Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tymi legendarnymi przedmiotami? tzn kiedy mi zaczna wypadac? Z bossow na normalu juz leca?

Legendarne wypadają rzadko... bardzo rzadko. Mój pierwszy przedmiot wypadł dopiero jak dobijałem do 60lvl natomiast obecnie, po ok 180h gry, wypadło mi łącznie 5 legendarnych itemów i zero setowych. Jeśli pamiętasz czasy DII i to jak już z Rakanishu wypadał set albo jakiś niskopoziomowy unikat to tutaj będziesz zdrowo zawiedziony. Ta gra opiera się tylko i wyłącznie na żółtych przedmiotach a zanim dojdziesz do 60lvl to wiele itemów niebieskich będzie biło na głowę te legendarne.

 

Jest to jeden z powodów dla którego ludzie odpuszczają granie.

Odnośnik do komentarza

Soul nie placz tylko dodaj mnie do znajomych i przefarm mnie przez pierwsze 2 akty bo mnie sie grac w to samemu na powaznie nie chce :D

Ja (pipi)ę, Ukyo. To w to (pipi) da się grać poważnie lol? Ja wróciłem do tej gry po tym jak za pierwszym podejsciem sprzedałem na aukcjach 2 biedne żółte przedmioty/9 euro sztuka. Ale po tej akcji z wizem ludzie chyba odpuscili sensowne grańsko bo nic mi się już nie sprzedaje więc czekam do patcha kiedy zbuffują legendarne itemy.

Odnośnik do komentarza

Wyszła teraz jakas myszka do diablo od steelseries. Nigdy sie nie interesowalem tym, dobry sprzet robia warto 300 wydac na taka myszke?

http://diablo3.net.p...rii_Diablo.html

 

Myszka do diablo za 300zł...

 

Double+Face+Palm+2.jpg

Nie sluchaj go!

Ta myszka jest specialnie zrobiona pod diablo3, aby sie lepiej gralo.

Jest idealnie "wywazona" wlasnie pod d3!

Bierz w ciemno!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D

Odnośnik do komentarza

Dopiero normal koncze, ale cos mi sie wydaje ze nie da sie ubrac postaci tylko z dropow, na wyzszych poziomach jednak bede musial korzystac z AH? Mam racje?

Zrobilem sobie kilka rubinow i cieszylem sie ze mam + 14 do sily, a tu wchodze na AH i jakis tam rubin za 300 golda 3 levele wyzszy od mojego i jak mialem nie kupic, a zrobic go sam nie moge. Troche (pipi)nia, bo psuje zabawe, no ale kupilem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...