Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

zycie z smk staje sie piekne:) mialem robic nowa postac ale teraz stwierdzam ze pobiegam dalej wd i moze wypadna inne przedmioty z lepszym rollem.. wiec wczoraj poszly nowe t&t z piknym rolem, wypadl drugi pasek witching cos tam teraz tylko znalesc lepszego jordana i jakis sensowny amulet. co pod doktorka? ja biegan na razie ze szkielkiem wyrzucilem z niego 83% cryta zrobilem miejsce na klejnot i wrzucilem legendarny od trucizn.

Odnośnik do komentarza

Mi się nie chce grać, zrobiłem sobie przerwę, po tym, jak jeden gość kazał mi zdobyć dodatkowy slot w dewastatorze. Tym sposobem, zamieniam loot na siano i losuję upragniony "dodatkowy slot". W sumie zrypalem sobie postać plus nie chce mi się juz zamieniać tych itemow. No i kupiłem w biedrze diablo 2 i jakoś mnie wciągnęło, mimo rozdzialki 800 x 600.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Guernica pociesze cie ja gram WD moze lacznie 10h ;f

 

Testowal ktos WD z niesmiertlenymi Fetyszami? Ma to jakis sens Dalej nosimy Starmetal 3 czesci Zunimassy i spamujemy Slamdance z niesmiertelnymi kurduplami O_O

Jak masz SMK to set zunimasy jest właśnie zbędny.Fetysze możesz przyzywać średnio co kilka sekund,podobnie jak Big Bad Voodoo.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Ader tak wiem ale z Zunimasa i 2 Aguildami wystarczy naciskac tylko 3 przyciski zeby byc bogiem z 25% damage reduction z Enforcera to tych fetyszy chyba nie bedzie sie dalo zabic. Zastanawiam sie czy to ma sens bo mam 3 Czesci Zunimasy i zastanawiam sie czy nosic ;f 

Odnośnik do komentarza

i wersja konsolowa tak bardzo wspierana paczami przez blizzard. na konsoli nadal 2.0.5.

 

xD

a ktoś mi próbował wmówić przed premierą, że na "next-genach" będzie inaczej, że będzie spoko support

Odnośnik do komentarza

zycie z smk staje sie piekne:) mialem robic nowa postac ale teraz stwierdzam ze pobiegam dalej wd i moze wypadna inne przedmioty z lepszym rollem.. wiec wczoraj poszly nowe t&t z piknym rolem, wypadl drugi pasek witching cos tam teraz tylko znalesc lepszego jordana i jakis sensowny amulet. co pod doktorka? ja biegan na razie ze szkielkiem wyrzucilem z niego 83% cryta zrobilem miejsce na klejnot i wrzucilem legendarny od trucizn.

 

Nie ma znaczenia ktory grunt zeby staty byly dobre wysoki Crit Damage Crit Rate i Slot

 

Polecane to Ouroboros Countess Julia's Cameo Hount of Vaxo Golden Gorget of Leoric grunt zeby staty mialy dobre 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...