Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie grałem już z miecha, myślę odpalę na chwilę zobaczę co i jak, gram minute a tu myk pasek (godziny czarownic) tyle czasu go szukałem i nic, odpaliłem grę po miesięcznej przerwie (pipi) z trash moba wyleciał O_o

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/15318052/#blog

 

Nefalemowie, aktualizacja 2.1.0 do Reaper of Souls zadebiutuje już naprawdę niedługo! Aby uczcić wprowadzenie mnóstwa nowych funkcji do gry, przez najbliższy weekend wszyscy gracze, którzy zalogują się do Diablo III, będą mogli skorzystać z premii +50% do znajdowania złota!

Premia zacznie obowiązywać w Europie 22 sierpnia o północy i potrwa do 27 sierpnia, do czasu rozpoczęcia przerwy technicznej. Bonus będzie przemnażany wspólnie z premią do znajdowania złota zapewnianą m.in. przez przedmioty i punkty mistrzowskie.

Dziękujemy wszystkim za przesyłane nam opinie i sugestie, wspieranie nas podczas prac nad ulepszaniem gry oraz aktywne uczestnictwo w życiu społeczności. Życzymy wam miłej zabawy w ten weekend! Do zobaczenia w trybie sezonowym i Głębokich Szczelinach!

Odnośnik do komentarza

Panowie moze ktos mi pomoc rozwiazac problem wyboru postaci:)? Waham sie miedzy krzyzowcem barbem demonem i szamanem. Chodzi mi bardziej przez pryzmat grania na pozniejszych levelach (od razu mowie ze gram w wersje "ubozsza" konsolowa). Za DH przemowia u mnie to ze juz troche pogralem wczesniej ta postacia i wiem co sie spodziewac. WD z tego co pamietam byl troche OP i mysle ze az tak nie jest zalezny od itemkow jak inne postacie ale moze sie myle. Za barbem krzyzowcem przemawia styl gry ktory lubie czyli wjechac na pelnej kur.wie:) wszelkie rady o postaciach mile widziane.

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

Każda z tych postaci jest niezła,ale każda potrzebuje specyficznych itemów by móc komfortowo grać na wyższych levelach.Mylisz się co do WD,uzbierać dla niego itemy wcale nie jest łatwo(mi zajęło to ponad 100h od 1 levelu,a i tak miałem szczęście) WD potrzebuje rękawic Tasker i Theo,które są jednym z najrzadszych itemów w grze,dobrego pierścienia Tall Mans FInger(mi się trafił za pierwszym razem ring z dobrym rollem,ale rzadko się to zdarza),a także setów i hełmów w zależności od buildu : Quezacoatl lub Maska Jerama.

Barb potrzebuje Lut Socks(też rzadkie buty) setu Nieśmiertelnego Króla i setu Potęgi Ziemii(Might of the Earth).

U pozostałych klas jest to samo.Moja rada to skup się na jednej postaci,jak nie masz za wiele czasu na granie,bo nic nie osiągniesz.Póki co odradzam mnicha i wizza,bo obie postacie są (póki co) słabe.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

aktualnie krzyżak to mały znak zapytania, wchodzi w paczu nowy set który moze namieszać, aktualnie build jest pod fire lub holy (tzw shotgun)

imo najbardziej op są 3 buildy : wd na stworach, dh na wieżyczkach i stworach, i wizz na meteorach i set-ie ognistego ptaka. reszta to szara strefa w diablo słuzy jako support, z wskazaniem na mnicha który zdecydowanie ssie i nie da rady nic z nim wykombinowac.

Odnośnik do komentarza

Ader jakbys mogl jeszcze doradzic. To co podobalo mi sie w DH to to ze moglem sie skupic na jednym przecieniku i zadawac duzy dmg. Chwile gram teraz crusaderem i z tego co chyba widze to on na razie bardziej obszarowo zadaje obrazenia (ale to moze byc bledne odczucie bo to dopiero niski lvl) czy mam pozniej jakies skille ktore daja duzy dmg przeciwnikowi? I jak wypada wlasnie barb bo caly czas waham sie miedzy tymi dwoma? Zrobie tak jak piszecie skupic se na razie na jednej postaci i nie bede rozgrzebwal postaci i tak widze ze bede mial mnostwo grania!

Odnośnik do komentarza

@Danielskii
Ja parę dni temu zacząłem na piecu grać krzyżowcem i według mnie najlepsze skille do szybkiego zadawania dużych obrażeń to Skazanie z runą Natychmiastowa Eksplozja i Opadający Miecz. Przy dobrym sprzęcie z redukcją czasu odnowienia można tym całkiem szybko spamować zadając naprawdę niezły damage.
Co do czarki to całkowicie zgadzam się z Aderem - bez żmudnego farmienia ciężko jest się przebić powyżej 600-700k obrażeń. WD to z kolei poezja ze endgame'owym sprzętem/umiejętnościami pod fetysze.

Odnośnik do komentarza

OK! Dla mnie Diablo 3 to numbers game. To gra, której główne źródło miodu nie leży w zręczności ani egzekucji pewnych akcji, a w tym, jak nasza postać i jej ekwipunek się rozwijają, jak sprawnie i szybko jesteśmy w stanie zdobywać nowy i lepszy :). Największy fun czerpie się ze zdobywania kolejnych leveli i znajdowania nowszego, lepszego lootu. Ten skok adrenalinki i endorfin, kiedy z czegoś nagle wypada legenda, jest ten charakterystyczny dźwięk i pomarańczowy słup światła, a po podniesieniu okazuje się, że wszystkie staty lepsze i jeszcze szybciej można ryć kolejne potwory.

Gra to jeden wielki grind, gdzie mięso mielisz w tysiącach i poszczególne minionki nie stanowią praktycznie żadnego problemu, dopiero elite packi mogą napsuć krwi. Na konsoli dodatkowo w starym D3 jest wciąż stary system, gdzie exp leci stosunkowo wolno a loot nie jest taki soczysty jak w 2.0 i RoS, ale wciąż jest całkiem spoko. Endgame jest dosyć słaby (czyli po dotarciu do maksymalnego levelu), bo nie istnieje battle.net i rywalizacja z całym światem o pięcie się wzwyż.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...