Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Po czesci macie racje - owszem gra w wersji PC jest bogatsza ale grajac w wersje PS3 kompletnie nie czulem sie jakbym gral w uboga wersje dla "graczy idiotow".

Sterowanie pod padem jest swietne, i bardzo intuicyjne, coop ze znajmymi na PSN tez sie sprawdzil i mam mile wspomnienia dla mnie to co wygralo to brak domu aukcyjnego (mialem duzo wieksza przyjemnosc z tego co znalazlem niz za kazdym razem wchodzac do domu okazywalo sie ze to co znalazlem to kupa bo moge sobie kupic o wiele lepsze itemki za smieszne pieniadze)

Nie mowie na pewno wersja PC jest bogatsza, natomiast kwestia funu z gry to juz tylko odczucia zalezne od gracza. W moim wypadku zwyciezyla opcja ciupania przy piwku z kumplami po sieci rozwalonym na kanapie.

Odnośnik do komentarza

AH nie ma już na PC,co wygrywa z konsolami to patche,ogromne patche za free,które wzbogacają i urozmaicają rozgrywkę jak nadchodzący 2.1,w którym dodają tyle nowych rzeczy,że nadawałoby się na dodatek.Na konsoli tego nie uświadczysz.Legendarne gemy,greater rifts,nowe itemy legendarne,sezony itp.

Nie ma nawet co porównywać z konsolową wersją.

Odnośnik do komentarza

Twój post danielskii jest tak nieaktualny, że głowa mała. Na PC już od dłuższego czasu też nie ma domu aukcyjnego. Dlatego też od razu w pierwszym poście napisałem, by nawet nie sugerować się wypowiedziami ignorantów. Skoro nie masz pojęcia jak sprawa aktualnie wygląda po obu stronach to po cholerę zabierasz głos?

 

Dajmy spokój, już sam fakt, że ostatni patch do konsolowego Diablo pojawił się chyba w listopadzie, mówi wszystko.

Odnośnik do komentarza

Zależy czego oczekujesz od gry...Jeżeli masz zamiar no life'ić przez dłuuugie miesiące i "poważnie" grać w D3 to bierz wersje PC. Jeżeli chcesz się po prostu dobrze bawić, kup wersję na konsolę. Osobiście właśnie gram w wersję na X360 i jakoś nie brakuje mi tych wszystkich wydarzeń bo i tak jest co robić. Wymaksowanie wszystkich postaci, granie na HC i event z Inferialną Machiną to wystarczające pochłaniacze czasu...A po premierze dodatku? Jak przejrzałem listę osiągnięć to już zmiękłem bo wiem żeby wszystkie wbić to z rok czasu musiałbym grać tylko w Diablo.

Sterowanie padem jest intuicyjne i łatwe...menusy całkiem nieźle przemyślane.

Graficznie...nie wiem...nie znam się...mi tam się podoba wszystko co ma przynajmniej 8bitów.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio mam bardzo mało czasu, może kilka godzin w tygodniu gram, ale w D2 grałem kilka lat i często do niego wracałem. Zdecydowanie forma grania na kanapie mi odpowiada ale nie chciałbym się czuć, że gram w uboższą wersję. Jednaj zdecyduje się na PC.

 

A teraz pytanie numer dwa. Ze względu na to, że na PC trzeba kupić osobno podstawe i dodatek, nie mogę sobie pozwolić na obydwa w tym miesiącu. Czy dużo stracę jak najpierw kupie podstawę, a za miesiać dokupie dodatek?

Odnośnik do komentarza

Myśłałem, że może w RoS jest jakiś inny nowy content, z którego nie można korzystać poza dodatkowym aktem.

Właśnie przeczytałem o jeszcze jednej wadzie, która przekreśla wersje konsowole. Dupowanie itemów. Niestety podziękuję. Gra on-line nie ma wtedy sensu. Tak samo miałem z Borderlands 2. Byłem zachwycony tą grą dopóki nie dobiłem to UVH i wszyscy latali ze zdupowanymi itemami. Jaki jest sens grania w gre, która polega na zbieractwu... bez zbieractwa? :)

 

Dziś zaopatrze się w swoją wersję D3. Mam nadzieje ze mój stacjonarny komp je uciągnie bo mam go podłączonego do kina i TV.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Chyba nie zrozumiałes. W RoS jest nowy content, od (pipi)a contentu. Nie dosć, że levelujesz postaci do 70 poziomu to dochodzą nowe talenty, w RoS masz także nową klasę Krzyżowca oraz cały akt do ogarnięcia :) Póki co kup sobie podstawkę. Zaznajomisz się z grą, posprawdzasz co Ci pasuje, jaki styl gry, klasa postaci. A kiedy kupisz dodatek będziesz już wiedział w co chcesz zainwestować.

Odnośnik do komentarza

Myśłałem, że może w RoS jest jakiś inny nowy content, z którego nie można korzystać poza dodatkowym aktem.

Właśnie przeczytałem o jeszcze jednej wadzie, która przekreśla wersje konsowole. Dupowanie itemów. Niestety podziękuję. Gra on-line nie ma wtedy sensu. Tak samo miałem z Borderlands 2. Byłem zachwycony tą grą dopóki nie dobiłem to UVH i wszyscy latali ze zdupowanymi itemami. Jaki jest sens grania w gre, która polega na zbieractwu... bez zbieractwa? :)

 

Dziś zaopatrze się w swoją wersję D3. Mam nadzieje ze mój stacjonarny komp je uciągnie bo mam go podłączonego do kina i TV.

 

No, widzę, że zrozumiałeś, o co chodzi :). Wersja konsolowa ma praktycznie nieistniejący tryb online. Że możesz na kanapie grać z kumplem? łaaaaał. Nie ma battle.net i ta teoretyczna zaleta, że można grać offline jest po prostu wadą. Przecież o to chodzi w Diablo, by grindować postacie i zdobywać coraz lepszy ekwipunek i porównywać się z innymi. Jaki to ma sens, jeśli najlepsze itemy są na wyciągnięcie ręki i byle nowicjusz może je sobie zdupować od kumpla? Dzięki battle.net na PC masz pewność, że każdy gra z legalnymi itemami i nikt nie ma przewagi nad kimś innym. Są fajne sieciowe struktury jak klany, dojdą sezony. Jeśli rozumiesz ten fakt i jest on dla Ciebie wadą, to jak najbardziej nadajesz się do zakupu wersji na PC.

 

Możesz na początku wziąć samą podstawkę. I tak podczas przechodzenia gry dużo Ci nie zabraknie, jedynie piątego aktu, ale ten spokojnie sobie zaliczysz jak dokupisz podstawkę i tam dobijesz do 70 lvl. IMO to nie jest taka głupia decyzja, dzięki temu nie będziesz miał rozpraszaczy podczas przechodzenia kampanii. Jak przejdziesz już grę to wtedy dokupisz dodatek, ograsz V akt i zajmiesz się trybem przygody, czyli tym obecnie najlepszym w który wszyscy grają ;).

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z Media i leci instalacja, a raczej aktualizacja BN. Oczywiście rozumiem, że gra w Diablo bez BN to jakaś kpina i nie sądziłem, że na konsoli struktura sieciowa nie istnieje. Byłem przekonany, że jest coś jak BN. Dla mnie zabija to wersje na konsole :D

 

Ogólnie sprawa z RoS wygląda tak, że wydać 240zł na D3 w tym miesiącu to trochę za dużo więc dodatek dokupie za miesiąc. Wiem, że w RoS jest mnóstwo contentu ale chodzi mi o to czy są jakieś opcje, które mnie ominą od aktu 1-4? Jak na razie to nie mogę mieć tylko krzyżowca. Żadna strata i zagram innym charem. Ale czy jest bezpośrednio jakiś content, który w RoS jest dostępny od 1lvla a w D3 nie?

 

Zakup dodatku później również ma swoje plusy:

- niższa cena

- uczucie "nowej młodości" dla gry

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Nie, podczas przechodzenia kampanii chyba nawet nie poczujesz, że nie masz dodatku. Dodatek daje nowy tryb gry (adventure mode) z bounties i riftami, które same w sobie są fantastyczne, ale podczas przechodzenia fabuły raczej z nimi nie masz kontaktu.

Teraz po prostu będziesz grać w D3 tak jak się grało przed dodatkiem, czyli przechodząc kampanię raz za razem, ale z loot 2.0 i całym tym balansem, nad jakim Blizz non-stop pracuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...