Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napewno biorę wersje PC, oglądam co jakis czas streamy z RoS i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Dla mnie na plus :) Mogliby dodać jeszcze runy i słowa runiczne i byłbym zadowolony na maksa :)

Widzieliscie?
http://www.youtube.com/watch?v=f3MMYqLuqdc
 

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest tak niedorzeczna jeżeli chodzi o poziom DPSu i uzależnienie wszystkiego od niego (buildy praktycznie nie istnieją) oraz debilny system rozwoju postaci, że aż mi chce mi się śmiać. Pewnie w dodatku znowu zmniejszą poziom trudności aby casuale miały pociechę z autofire w myszce. Jak dla mnie jakby zamknęli serwery D3 to nawet nie odczułbym tego. Jestem za to ciekawy co jeszcze "pożyczą" sobie z PoE. Może linkowanie slotów?

Odnośnik do komentarza

Przecież większość z tych legend to i tak crap na który będziemy klnąć jak wypadnie a po tygodniu każdy wyczai "złoty środek" i będzie dążył do zdobycia tego jednego najlepszego zestawu.

No bo chyba mi nie powiecie, że zamierzacie grać postacią pod thornsy jak możecie na(pipi)iać wszystko za miliony dmg i nie martwić się o nic ^^

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wam, ale do mnie bardziej przemawia wersja konsolowa, mam dwie 60-tki z calkiem niezlym sprzetem ktory sam sobie wyfarmilem a nie za pomoca AH. Barbem porywam sie nawet na farme Master lvl 4 (pecetowe MP9). Podoba mi sie gra na padzie, podoba mi sie jak rozwiazali konsolowy interface, generalnie to wszystko mi sie podoba. Ludzi tez nie ma problemu znalesc do gry. Wersja na PS4 bedzie miala wiecej mobow na raz na TV takze nie bedzie niczym odbiegac od PC. Na 100% kupie na PS4 jak tylko wyjdzie. To jest jedna z tych gier ktora sie poprostu nie nudzi.

 

Oczywiscie to jest tylko moja opinia (i mojej zony bo tez ze mna gra :)  )

Odnośnik do komentarza

Uwazaj - to temat wylacznie pecetowy (nadal nie dopisaliscie w temacie ?), zaraz zostaniesz zbluzgany, ze tu piszesz o wersji konsolowej, o wersji na PS3 nalezy pisac w temacie PS4 lub X360, ale tutaj nie wolno.  :teehee:

 

Tym razem mam pecetowe pytanie:

Czy dodatek bezposrednio kontynuuje historie z podstawki ? Jak to jest - czy na PC bedzie wymagana podstawowa wersja gry do jego odpalenia ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Nie wiem jak wam, ale do mnie bardziej przemawia wersja konsolowa, mam dwie 60-tki z calkiem niezlym sprzetem ktory sam sobie wyfarmilem a nie za pomoca AH. Barbem porywam sie nawet na farme Master lvl 4 (pecetowe MP9). Podoba mi sie gra na padzie, podoba mi sie jak rozwiazali konsolowy interface, generalnie to wszystko mi sie podoba. Ludzi tez nie ma problemu znalesc do gry. Wersja na PS4 bedzie miala wiecej mobow na raz na TV takze nie bedzie niczym odbiegac od PC. Na 100% kupie na PS4 jak tylko wyjdzie. To jest jedna z tych gier ktora sie poprostu nie nudzi.

 

Oczywiscie to jest tylko moja opinia (i mojej zony bo tez ze mna gra :)  )

moje oczy.

 

 

super, ale wiesz, że nie przeniesiesz postaci z ps3 na ps4?

 

@saptis jakiś ty dow(nene)ny i bystry, hohohohohohoho

Odnośnik do komentarza

 

 

super, ale wiesz, że nie przeniesiesz postaci z ps3 na ps4?

 

@saptis jakiś ty dow(pipi)ny i bystry, hohohohohohoho

 

Prosze bardzo

 

As reported by IGN, PS3 players will be able to transfer their Diablo III character data over to the PS4 versions of Diablo III and Diablo III: Reaper of Souls. Game director Josh Mosqueira says they're "still figuring out" how they'll distribute the expansion pack on the PS4. That all being said, he's not sure if existing users will get a discount, or whether Diablo III will be required to play it. 

But at the very least, we won't lose our characters. And furthermore, he confirmed that the PS4 version of Reaper of Souls will run at 1080p resolution and 60 frames per second. And that's always a big plus.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

 

super, ale wiesz, że nie przeniesiesz postaci z ps3 na ps4?

 

@saptis jakiś ty dow(pipi)ny i bystry, hohohohohohoho

 

Prosze bardzo

 

As reported by IGN, PS3 players will be able to transfer their Diablo III character data over to the PS4 versions of Diablo III and Diablo III: Reaper of Souls. Game director Josh Mosqueira says they're "still figuring out" how they'll distribute the expansion pack on the PS4. That all being said, he's not sure if existing users will get a discount, or whether Diablo III will be required to play it. 

But at the very least, we won't lose our characters. And furthermore, he confirmed that the PS4 version of Reaper of Souls will run at 1080p resolution and 60 frames per second. And that's always a big plus.

 

Super, tylko blizzard tego nie potwierdził.

Distribution plan on console still uncertain
Odnośnik do komentarza

Uwazaj - to temat wylacznie pecetowy (nadal nie dopisaliscie w temacie ?), zaraz zostaniesz zbluzgany, ze tu piszesz o wersji konsolowej, o wersji na PS3 nalezy pisac w temacie PS4 lub X360, ale tutaj nie wolno.  :teehee:

 

Tym razem mam pecetowe pytanie:

Czy dodatek bezposrednio kontynuuje historie z podstawki ? Jak to jest - czy na PC bedzie wymagana podstawowa wersja gry do jego odpalenia ?

Tak,dodatek kontunuuje historię podstawki i tak,podstawka będzie potrzebna do odpalenia RoS.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Orzeszek

co taka cisza? jest juz oficjalnie zamknięta beta i na serwerze testowym aktualizacja 2,01, właśnie zasysam :D bety nie dostałem co prawda ale co zrobic

 

update:

serwery dostały raka nie idzie pograć na tą chwile, (pokazuje mi średni czas do dołacznia do gry 45min 56sec :D

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Oficjalna data premiery dodatku Reaper of Souls została wyznaczona na 25 marca 2014 roku.

Cena preorderu:

wersja standardowa: 39,99 €

wersja cyfrowa deluxe: 59,99 €

 

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/11867681/premiera-reaper-of-souls%E2%84%A2-25-marca-2014-przedsprzeda%C5%BC-rozpocz%C4%99ta-19-12-2013

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...