Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

mam pytanie: znalazłem u kupca za 100 000szt złota "dzwonek wirta" wiadomo co to robi? dzwonek podobny jest do tego co krówki mają na szyjach, a przy loadingach w grze pojawiają się pro tipy typu: krowi poziom nie istnieje. czyżby pierwszy easter egg? :D

Odnośnik do komentarza

Ja gram od 11:00, bez pośpiechu, z przerwami na kanapkę, obiad, spacer z psem, zwiedzam 100% map, czytam/słucham wszystkiego, bawię się skillami (wniosek taki, zę wszelakie buildy na Calcu sprzed premiery to o kant dupy można rozbić, bo rzeczywistośc wprowadza ostre korekty)... i jeszcze nie skończyłem pierwszego aktu.

 

 

[EDIT]

Jest 23:40 - skończyłem Act 1.... po około 12 h :)

 

 

 

 

PS:

Nie wiem gdzieście kupowali grę, ale i mnie i koledze działa normalnie cały dzień, a każdy z nas robił kilka relogów już :P

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Mi działa też cały czas w sumie, raz tylko wyrzuciło (z godzinę czy dwie temu). Filmik między 1 a 2 aktem - masakra o0 I grafika w drugim akcie wyraźnie lepsza niż w pierwszym dzięki innemu stylowi - wszystko wygląda jak namalowane. I stopień trudności w górę idzie tak jak i w D2. 1 akt to tutorial, w drugim trzeba już uważać ;]

Odnośnik do komentarza
jak mówicie że recenzje krytyków o kant dupy można wsadzić, a ja ich broniłem tak uważam, że opinie normalnych użytkowników można wsadzić o kant dupy i praktycznie nigdy się nie sugeruje tym co sądzą użytkownicy/gracze. Macie tego dowód
Z tym, że to nie są normalni użytkownicy, tylko 4chanowcy i temu podobni, którzy celowo się zmówili i zaniżają oceny.

 

Jeśli cokolwiek można sobie darować, to cały ten serwis i ideę ocen zbiorowych - zarówno krytyków, jak i "graczy". Osobiście sugeruję umiejętność logicznego myślenia i łączenia faktów, najlepiej z różnych źródeł i materiałów. No chyba, ze naprawdę nadal ludki dziś są skłonne z klapkami na oczach wierzyć jednemu konkretnemu serwisowi/recenzentowi/forumowiczowi. No ale niestety, to tak nie działa. Gusta i guściki nie idą ze sobą w parze i samemu należy ocenić, co komu będzie odpowiadało.

 

I tak po styczności z betą uważam, że D3 to przereklamowany i monotonny slasher z debilnym DRMem. No ale jak widać jestem w mniejszości. ;)

 

EDIT:

Cześć stoodio! Już myślałem ostatnio, że mnie polubiłeś - tak dawno żadnego minusa od Ciebie nie zarobiłem :*

Szkoda tylko, że napisanie posta z ewentualnymi kontrargumentami nadal Cię przerasta...

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gusta i guściki nie idą ze sobą w parze i samemu należy ocenić, co komu będzie odpowiadało.

Dokładnie to!

To ze komuś coś nie pasuje, że jest gorsze etc.

Najlepszą recenzję jaką mogę dostać to recenzja kumpla jednego, bo nasz gust pokrywa się w 95%. Czy to gra, czy film, czy serial.

 

A jak na takie coś nie można liczyć, to obadać screeny, gameplay na YT i wyciągnąć wnioski samemu - 100 razy lepsze to niż sugerowanie się recenzją kogoś. Tym bardziej, że KAŻDY serwis/pismo w mniejszym lub większym stopniu naciąga oceny, by się wpasować w otoczenie, bo inaczej mogą stracić jakieś benefity.

Odnośnik do komentarza

W takim razie, skoro są gusta i guściki, to w moim guście są gry (i nie tylko - muzyka, filmy), które są dobrze oceniane przez krytyków i mam nadzieję, że nie uważasz mnie przez to za jakiegoś ułomnego czy coś. Po prostu czuję szacunek do krytyków, bo może niektórzy robią to na odwal, tak niektórzy naprawdę się do swojej pracy przykładają i starają się dogłębnie przeanalizować dany produkt, żeby w końcu można było jakąś sensowną ocenę wystawić. Ogólnie dzięki krytykom i ich ocenom poznałem wiele ciekawych rzeczy. Wiele albumów muzycznych, których możliwe, że nigdy bym nie trącił, a okazały się czymś wyjątkowym tak jak ocenili krytycy. Tak samo mam z grami, tyle ode mnie. Nie lubię opinii użytkowników/graczy/słuchaczy ponieważ najczęściej są to opinie wydawane przez impuls, przy np. pierwszym kontakcie z danym produktem. Bez głębszej analizy, po prostu się podoba lub nie, a czasem może coś się nie podobać lub być po prostu ciężkie w pierwszym kontakcie i trzeba po prostu bardziej się na takim produkcie skoncentrować, czego niestety najczęściej typowy użytkownik nie potrafi

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

trafilem juz na ciekawe krytyczne posty o diablo 3.

przyklad:

 

-gra nie warta 200 zl bo loot jest indywidalny dla kazdej postaci ( nie bedzie mozna krasc dropu np bota)

-usuneli bugi z d2 typu :

dam ci 2 bronie, kazda ma +20 dmg, postac bije na zmiane raz 1 raz 2 ale bug powoduje ze dostajesz +40 do dmg ( suma)

teraz to naprawili o dostajesz +20 do ataku na 1 broni i +20 na drugiej.

 

widac ludzie przyzwyczajeni do bugów uznali je za normalnosc i teraz jest placz bo naprawili to :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...