Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie jak tak ginąłem na jakichś czempionach w d3 i nie wnikałem w to, po prostu szedłem je dokończyć, to tak sobie myślałem o Demon's Souls/Dark souls. Tam jak ginąłem, to zawsze wyciągałem wnioski i próbowałem chętnie jeszcze raz. W d3 po prostu szedłem dalej walczyć tak jakby nic się nie stało. Potworom się specjalnie hp nie odnawia, więc można tak ich powoli ciupać. To mi się trochę nie podoba.

Odnośnik do komentarza

No właśnie jak tak ginąłem na jakichś czempionach w d3 i nie wnikałem w to, po prostu szedłem je dokończyć, to tak sobie myślałem o Demon's Souls/Dark souls. Tam jak ginąłem, to zawsze wyciągałem wnioski i próbowałem chętnie jeszcze raz. W d3 po prostu szedłem dalej walczyć tak jakby nic się nie stało. Potworom się specjalnie hp nie odnawia, więc można tak ich powoli ciupać. To mi się trochę nie podoba.

 

Przecież tak zawsze w Diablo było ;p Kiedyś nawet w większym stopniu przez te cholerne portale i spam potionów.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do osob z fullem:

 

czy pozniejsze akty oraz wyzsze poziomy trudnosci (wiecej mobkow/ efektowniejsze czary?) wplywaja jakos znaczaco na framerate ?. Gralem w startera i na moim zlomku dziala calkiem ok 30/40 fps (detale low ale rozdzialka natywna - 1280x800) i zastanawiam sie czy jest sens kupowac pelniaka jak pozniej gra bedzie niegrywalna i jedyne co mi zostanie to zjazd z rozdzialki na nizsza :(

Odnośnik do komentarza

Nie wnikaja za bardzo, poniewaz masz dokladnie to samo... tylko z bardziej spedalonymi affixami u elite/champs(i ich wieksza iloscia). Czasem moze pare wiecej mobow ci sie trafi na raz.

Ogolnie wiekszych graficznych wodotryskow nie uswiadczysz. Watpie abys stracil wiecej niz 5fps.

@Gattz: Dlatego Diablo3 to takie 7-8/10 i nic wiecej :P.

Odnośnik do komentarza

czy pozniejsze akty oraz wyzsze poziomy trudnosci (wiecej mobkow/ efektowniejsze czary?) wplywaja jakos znaczaco na framerate ?

 

Nie wnikaja za bardzo, poniewaz masz dokladnie to samo... Watpie abys stracil wiecej niz 5fps.

 

@Rapek

wrong

 

 

@bercik

Zależy. Jeżeli mówimy o stałym FPSie to nie, nie ma dropów. Ale są sytuacje których na Guest Passie nie uświadczysz, a w fullu już tak. Wątpię byś zabijał na jednego Cleava barbem 30+ mobów jednym hitem, bo takie pomieszczenia to się trafiają w akcie trzecim. Eksplozja z Rupture potrafi przymulić na ułamek chwili kompa. Blizzard + bears stamepde i tez może chrupnąć czasami.

 

Ale są to na tyle delikatne chrupnięcia, że mimo iż mogą występować, to nie przeszkadzają w komfortowej zabawie.

 

Co innego u kumpla jednego. Ma kartę GeForce 460 i w drugim akcie w dungeonach w których jest woda na podłodze (kanały etc) ma permanentnie 20 FPS i około. Reszta gry nawet mu nie chrupnie.

Edytowane przez Kazuun
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A tu moj barb :)

diabolopn_rwnnexh.png

 

Udało mi się trochę podkręcić DPS:

 

Screensho_rwehwnw.png

 

To największy dps jaki mogę uzyskać przez 15s. Mając 5 ataków na sec daje mi to 264 991,45 /sec. Czyli przez te 15 sec uderzę 75 razy zadając 3 974 871,75 dmg Nie wliczając ataków krytycznych, których szansa na dziś wynosi 33%. To daje 25 ataków za podwójny dmg. Więc ostateczny suchy dmg to: 5 299 829. Który w niedalekiej przyszłości zwiększę co najmniej 4-5 krotnie. Dziękuję dobranoc.

Odnośnik do komentarza

A tu moj barb :)

diabolopn_rwnnexh.png

 

Udało mi się trochę podkręcić DPS:

 

Screensho_rwehwnw.png

 

To największy dps jaki mogę uzyskać przez 15s. Mając 5 ataków na sec daje mi to 264 991,45 /sec. Czyli przez te 15 sec uderzę 75 razy zadając 3 974 871,75 dmg Nie wliczając ataków krytycznych, których szansa na dziś wynosi 33%. To daje 25 ataków za podwójny dmg. Więc ostateczny suchy dmg to: 5 299 829. Który w niedalekiej przyszłości zwiększę co najmniej 4-5 krotnie. Dziękuję dobranoc.

 

Śmiech mnie ogarnia jak widzę te cyferki... Ktoś w Blizzard powinien poczytać o denominacji bo to jest groteskowe... Pomyśleć, że ja się cieszę, że mam 1k dps...

Odnośnik do komentarza

A tu moj barb :)

diabolopn_rwnnexh.png

 

Udało mi się trochę podkręcić DPS:

 

Screensho_rwehwnw.png

 

To największy dps jaki mogę uzyskać przez 15s. Mając 5 ataków na sec daje mi to 264 991,45 /sec. Czyli przez te 15 sec uderzę 75 razy zadając 3 974 871,75 dmg Nie wliczając ataków krytycznych, których szansa na dziś wynosi 33%. To daje 25 ataków za podwójny dmg. Więc ostateczny suchy dmg to: 5 299 829. Który w niedalekiej przyszłości zwiększę co najmniej 4-5 krotnie. Dziękuję dobranoc.

 

 

Ale czy te obrażenia podane w statystykach postaci to nie są już wyliczone ile zadajesz w sec? Czyli, że w sec zadasz 52k, a nie 260k? A idąc tym tokiem w 15 sec tak gdzieś 780k?

Odnośnik do komentarza

...

 

 

Ale czy te obrażenia podane w statystykach postaci to nie są już wyliczone ile zadajesz w sec? Czyli, że w sec zadasz 52k, a nie 260k? A idąc tym tokiem w 15 sec tak gdzieś 780k?

No bo są. Kurhol trochę opaczna matematyka.

Odnośnik do komentarza

...

 

 

Ale czy te obrażenia podane w statystykach postaci to nie są już wyliczone ile zadajesz w sec? Czyli, że w sec zadasz 52k, a nie 260k? A idąc tym tokiem w 15 sec tak gdzieś 780k?

No bo są. Kurhol trochę opaczna matematyka.

 

Hmm... Coś w tym jest. Za dużo gry, za mało snu ;/ Wiecie podjarałem się itp. :potter:

Edytowane przez Kruhol CPE
Odnośnik do komentarza

Nie no, mówicie, że taka izi gra, że inferno dopiero się zaczyna i nawet tam jest łatwo. No ja nie wiem dla mnie gra jest cholernie ciężka. Nawet nightmare nie miałem aż tak różowo póki nie zmieniłem głównego ataku na amok. Na hellu 1 akt jakoś się udało, natomiast 2 to już jest masakra. Mogę go zrobić na chama jakoś uciekając czy coś, no ale to już nie robi się zbytnio przyjemne. Dziś farmię golda i coś sobie na ah obczaję, ale raczej mało to da, bo jakiegoś tragicznego eq nie mam.

 

Ogólnie to w co trzeba pakować? Niby główny skill barba to strength, ale nie wiem czy np. Int nie jest najważniejszy, żeby moc coś tam przetrwać. Life leech się przydaje? Bo i tak mobki walą hity po 15k to nic to life leech nie pomoże. Nie wiem, jak narazie to poziom trudności dla mnie się wydaje chory i nie czuję jakiejś takiej władzy nad tym co robię. Nie za bardzo chwytam od czego zależy, że czasem mi idzie dobrze, a czasem padam dosłownie na hita.

Odnośnik do komentarza

Mnie trochę martwi, że szukanie dobrego sprzętu to odwiedzanie AH. Trochę to zmieniło moje podejście do gry. Kiedyś jak chciałem mieć dobre itemy to latałem na mefa i pindla i tak w kółko. To było słabe rozwiązanie. Ale teraz jak nie daję rady bić potworków to nie idę bić ich więcej/szukać czempionów tylko wychodzę z gry i włączam AH. Pomijam fakt, że legendarne przedmioty to śmiech na sali (puste krzesła) i mają (jak to zauważył Rinek) wartość kolekcjonerską. W sumie to nie powinienem narzekać, bo mam mało czasu na granie, ale z drugiej strony to trochę dziwne, że w grze która polega na biciu potworków i dostawania nagrody w postaci itemów, ten drugi aspekt nie istnieje.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...