrocilem wlasnie na to uwage jak bylem w PL. ludzie pierwsze co to patrza na cene a dopiero pozniej na dalsze szczegoly. oki sprawdze instalke moze z innych zrodel.

 

(null)

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

@danielskii

Ale nie próbuj instalek bo ŻADNA nie ma prawa działać przed 14 maja (wywala, że Diablo has not launched yet)!

Możesz je ściągnąć na dysk, ale uruchomisz dopiero 14, a grać da się od 15 maja, od 0:01 w nocy (+jakieś 2h nim serwery się ustabilizują pewnie xD)

 

Ja samego instalatora ściągałem z linków które Shankor dawał chyba w kwietniu, a cytował swego posta jakieś 2-3 strony temu.

 

 

@Shakira

Się nie czepiaj już :P

Dla Polaka żyjącego w polskich realiach finansowych 60 Euro to spore przepłacenie. Dla kogoś kto żyje w bardziej ludzkich warunkach, nie jest to aż tak wielka różnica. Ja czy Ty będziemy sprawdzali kilka ofert by nie płacić 170 zł a np 159 zł, koledze to pewnie wisi :)

Podejrzewam, że i tak by zapłacił więcej niż my, nawet gdyby poszperał w necie.... tyle, że niektórzy cenią sobie czas bardziej niż te drobne różnice, bo mogą sobie na to pozwolić i jak by mnie było stać na to, to sam bym tak robił. Login na BNet, kilka kliknięć mychą i gotowe, a nie szperał po necie kilka dni/tygodni, by zaoszczędzić parę złotych. Ja kolegę totalnie rozumiem i cieszę się, bo po powyższym wnioskuję, że nie kupuje gier z drugiej ręki (co mnie niemiłosiernie w(pipi)ia, prawdę mówiąc - ale to tak offtopem) :)

Odnośnik do komentarza

hej mam problem z instalka d3. kupilem gre przez stronke blizzarda. sciagnalem i odpalilem installer. wybralem wersje EN-GB i za kazdym razem przerywa mi instalke okolo 90%. poprostu instalka sie wylacza. jakies porady?

 

(null)

Ale chłopak ma problem ze ściągnięciem plików przez launcher, a nie z instalacją. Jeśli nie działają porady ze strony Blizzarda, to proponuję zwrócić się do supportu. Albo spróbować usunąć wszystko i ściągać od nowa. Po ściągnięciu plików one są jeszcze wypakowywane, więc może masz za mało miejsca na dysku albo coś. Ewentualnie jeśli nic nie pomoże, to pożycz od kogoś płytkę i zainstaluj z DVD :P

 

PS. O co chodzi z tym

(null)
? Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Byłem dziś na miasteczku studenckim na grilu i każdy znajomy sie jara tą premierą, masakra jakaś, wszyscy chcą grąc a dziewczyny tylko załamuja ręce. Dowiedziałem sie też przy okazji, że w Polsce organizowane są nocne premiery. Wybiera sie ktoś ? ja sie chyba przejde na krakowski rynek pod empk, pare piw do kieszeni i będzie wesoło.

Odnośnik do komentarza

W internecie można już znaleźć spojlery. Niektórzy dorwali się już do EK na których jest płytka z wszystkimi filmikami z gry, które wszystko zdradzają.

 

Na szczęście nic wielkiego nie zobaczyłem, uffff.

Mam to szczęście, że osobiście mam totalnie wyjechane na wszelakie spoilery i w żaden sposób nie psują mi one zabawy - wręcz przeciwnie - znanie ich podsyca moją ciekawość :)

 

Np kumpel który poleca mi jakiś serial. Oglądam sobie pierwszy sezon, jest ok, podoba mi się. To wtedy go proszę o jakiś spoiler. Rzuca mi czymś ala "Na 2 odcinki przed końcem S02 ginie postać X" - i ja automatycznie nie mogę się doczekać tej chwili i potrafię przelecieć cały sezon w jeden dzień tylko po to by dojść do tej wyczekiwanej chwili :)

Odnośnik do komentarza

bez sensu. Tracisz to co najlepsze, czyli ciekawość i takie uderzenie w trakcie nagłego zwrotu akcji :<

Potrafiłem się nie raz zniechęcić do czegoś, odpuścić w połowie etc.... po czym kumpel powiedział mi jakiś spoiler z końca gry/końca jakiegoś sezonu - następnego dnia od rana zasiadałem do porzuconej produkcji z wypiekami na twarzy.

 

"Bez sensu" jest wypowiadanie się na temat czyjegoś gustu, bo dla każdego "to co najlepsze" oznaczać może coś innego ;)

 

 

 

 

[EDIT]

Nie ma to jak zarwać nockę i poznać większość story z D3.

Co ciekawe.... masa ludzi się spodziewała wielu rzeczy i wcale zaskoczeni nie byli.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...