Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwość zakupu itemków za prawdziwą kasę w grze, w której chodzi o zdobywanie itemków, to było wypaczenie od samego początku. Nie dziwię się, że tylu ludzi tak hejtowało te Diabolo na PC. Mam nadzieję, że L2.0 trafi szybko na PS3.

Loot 2.0,oraz dodatek narazie nawet nie jest w planach na konsole,ale i tak konsolowcy maja lepiej,bo przynajmniej już mają jakąś jego namiastkę.Na PC będzie pewnie pod koniec 1 kwartału lub na początku drugiego 2014.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

poipiera likwidacje AH, niech dadzą lepszy loot i będzie git. no i dodatek tez niech bedzie w marcu. blizzz plizzz

 

 

 

update: nie wiem o co kaman dzis wypadło mi 8 legend z czego 5 wciagu jednej gry z czego dwie naraz i z czego każda jest warta gruby hajs. POZA KONTROLOOOO. dps dzisiaj miw sie podniósł + 15000dmg

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nom, też mnie to ciekawi. Na PC podobno ma być $30, ale tam dodatek wnosi ciut więcej do gry, my na konsolach część bajerów jak loot 2.0 czy nowe UI mamy. Byłoby super, jakby ostatecznie zawołali 49 zł albo mniej.

Odnośnik do komentarza

Raven, na konsoli to masz zwykłą zmianę w ilości/jakości itemków, czystą statystykę, nie loot 2.0 ( o ile rozumiemy to samo przez to słowo ).

Na PC z mobka wypada 5 szitów, na konsoli 1 ale za to ciekawszy, że warto się schylić i zobaczyć, a nie jak na PC że ktoś robi rajd i nawet nie podnosi 1 itemu.

Loot 2. 0 polega m in. na nowych, ciekawych pasywkach broni, customizacji, re - rollu, no i przede wszystkim na itemach z ciekawymi statystykami. No i skończy się inteligencja +500 w pasie tylko dla barba :D

Blizz ogólnie chce rozwalić dominację WW barba, CM wizza i dają masę nowych itemków, z nowymi pasywkami.

Dlatego nie ma nic o PvP w dodatku, oni kompletnie zmieniają system, by ludzie kombinowali z buildem, ze skillami, np. by typowy wizz nie został rozwalony 1 ciosem elity na mp 10, żeby gracze zaczeli myśleć cokolwiek,  Jest zero balansu, ale za to będzie zabawa !

Skończą się czasy że ktoś z buildem za euro będzie stał i nic, tylko klepał miniony i lał ciepłym moczem na trucizny, cc, i inne takie.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

nie wiem skad macie te ceny na pc, dodatek będzie za 129,90 w ludzkixh sklepach pewnie do wyrwania 99-109zł w premiere i dodatek daje coś wiecej niż jeden akt, jak np loot runy, bounty'sy,devils handy i tam coś jeszcze więc dodatkowe TRYBY GRY, oprócz tego laddery i wsparcie klanowe, dodatek wprowadza duże zmiany w mechanice gry, przemodeluje poziom paragonów i da capy na staty. przed tym patche wywalające AH i loot 2.0 zmian jest na tyle dużo, że to właściwie dostaje dwie odmienne w mechanice gry. i tak wiem mogli to dac darmowym paczem albo wydać produkt kompletny i nie liczyć sobie za to 129zł. ale mówienie ze jeden akt i jedna postać to tylko to w dodatku jest suabe. chyba ze ktoś kupuje diablo dla fabuły  :ninja: 

Odnośnik do komentarza

Gracie jeszcze? Ja dzisiaj 50 lvl (barbarian) wbijam i ruszam z piekłem. Jak by ktoś chciał pogrindować, powymieniać się itemami to ślijcie zaproszenia na PSN: fruitpandaa

 

e: aha ogarnia ktoś dual wield? Wczoraj założyłem dwie legendarne jednoręczne bronie i miałem mniejszy dps niż w przypadku jednej broni + tarczy. Coś pozmieniali w tej kwestii? Bo z tego co kojarzę jak na pc grałem nie było takich akcji

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

nie wiem skad macie te ceny na pc, dodatek będzie za 129,90 w ludzkixh sklepach pewnie do wyrwania 99-109zł w premiere i dodatek daje coś wiecej niż jeden akt, jak np loot runy, bounty'sy,devils handy i tam coś jeszcze więc dodatkowe TRYBY GRY, oprócz tego laddery i wsparcie klanowe, dodatek wprowadza duże zmiany w mechanice gry, przemodeluje poziom paragonów i da capy na staty. przed tym patche wywalające AH i loot 2.0 zmian jest na tyle dużo, że to właściwie dostaje dwie odmienne w mechanice gry. i tak wiem mogli to dac darmowym paczem albo wydać produkt kompletny i nie liczyć sobie za to 129zł. ale mówienie ze jeden akt i jedna postać to tylko to w dodatku jest suabe. chyba ze ktoś kupuje diablo dla fabuły  :ninja:

 

Część z tych rzeczy można wprowadzić zwykłym patchem, nie popadajmy w paranoję, że za wszystkie zmiany trzeba płacić. Biorąc pod uwagę, co oferuje pełna wersja za 170 zł, to kupowanie takiego dodatku za 100-130 zł trochę mija się z celem. Przynajmniej dla mnie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

nie wiem skad macie te ceny na pc, dodatek będzie za 129,90 w ludzkixh sklepach pewnie do wyrwania 99-109zł w premiere i dodatek daje coś wiecej niż jeden akt, jak np loot runy, bounty'sy,devils handy i tam coś jeszcze więc dodatkowe TRYBY GRY, oprócz tego laddery i wsparcie klanowe, dodatek wprowadza duże zmiany w mechanice gry, przemodeluje poziom paragonów i da capy na staty. przed tym patche wywalające AH i loot 2.0 zmian jest na tyle dużo, że to właściwie dostaje dwie odmienne w mechanice gry. i tak wiem mogli to dac darmowym paczem albo wydać produkt kompletny i nie liczyć sobie za to 129zł. ale mówienie ze jeden akt i jedna postać to tylko to w dodatku jest suabe. chyba ze ktoś kupuje diablo dla fabuły  :ninja:

 

Część z tych rzeczy można wprowadzić zwykłym patchem, nie popadajmy w paranoję, że za wszystkie zmiany trzeba płacić. Biorąc pod uwagę, co oferuje pełna wersja za 170 zł, to kupowanie takiego dodatku za 100-130 zł trochę mija się z celem. Przynajmniej dla mnie.

 

 

To co oferuje "pełna wersja" (jeśli tak to można w ogóle nazwać) za 170 zł, to dużo dużo mniej, niż to co oferuje D2 za <50zł.

Z obecnych (niepełnych) informacji na temat RoS wynika, że wraz z tym dodatkiem otrzymamy pełnoprawne Diablo w takiej formie, w jakiej powinno ukazać się 1,5 roku temu.

 

O tym, jaki ta marka ma potencjał świadczą dla mnie zachwyty nad obecną, biedną wersją ludzi, którzy nie mieli nigdy styczności z tą serią :)

Odnośnik do komentarza

Mega gra, czekalem na wersje konsolowa od premiery na PC, zagrywam sie od niedzieli, nawet zrobilem sobie przerwe od GTA V, w Diablo 3 gram w CooP'a na jednej konsoli - super sie gra !

 

Bardzo dobrze rozwiazali sterowanie na padzie, jedyny minus to wybrakowana instrukcja obslugi i slabe, a raczej brak tutoriali w grze. Najwieksza growa premiera ostatnich lat na rynku PC w koncu trafila na konsole i do tego jest jeszcze lepsza od pierwowzoru !

Odnośnik do komentarza

gram od jakiegoś czasu jak znajdę wolną chwilkę i owszem gra się zayebiście, ale jak robię dłuższe posiedzenia to do głowy wpadają myśli, że to tylko taka tępa wyrzynka stworków :/

trudna platyna jest w tej grze? ile trzeba razy ją przejść? na razie cisnę mnichem i łażąc na normalu z templariuszem jestem prawie nieśmiertelny, ciekawe co będzie na wyższych poziomach, bo jakoś nigdy nie byłem fanem gatunku i z tego typu gier ukończyłem jedynie za małolata Diablo i Diablo II

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...