Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

przez pierwszy tydzień można było pograc w błąd 3007. gra była niezbalansowana, pamiętam 2 akt i pierwsza wypuszczona osa na normalu składała całą drużyne na hita XD. ale i tak głównym złym był AH. teraz to zupełnie inna gra, czekam z pałą w ręku na nową zawartość.

 

w weekend planuje przynerdzić jezeli nie bede miał planów i na(pipi)iac paczki, potrzebuje nowy ring i amulet z gniazdem no i przy okazji natrzepać rify keys.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ponoć ulubiona broń pod fire wizz. na ptr jest nerf na to

Piec

    Przedmiot została przeprojektowany.
    Zwiększa obrażenia zadawane przeciwnikom elitarnym o 40-50%.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Mam już dodatek, tyle że grałem sobie w akt drugi, szukałem każdą dziurę, mapkę odkrywałem na 100% (grałem po raz drugi, tym razem na ekspercie). Po zakupie dodatku od razu mam piąty akt :confused: Trochę biednie to rozwiązali, mogli jakoś poinformować i zapytać gracza, czy odpalić nowy akt. Trofea by mi wpadły za odkrycie wszystkich zwojów:/

Odnośnik do komentarza

Przecież możesz sobie kliknąć "Ustawienia gry", wybrać po lewej w górnym rogu "Kampania" i na środku masz przycisk "Zmień" do wybierania aktu i questa w akcie :).


A do tego w dodatku w adventure mode masz mapę ze wszystkimi aktami i punktami kontrolnymi gdzie możesz sobie skakać do woli (chyba też da się w tym trybie zbierać zwoje i inne pierdy).

Odnośnik do komentarza

Da sie,nie wiem jak w przypadku diabaolo ale grajac w world of wacraft zrobilem sobie konto trail i napisalem do gma.

Ten oczywiscie mi odpowiedzial w jakis sposob dostalem bana itp.Jakis farmer golda wrypal mi sie na konto i ustawil sobie bota.

Ja na twoim miejscu pisal bym do Polskiego lub zagrnicznego supportu blizzarda.Przyszykuj sobie kopie danych osobowych,klucza gry,rachunek  zmiejsca zamieszkania.Oni to tak jakos wykryja,ze postac byla grana nie z twojego ip.

aha,jeszcze musisz znac odpowiedz na swoje pytania pomocnicze.

 

Jesli dasz im wszytskie dowody,te ktore napisalem wyzej na to,ze to jest twoje konto to jestem pewnien,ze konto ci odbanuja.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Panowie, wszedłem dziś na battlenet i widzę, że konto na PC mam zbanowane, da się coś z tym zrobić, czy raczej kaplica?

jCrQavK.jpg

Prawdopodobnie Twoje konto zostało zhackowane i blizzard je zablokował.Nie powinno być większych problemów z odzyskaniem konta,musisz tylko podjąć odpowiednie kroki,czyli skontaktować się z blizzardem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...