Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, Czy warto brać podstawkę do diablo 3? Czy raczej większość przesiądzie się na dodatek i nie będzie z kim grać? No i najważniejsze, czy po usunięciu domu aukcyjnego wreszcie warto w to pograć ?

 

Ja wczoraj kupilem podstawke i graczy mi nie brakowalo jak otworzylem gre dla publiki.

Odnośnik do komentarza

Sama podstawka bez dodatku jeśli chcesz hardkorowo grać (dużo grindować) to średni pomysł, bo przedmioty na 60 lvl wypadają jak dla 60, nie jak dla 63 lvlu jak dotychczas. Dodatkowo znerfiono expa za najsłabsze mobki, co pewnie kompensujesz sobie nephalem riftami w RoS, ale w podstawce gorzej. Dla każualowego pogrania polecam serdecznie, gra na niższych poziomach/trybach dzięki loot 2.0 jest teraz zaje,bista, a powższych problemów tak szybko nie zauważysz. Jak było za $20 (pisałem jak u nas można kupić w dolcach :P) to IMO grzech nie brać jeśli kogoś choć trochę kręcą tego typu gry.

Ludzi w to gra od uja, nie ma się co martwić IMO.

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze saturn daje pudlo za 99zika ale problem w tym,, ze nie chce mi sie tam isc walczyc z ludzmi ;x

Wiem, ze saturn daje pudlo za 99zika ale problem w tym,, ze nie chce mi sie tam isc walczyc z ludzmi ;x

Wiem, ze saturn daje pudlo za 99zika ale problem w tym,, ze nie chce mi sie tam isc walczyc z ludzmi ;x

W media gra zalega, nie ma zadnego szczegolnego zainteresowania.
Odnośnik do komentarza

Ja w Saturnie byłem odebrać bez problemu zamówione przez Internet. Na półkach coprawda pusto, ale jak zapytałem się typa to mówił, że dużo zeszło, ale bez problemu, bo wciąż mają na magazynie. Żadnych tłumów ani nic.

Odnośnik do komentarza

Kurdę, kupiłem konto bnet na allegro. Oczywiście chwilowa blkoada, z powodu zmiany ip. Wpisałem dane, zalogowałem się ale wyskoczyło sekretne pytanie. Kontrahent nie znał odpowiedzi na tyle, że wyskoczył komunikat, skontaktuj się z obsługą klienta celem odblokowania konta. Napisał do blizzarda ale teraz pytanie czy blizzard odblokuję, czy też się wypnie i nawet tego nie przeczyta. Jakby co to kasę odda, mam wszystkie jego dane i jesteśmy w kontakcie. Chociaż kupiłem bo dobra okazja i fajnie by było aby się wszystko wyjaśniło. Mieliście tak kiedyś? długo się czeka ?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę dzisiaj przynołlajfiłem, wbiłem DH 70ke i ograłem adventure mode plus kilka riftów. Sam V akt na expercie w grupie to jakieś 3 - 4 godziny, ale jak się chce każdą lokację w pełni zwiedzić, spokojnie można dodać godzinę - dwie (takie bagna czy battlefield są naprawdę ogromne, na plus mnóstwo mini eventów rozrzuconych po mapie). Enchanting i rerollowanie statów przydaje się, ale na endgame'owych itemach sporo kosztuje (sporo nowych materiałów do crafta). Nefalem rifty - super pomysł, pełno elitek, zróżnicowane mapy, paragony lecą jak szalone. Nowe itemy - przeskok jest znaczny, zaczynałem z 60 lvl, 120 k dpsu i 400k toughnessa, a dps zdążył już skoczyć do 300+ k, toughness za to do 3.5 mln ;p

Nie mogę po pierwszym dniu ocenić żywotności RoSa, ale póki co gra się świetnie.

Odnośnik do komentarza

Co Wy chcecie od tego spolszczenia? Czytam ten temat od pierwszego posta i już kiedyś rinzen pięknie zripostował to całe czepianie się polskiej wersji:

 

 

 

Hirołsy 3 po polsku są słabe. Te nazwy potworków


Na SC2 też narzekali a co jest w oryginale? Gorliwiec, tropiciel, strażnica, przewoźnik, promień pustki, kruk, osioł, karaluch, uszkadzacz, infektor, truteń i masa innych. My to widzimy jako angielską nazwę ale dla anglika taki zealot to nie nazwa własna tylko właśnie gorliwiec a słysząc "we reqire more overlords" słyszy "potrzebujemy więcej nadrządców" (co i tak brzmi mniej klimatycznie niż nasze "musisz powić więcej nadrządców").

Nie bronię polonizacji w ogóle ale to jak niektórzy reagują wysypką na każde tłumaczenie jest zwyczajnie śmieszne i wygláda jak wychodzenie przed publiczkę. Nie podoba się komuś polska wersja? Ok, nie graj ale nie pisz, że jest gorsza czy do bani, bo tak nie jest (idąc dalej za przykładem SC2 - grę przeszedłem w polskiej wersji a zmieniłem dopiero jak przenosiłem instalację na inny dysk. z czystej ciekawości, bo dalej mogłem siedzieć na pl i wcale by mi to nie przeszkadzało - filtry te same, głosy bardzo podobne; przeskakując nawet nie odczułem większej różnicy)

 

Moim zdaniem jest świetne, a fanem spolszczeń nie jestem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...